Leonidas

Agenda overzicht

Agenda
25-4-2018 ME2 inhaal 17:00 - 18:00 Meer informatie
26-4-2018 De Vijfster 08:15 - 15:00 Meer informatie
26-4-2018 Heren 1 20:00 - 21:00 Meer informatie
26-4-2018 Dames 2 21:00 - 22:30 Meer informatie
27-4-2018 Dames 1 trainen 09:30 - 11:30 Meer informatie
27-4-2018 MA1 trainen 10:00 - 11:15 Meer informatie
28-4-2018 Vriendentoernooi Neverless 13:00 - 17:00 Meer informatie
28-4-2018 MA1 HCR MA1 Inhaal comp 14:15 - 16:00 Meer informatie
2-5-2018 NSK kamp 08:30 - 16:30 Meer informatie
2-5-2018 Dames 17 21:00 - 22:00 Meer informatie
3-5-2018 Heren 1 20:00 - 21:00 Meer informatie
3-5-2018 Dames 2 21:00 - 22:30 Meer informatie
5-5-2018 Inhaal dag competitie 09:00 - 17:30 Meer informatie
10-5-2018 Hemelvaart - FAMILIETOERNOOI 08:00 - 23:00 Meer informatie
12-5-2018 Jeugd comp en inhaal 09:00 - 17:30 Meer informatie
13-5-2018 Leonidas TD 16:00 - 23:00 Meer informatie
14-5-2018 MD6 inhaal 17:00 - 18:15 Meer informatie
16-5-2018 Voorronde ABN AMRO Cup 13:00 - 17:00 Meer informatie
17-5-2018 Dames 2 21:00 - 22:30 Meer informatie
18-5-2018 JB1 comp HCR JB2 19:30 - 21:00 Meer informatie
24-5-2018 Decathlon - presentaties 09:00 - 17:00 Meer informatie
24-5-2018 Dames 2 21:00 - 22:30 Meer informatie
25-5-2018 Decathlon Hockeydag 09:00 - 19:00 Meer informatie
26-5-2018 Top Sport cie 15:00 - 17:00 Meer informatie
28-5-2018 Schaft - Neverless 18:00 - 22:00 Meer informatie
28-5-2018 Trim 1 comp 21:00 - 23:00 Meer informatie
30-5-2018 MB3 tegen de ouders trainen heel veld (JA1 traint) 18:15 - 19:30 Meer informatie
31-5-2018 Dames 2 21:00 - 22:30 Meer informatie
4-6-2018 Selectie trainingen 17:00 - 19:30 Meer informatie
4-6-2018 Trim 2 comp 21:00 - 23:00 Meer informatie
7-6-2018 Dames 2 21:00 - 22:30 Meer informatie
9-6-2018 Bron Luijke C toernooi (middag / avond) 13:00 - 23:00 Meer informatie
12-6-2018 Sportdag Rudolf Steiner (Valentijn) 08:30 - 15:15 Meer informatie
14-6-2018 Dames 2 21:00 - 22:30 Meer informatie
15-6-2018 Young Insurance Toernooi 09:00 - 23:00 Meer informatie
16-6-2018 Jongste Jeugddag 07:00 - 16:00 Meer informatie
18-6-2018 Trim 2 comp 21:00 - 23:00 Meer informatie
20-6-2018 Jeugdcommissie 19:00 - 23:00 Meer informatie
23-6-2018 Bron Luijke D-Toernooi 08:00 - 20:00 Meer informatie
24-6-2018 Play offs KNHB 09:00 - 18:00 Meer informatie
25-6-2018 Trim 1 comp 21:00 - 23:00 Meer informatie
30-6-2018 Jeugd selectie oefenwedstrijden 10:00 - 17:30 Meer informatie
30-6-2018 Kamp Stichting Fun 10:00 - 20:00 Meer informatie
1-7-2018 ABN AMRO Hockeydag 100 kids 10:00 - 16:00 Meer informatie
1-7-2018 ABN AMRO Hockeydag 100 kids 10:00 - 17:00 Meer informatie
3-7-2018 Tafeltjes avond junioren 18:00 - 21:00 Meer informatie
4-7-2018 Sportdagen Emmaus 08:30 - 15:30 Meer informatie
5-7-2018 Kennismaking avond C en D jeugd 18:00 - 23:00 Meer informatie
6-7-2018 Kennismaking avond A en B jeugd 18:00 - 21:15 Meer informatie
9-7-2018 Sportdagen Emmaus 08:30 - 15:30 Meer informatie
16-7-2018 NSK kamp 08:30 - 16:30 Meer informatie
6-8-2018 NSK kamp 08:30 - 16:30 Meer informatie
13-8-2018 Top week A/B 12:30 - 17:00 Meer informatie
20-8-2018 Top week C/D 12:30 - 17:00 Meer informatie
24-8-2018 Bijeenkomst selectie trainers 20:00 - 23:00 Meer informatie
25-8-2018 C/D Opwarmtoernooi 09:00 - 20:30 Meer informatie
1-9-2018 Start topklasse competitie jeugd 09:00 - 17:00 Meer informatie
1-9-2018 Desiderius 09:00 - 19:00 Meer informatie
8-9-2018 Start jeugd en jongste jeugd competitie 09:00 - 18:00 Meer informatie
15-9-2018 Bitjes happen 09:00 - 14:00 Meer informatie
22-9-2018 Bitjes happen 09:00 - 14:00 Meer informatie
24-10-2018 NSK kamp 08:30 - 16:30 Meer informatie
26-12-2018 NSK kamp 08:30 - 17:00 Meer informatie