Leonidas

D04

Ondersteuning

Functie Naam
Captain Ilse Marie Groenendijk
Keeper Nienke van der Walle
Manager Elsbeth Borsboom
Trainer Elsbeth Borsboom
Vice-captain Pien van Egdom

Aankomende speelronde

Thuis Uit Datum Aanvang
Bloemendaal D2 (O) Leonidas D2 (O) 27-5-2018 10:30
Hurley D4 hdm D2 (O) 27-5-2018 10:30
Klein Zwitserland D2 (O) Amsterdam D4 27-5-2018 10:30
Leonidas D4 Pinoké D3 27-5-2018 11:00
Schaerweijde D2 (O) Ring Pass Delft D3 27-5-2018 10:45
Schiedam D2 (O) VVV D2 (O) 27-5-2018 12:30

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 VVV D2 18 44 14 2 2
2 Bloemendaal D2 18 43 14 1 3
3 hdm D2 18 42 13 3 2
4 Leonidas D4 18 35 11 2 5
5 Pinoké D3 18 29 9 2 7
6 Leonidas D2 18 27 7 6 5
7 Ring Pass Delft D3 18 25 7 4 7
8 Klein Zwitserland D2 18 18 4 6 8
9 Amsterdam D4 18 16 4 4 10
10 Hurley D4 18 10 3 1 14
11 Schiedam D2 18 9 1 6 11
12 Schaerweijde D2 18 6 1 3 14

