Leonidas

D14

Ondersteuning

Functie Naam
Captain Saskia van Duyn
Keeper Saskia van Duyn
Vice-captain Louise Ritsma
Vice-captain Stephanie Zaal

Aankomende speelronde

Thuis Uit Datum Aanvang
Alecto/Augustinus D7 Pijnacker D3 27-5-2018 15:00
Alphen D3 Rijswijk D3 27-5-2018 12:45
Forescate D3 Groen-Geel D9 27-5-2018 13:00
Groen-Geel D7 Barendrecht D2 (O) 27-5-2018 14:45
Schiedam D7 Leonidas D14 27-5-2018 16:30
Victoria D9 Leiden D4 27-5-2018 11:00

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Leiden D4 19 43 13 4 2
2 Leonidas D14 18 41 12 5 1
3 Pijnacker D3 18 36 12 0 6
4 Rijswijk D3 18 36 11 3 4
5 Alphen D3 18 33 10 3 5
6 Barendrecht D2 18 31 9 4 5
7 Alecto D7 18 25 7 4 7
8 Forescate D3 18 23 7 2 9
9 Groen-Geel D9 18 15 4 3 11
10 Groen-Geel D7 19 13 3 4 12
11 Schiedam D7 18 11 3 2 13
12 Victoria D9 18 3 1 0 17

