Leonidas

D05

Ondersteuning

Functie Naam
Captain Terri Stolk
Manager Jorien Gast
Manager Naomi van Nederpelt
Vice-captain Sophie Jansen

Aankomende speelronde

Thuis Uit Datum Aanvang
DSHC D2 (O) Pollux D2 (O) 11-3-2018
HGC D2 (O) Victoria D3 11-3-2018
HUDITO D2 (O) Alecto/Augustinus D3 11-3-2018
Leonidas D5 Kampong D6 11-3-2018
Rotterdam D3 Roomburg D2 11-3-2018
Zoetermeer D2 (O) Groen-Geel D2 (O) 11-3-2018

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 HUDITO D2 11 27 8 3 0
2 Zoetermeer D2 11 26 8 2 1
3 Groen-Geel D2 11 23 7 2 2
4 Leonidas D5 11 20 6 2 3
5 Rotterdam D3 11 19 5 4 2
6 Roomburg D2 11 14 4 2 5
7 Alecto D3 11 13 4 1 6
8 Victoria D3 11 10 3 1 7
9 Kampong D6 11 9 2 3 6
10 DSHC D2 11 9 2 3 6
11 HGC D2 11 7 2 1 8
12 Pollux D2 11 7 1 4 6

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
11 mrt SV Kampong Hockey D6 n.n.b thuis
18 mrt VMHC Pollux D2 n.n.b uit
25 mrt DSHC D2 n.n.b uit
8 apr Hockey Club Rotterdam D3 n.n.b thuis
15 apr Mixed Hockeyclub Zoetermeer D2 n.n.b uit
22 apr HGC D2 n.n.b thuis
13 mei D.H.C. Hudito D2 n.n.b uit
27 mei L.S.C. ALECTO D3 n.n.b thuis
3 jun HV Victoria D3 n.n.b uit
10 jun Groen-Geel D2 n.n.b thuis
17 jun Leidse Hockey Club Roomburg D2 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2017
Pollux D2 (O) DSHC D2 (O) 2-2
Kampong D6 Leonidas D5 2-3
Roomburg D2 Rotterdam D3 6-1
Alecto/Augustinus D3 HUDITO D2 (O) 1-2
Groen-Geel D2 (O) Zoetermeer D2 (O) 5-3
Victoria D3 HGC D2 (O) 4-8
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2017
HUDITO D2 (O) Victoria D3 6-2
HGC D2 (O) Groen-Geel D2 (O) 2-4
Zoetermeer D2 (O) Roomburg D2 4-2
Rotterdam D3 Kampong D6 0-1
Leonidas D5 Pollux D2 (O) 3-0
DSHC D2 (O) Alecto/Augustinus D3 3-0
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2017
Kampong D6 Zoetermeer D2 (O) 1-3
Roomburg D2 HGC D2 (O) 4-2
Victoria D3 Alecto/Augustinus D3 5-1
Groen-Geel D2 (O) HUDITO D2 (O) 1-2
Leonidas D5 DSHC D2 (O) 2-0
Pollux D2 (O) Rotterdam D3 1-3
ZONDAG 1 OKTOBER 2017
DSHC D2 (O) Victoria D3 2-3
HUDITO D2 (O) Roomburg D2 3-0
HGC D2 (O) Kampong D6 4-1
Zoetermeer D2 (O) Pollux D2 (O) 2-0
Rotterdam D3 Leonidas D5 1-0
Alecto/Augustinus D3 Groen-Geel D2 (O) 0-1
ZONDAG 8 OKTOBER 2017
Rotterdam D3 DSHC D2 (O) 5-2
Groen-Geel D2 (O) Victoria D3 4-1
Roomburg D2 Alecto/Augustinus D3 2-4
Kampong D6 HUDITO D2 (O) 1-4
Pollux D2 (O) HGC D2 (O) 2-2
Leonidas D5 Zoetermeer D2 (O) 2-3
ZONDAG 15 OKTOBER 2017
Victoria D3 Roomburg D2 3-4
Alecto/Augustinus D3 Kampong D6 3-1
HUDITO D2 (O) Pollux D2 (O) 2-1
HGC D2 (O) Leonidas D5 1-2
Zoetermeer D2 (O) Rotterdam D3 2-2
DSHC D2 (O) Groen-Geel D2 (O) 2-2
ZONDAG 29 OKTOBER 2017
Kampong D6 Victoria D3 5-0
Leonidas D5 HUDITO D2 (O) 2-2
Pollux D2 (O) Alecto/Augustinus D3 1-3
Roomburg D2 Groen-Geel D2 (O) 1-3
Zoetermeer D2 (O) DSHC D2 (O) 4-0
Rotterdam D3 HGC D2 (O) 6-2
ZONDAG 5 NOVEMBER 2017
DSHC D2 (O) Roomburg D2 0-3
Victoria D3 Pollux D2 (O) 1-0
HGC D2 (O) Zoetermeer D2 (O) 0-3
Groen-Geel D2 (O) Kampong D6 3-2
HUDITO D2 (O) Rotterdam D3 2-2
Alecto/Augustinus D3 Leonidas D5 1-1
ZONDAG 12 NOVEMBER 2017
Pollux D2 (O) Groen-Geel D2 (O) 1-0
Kampong D6 Roomburg D2 1-1
Leonidas D5 Victoria D3 3-0
HGC D2 (O) DSHC D2 (O) 0-3
Zoetermeer D2 (O) HUDITO D2 (O) 0-0
Rotterdam D3 Alecto/Augustinus D3 3-1
ZONDAG 19 NOVEMBER 2017
Alecto/Augustinus D3 Zoetermeer D2 (O) 0-8
Groen-Geel D2 (O) Leonidas D5 3-0
Roomburg D2 Pollux D2 (O) 2-2
Kampong D6 DSHC D2 (O) 1-1
Victoria D3 Rotterdam D3 1-1
HUDITO D2 (O) HGC D2 (O) 3-0
ZONDAG 26 NOVEMBER 2017
Leonidas D5 Roomburg D2 2-1
DSHC D2 (O) HUDITO D2 (O) 0-2
Zoetermeer D2 (O) Victoria D3 2-1
HGC D2 (O) Alecto/Augustinus D3 2-3
Pollux D2 (O) Kampong D6 1-1
Rotterdam D3 Groen-Geel D2 (O) 1-1