Leonidas

D08

Ondersteuning

Functie Naam
Captain Fréderique de Bode
Keeper Meike Kiestra
Vice-captain Emilie Hitzerd

Aankomende speelronde

Thuis Uit Datum Aanvang
Alecto D4 Leonidas D8 11-3-2018
DSHC D3 hdm D3 11-3-2018
Groen-Geel D5 Dopie D2 (O) 11-3-2018
Roomburg D3 (O) Rotterdam D4 11-3-2018
Schiedam D5 HUDITO D3 11-3-2018
Victoria D6 Leonidas D11 11-3-2018

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Roomburg D3 11 27 9 0 2
2 hdm D3 11 23 7 2 2
3 HUDITO D3 11 22 7 1 3
4 Schiedam D5 11 20 6 2 3
5 Groen-Geel D5 11 18 6 0 5
6 Leonidas D8 11 16 5 1 5
7 DSHC D3 11 16 5 1 5
8 Alecto D4 11 12 3 3 5
9 Dopie D2 11 11 3 2 6
10 Leonidas D11 11 10 3 1 7
11 Rotterdam D4 11 10 3 1 7
12 Victoria D6 11 5 1 2 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
11 mrt L.S.C. ALECTO D4 n.n.b uit
18 mrt Leidse Hockey Club Roomburg D3 n.n.b thuis
25 mrt Hockey Club Rotterdam D4 n.n.b uit
8 apr DSHC D3 n.n.b thuis
15 apr D.H.C. Hudito D3 n.n.b thuis
22 apr R.H.V. Leonidas D11 n.n.b uit
13 mei Dopie D2 n.n.b thuis
27 mei hdm D3 n.n.b uit
3 jun Groen-Geel D5 n.n.b thuis
10 jun HV Victoria D6 n.n.b uit
17 jun HC Schiedam D5 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2017
Leonidas D11 Victoria D6 6-0
hdm D3 DSHC D3 3-3
HUDITO D3 Schiedam D5 0-3
Rotterdam D4 Roomburg D3 (O) 0-9
Leonidas D8 Alecto D4 3-0
Dopie D2 (O) Groen-Geel D5 3-0
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2017
Groen-Geel D5 hdm D3 4-0
Victoria D6 Dopie D2 (O) 4-3
DSHC D3 Rotterdam D4 1-3
Roomburg D3 (O) Leonidas D8 2-0
Schiedam D5 Leonidas D11 2-1
Alecto D4 HUDITO D3 2-4
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2017
Dopie D2 (O) Schiedam D5 4-8
Groen-Geel D5 DSHC D3 6-0
HUDITO D3 Roomburg D3 (O) 1-0
Leonidas D8 Rotterdam D4 3-1
Leonidas D11 Alecto D4 3-1
hdm D3 Victoria D6 2-0
ZONDAG 1 OKTOBER 2017
Schiedam D5 hdm D3 2-5
Victoria D6 Groen-Geel D5 0-1
Roomburg D3 (O) Leonidas D11 2-0
DSHC D3 Leonidas D8 4-3
Alecto D4 Dopie D2 (O) 2-2
Rotterdam D4 HUDITO D3 0-3
ZONDAG 8 OKTOBER 2017
Leonidas D11 Rotterdam D4 5-3
Victoria D6 DSHC D3 3-4
hdm D3 Alecto D4 4-3
HUDITO D3 Leonidas D8 2-1
Groen-Geel D5 Schiedam D5 0-3
Dopie D2 (O) Roomburg D3 (O) 4-6
ZONDAG 15 OKTOBER 2017
DSHC D3 HUDITO D3 2-1
Alecto D4 Groen-Geel D5 2-0
Leonidas D8 Leonidas D11 2-0
Rotterdam D4 Dopie D2 (O) 2-1
Schiedam D5 Victoria D6 2-1
Roomburg D3 (O) hdm D3 9-3
ZONDAG 29 OKTOBER 2017
Schiedam D5 DSHC D3 2-1
Leonidas D11 HUDITO D3 0-5
Dopie D2 (O) Leonidas D8 0-3
Groen-Geel D5 Roomburg D3 (O) 1-2
Victoria D6 Alecto D4 2-2
hdm D3 Rotterdam D4 3-2
ZONDAG 5 NOVEMBER 2017
Leonidas D8 hdm D3 0-1
Roomburg D3 (O) Victoria D6 4-0
Rotterdam D4 Groen-Geel D5 0-4
Alecto D4 Schiedam D5 3-3
DSHC D3 Leonidas D11 2-1
HUDITO D3 Dopie D2 (O) 1-1
ZONDAG 12 NOVEMBER 2017
Victoria D6 Rotterdam D4 0-1
Alecto D4 DSHC D3 4-1
Schiedam D5 Roomburg D3 (O) 2-3
hdm D3 HUDITO D3 6-2
Dopie D2 (O) Leonidas D11 2-1
Groen-Geel D5 Leonidas D8 4-2
ZONDAG 19 NOVEMBER 2017
HUDITO D3 Groen-Geel D5 1-0
Leonidas D8 Victoria D6 2-2
Rotterdam D4 Schiedam D5 2-2
Roomburg D3 (O) Alecto D4 5-2
Dopie D2 (O) DSHC D3 2-1
Leonidas D11 hdm D3 1-1
ZONDAG 26 NOVEMBER 2017
Schiedam D5 Leonidas D8 1-2
DSHC D3 Roomburg D3 (O) 3-1
Alecto D4 Rotterdam D4 4-2
Groen-Geel D5 Leonidas D11 2-1
hdm D3 Dopie D2 (O) 4-1
Victoria D6 HUDITO D3 1-3