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
27 mei Pinoké D3 11:00 thuis - Veld 2
3 jun AH & BC D4 n.n.b uit
10 jun Hockeyclub VVV D2 n.n.b thuis
17 jun hdm D2 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2017
hdm D2 (O) Pinoké D3 4-1
Hurley D4 Ring Pass Delft D3 2-5
Schaerweijde D2 (O) Klein Zwitserland D2 (O) 2-2
Leonidas D2 (O) Leonidas D4 1-2
VVV D2 (O) Amsterdam D4 2-1
Bloemendaal D2 (O) Schiedam D2 (O) 5-2
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2017
Pinoké D3 Leonidas D2 (O) 4-2
Ring Pass Delft D3 VVV D2 (O) 2-5
Schiedam D2 (O) Hurley D4 2-2
Amsterdam D4 hdm D2 (O) 2-3
Leonidas D4 Schaerweijde D2 (O) 1-0
Klein Zwitserland D2 (O) Bloemendaal D2 (O) 0-2
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2017
Hurley D4 Klein Zwitserland D2 (O) 1-2
Bloemendaal D2 (O) Leonidas D4 4-2
Schaerweijde D2 (O) Pinoké D3 2-4
Leonidas D2 (O) Amsterdam D4 1-0
Schiedam D2 (O) Ring Pass Delft D3 1-1
hdm D2 (O) VVV D2 (O) 1-4
ZONDAG 1 OKTOBER 2017
Amsterdam D4 Schaerweijde D2 (O) 1-0
Klein Zwitserland D2 (O) Schiedam D2 (O) 2-2
VVV D2 (O) Leonidas D2 (O) 2-1
Ring Pass Delft D3 hdm D2 (O) 2-3
Leonidas D4 Hurley D4 2-1
Pinoké D3 Bloemendaal D2 (O) 1-2
ZONDAG 8 OKTOBER 2017
Klein Zwitserland D2 (O) Ring Pass Delft D3 2-2
Leonidas D2 (O) hdm D2 (O) 3-3
Schaerweijde D2 (O) VVV D2 (O) 2-3
Bloemendaal D2 (O) Amsterdam D4 3-2
Hurley D4 Pinoké D3 1-4
Schiedam D2 (O) Leonidas D4 1-3
ZONDAG 15 OKTOBER 2017
Leonidas D4 Klein Zwitserland D2 (O) 4-0
Pinoké D3 Schiedam D2 (O) 2-2
hdm D2 (O) Schaerweijde D2 (O) 2-1
Amsterdam D4 Hurley D4 2-0
VVV D2 (O) Bloemendaal D2 (O) 6-1
Ring Pass Delft D3 Leonidas D2 (O) 2-2
ZONDAG 29 OKTOBER 2017
Hurley D4 VVV D2 (O) 1-3
Klein Zwitserland D2 (O) Pinoké D3 2-0
Leonidas D4 Ring Pass Delft D3 3-2
Schaerweijde D2 (O) Leonidas D2 (O) 0-6
Schiedam D2 (O) Amsterdam D4 1-3
Bloemendaal D2 (O) hdm D2 (O) 1-2
ZONDAG 5 NOVEMBER 2017
Pinoké D3 Leonidas D4 2-0
Amsterdam D4 Klein Zwitserland D2 (O) 1-1
VVV D2 (O) Schiedam D2 (O) 1-0
hdm D2 (O) Hurley D4 3-2
Leonidas D2 (O) Bloemendaal D2 (O) 0-4
Ring Pass Delft D3 Schaerweijde D2 (O) 2-1
ZONDAG 12 NOVEMBER 2017
Hurley D4 Leonidas D2 (O) 0-5
Bloemendaal D2 (O) Schaerweijde D2 (O) 3-2
Pinoké D3 Ring Pass Delft D3 1-1
Leonidas D4 Amsterdam D4 0-0
Klein Zwitserland D2 (O) VVV D2 (O) 0-0
Schiedam D2 (O) hdm D2 (O) 2-6
ZONDAG 19 NOVEMBER 2017
Bloemendaal D2 (O) Ring Pass Delft D3 3-1
Schaerweijde D2 (O) Hurley D4 0-1
Leonidas D2 (O) Schiedam D2 (O) 4-0
hdm D2 (O) Klein Zwitserland D2 (O) 2-0
VVV D2 (O) Leonidas D4 3-2
Amsterdam D4 Pinoké D3 1-2
ZONDAG 26 NOVEMBER 2017
Hurley D4 Bloemendaal D2 (O) 1-6
Pinoké D3 VVV D2 (O) 2-1
Leonidas D4 hdm D2 (O) 1-1
Klein Zwitserland D2 (O) Leonidas D2 (O) 0-0
Schiedam D2 (O) Schaerweijde D2 (O) 1-1
Ring Pass Delft D3 Amsterdam D4 2-0
ZONDAG 11 MAART 2018
Amsterdam D4 VVV D2 (O) 0-2
Pinoké D3 hdm D2 (O) 2-5
Leonidas D4 Leonidas D2 (O) 2-0
Klein Zwitserland D2 (O) Schaerweijde D2 (O) 2-1
Schiedam D2 (O) Bloemendaal D2 (O) 0-6
Ring Pass Delft D3 Hurley D4 4-0
ZONDAG 18 MAART 2018
Hurley D4 Schiedam D2 (O) 2-1
ZONDAG 25 MAART 2018
Amsterdam D4 Leonidas D2 (O) 0-5
Klein Zwitserland D2 (O) Hurley D4 0-2
Leonidas D4 Bloemendaal D2 (O) 0-3
Pinoké D3 Schaerweijde D2 (O) 4-1
Ring Pass Delft D3 Schiedam D2 (O) 4-1
VVV D2 (O) hdm D2 (O) 2-4
ZONDAG 8 APRIL 2018
Schiedam D2 (O) Klein Zwitserland D2 (O) 1-2
hdm D2 (O) Ring Pass Delft D3 4-2
Leonidas D2 (O) VVV D2 (O) 2-2
Hurley D4 Leonidas D4 1-3
Schaerweijde D2 (O) Amsterdam D4 1-0
Bloemendaal D2 (O) Pinoké D3 2-0
ZONDAG 15 APRIL 2018
Leonidas D4 Schiedam D2 (O) 3-2
Ring Pass Delft D3 Klein Zwitserland D2 (O) 4-2
Amsterdam D4 Bloemendaal D2 (O) 1-1
VVV D2 (O) Schaerweijde D2 (O) 3-1
Pinoké D3 Hurley D4 3-0
hdm D2 (O) Leonidas D2 (O) 3-3
DINSDAG 17 APRIL 2018
VVV D2 (O) Ring Pass Delft D3 4-3
ZONDAG 22 APRIL 2018
Schaerweijde D2 (O) hdm D2 (O) 2-7
Hurley D4 Amsterdam D4 1-2
Leonidas D2 (O) Ring Pass Delft D3 12-1
Klein Zwitserland D2 (O) Leonidas D4 2-3
Schiedam D2 (O) Pinoké D3 4-1
Bloemendaal D2 (O) VVV D2 (O) 0-2
ZONDAG 29 APRIL 2018
Bloemendaal D2 (O) Klein Zwitserland D2 (O) 2-0
Leonidas D2 (O) Pinoké D3 2-1
hdm D2 (O) Amsterdam D4 5-1
Schaerweijde D2 (O) Leonidas D4 1-2
ZONDAG 13 MEI 2018
hdm D2 (O) Bloemendaal D2 (O) 1-4
Amsterdam D4 Schiedam D2 (O) 1-1
Leonidas D2 (O) Schaerweijde D2 (O) 1-1
VVV D2 (O) Hurley D4 3-0
Pinoké D3 Klein Zwitserland D2 (O) 3-2
Ring Pass Delft D3 Leonidas D4 3-1