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
27 mei HC Schiedam D7 16:30 uit
3 jun Groen-Geel D9 11:00 uit
10 jun Rijswijksche Hockey Club D3 n.n.b thuis
17 jun HC Pijnacker D3 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2017
Barendrecht D2 (O) Leonidas D14 2-2
Forescate D3 Alphen D3 2-3
Groen-Geel D7 Groen-Geel D9 2-1
Victoria D9 Alecto/Augustinus D7 1-5
Leiden D4 Schiedam D7 3-2
Pijnacker D3 Rijswijk D3 2-4
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2017
Schiedam D7 Forescate D3 1-2
Groen-Geel D9 Pijnacker D3 0-2
Alphen D3 Victoria D9 5-0
Leonidas D14 Leiden D4 3-3
Rijswijk D3 Barendrecht D2 (O) 2-1
Alecto/Augustinus D7 Groen-Geel D7 3-2
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2017
Groen-Geel D7 Alphen D3 0-1
Leiden D4 Rijswijk D3 2-2
Victoria D9 Schiedam D7 1-4
Alecto/Augustinus D7 Groen-Geel D9 0-0
Barendrecht D2 (O) Pijnacker D3 5-3
Forescate D3 Leonidas D14 1-6
ZONDAG 1 OKTOBER 2017
Alphen D3 Alecto/Augustinus D7 2-5
Groen-Geel D9 Barendrecht D2 (O) 3-2
Schiedam D7 Groen-Geel D7 2-2
Pijnacker D3 Leiden D4 4-3
Rijswijk D3 Forescate D3 1-2
Leonidas D14 Victoria D9 8-1
ZONDAG 8 OKTOBER 2017
Forescate D3 Pijnacker D3 1-3
Victoria D9 Rijswijk D3 0-2
Alecto/Augustinus D7 Schiedam D7 2-0
Groen-Geel D7 Leonidas D14 1-4
Alphen D3 Groen-Geel D9 3-1
Leiden D4 Barendrecht D2 (O) 6-1
ZONDAG 15 OKTOBER 2017
Groen-Geel D9 Leiden D4 0-4
Pijnacker D3 Victoria D9 4-0
Rijswijk D3 Groen-Geel D7 5-0
Schiedam D7 Alphen D3 3-2
Leonidas D14 Alecto/Augustinus D7 5-1
Barendrecht D2 (O) Forescate D3 3-0
ZONDAG 29 OKTOBER 2017
Schiedam D7 Groen-Geel D9 2-1
Alecto/Augustinus D7 Rijswijk D3 1-2
Forescate D3 Leiden D4 1-3
Groen-Geel D7 Pijnacker D3 0-5
Alphen D3 Leonidas D14 2-2
Victoria D9 Barendrecht D2 (O) 2-7
ZONDAG 5 NOVEMBER 2017
Groen-Geel D9 Forescate D3 1-2
Pijnacker D3 Alecto/Augustinus D7 3-4
Barendrecht D2 (O) Groen-Geel D7 2-1
Leiden D4 Victoria D9 6-1
Leonidas D14 Schiedam D7 4-3
Rijswijk D3 Alphen D3 2-0
ZONDAG 12 NOVEMBER 2017
Leonidas D14 Groen-Geel D9 3-0
Alphen D3 Pijnacker D3 1-0
Alecto/Augustinus D7 Barendrecht D2 (O) 1-3
Schiedam D7 Rijswijk D3 0-2
Victoria D9 Forescate D3 0-3
Groen-Geel D7 Leiden D4 0-4
ZONDAG 19 NOVEMBER 2017
Pijnacker D3 Schiedam D7 4-2
Rijswijk D3 Leonidas D14 0-2
Victoria D9 Groen-Geel D9 0-2
Leiden D4 Alecto/Augustinus D7 5-0
Barendrecht D2 (O) Alphen D3 2-3
Forescate D3 Groen-Geel D7 5-1
ZONDAG 26 NOVEMBER 2017
Groen-Geel D9 Rijswijk D3 1-1
Schiedam D7 Barendrecht D2 (O) 0-4
Alecto/Augustinus D7 Forescate D3 2-2
Alphen D3 Leiden D4 1-4
Leonidas D14 Pijnacker D3 0-2
Groen-Geel D7 Victoria D9 1-0
ZONDAG 11 MAART 2018
Groen-Geel D9 Groen-Geel D7 3-1
Rijswijk D3 Pijnacker D3 1-3
Leonidas D14 Barendrecht D2 (O) 1-1
Alphen D3 Forescate D3 3-2
Alecto/Augustinus D7 Victoria D9 3-2
Schiedam D7 Leiden D4 0-6
ZONDAG 18 MAART 2018
Groen-Geel D7 Alecto/Augustinus D7 2-2
Leiden D4 Leonidas D14 1-1
Barendrecht D2 (O) Rijswijk D3 1-3
ZONDAG 25 MAART 2018
Groen-Geel D9 Alecto/Augustinus D7 2-2
Rijswijk D3 Leiden D4 2-1
Leonidas D14 Forescate D3 5-3
Alphen D3 Groen-Geel D7 1-1
Pijnacker D3 Barendrecht D2 (O) 0-3
Schiedam D7 Victoria D9 2-4
ZONDAG 8 APRIL 2018
Forescate D3 Rijswijk D3 3-0
Victoria D9 Leonidas D14 1-3
Barendrecht D2 (O) Groen-Geel D9 8-0
Alecto/Augustinus D7 Alphen D3 1-2
Leiden D4 Pijnacker D3 2-1
Groen-Geel D7 Schiedam D7 2-1
DONDERDAG 12 APRIL 2018
Schiedam D7 Alecto/Augustinus D7 1-2
VRIJDAG 13 APRIL 2018
Pijnacker D3 Groen-Geel D9 3-1
ZONDAG 15 APRIL 2018
Pijnacker D3 Forescate D3 3-2
Groen-Geel D9 Alphen D3 0-1
Barendrecht D2 (O) Leiden D4 1-1
Leonidas D14 Groen-Geel D7 1-0
Rijswijk D3 Victoria D9 8-0
ZONDAG 22 APRIL 2018
Forescate D3 Barendrecht D2 (O) 3-3
Alecto/Augustinus D7 Leonidas D14 0-2
Victoria D9 Pijnacker D3 0-10
Leiden D4 Groen-Geel D9 3-0
Alphen D3 Schiedam D7 1-1
Groen-Geel D7 Rijswijk D3 4-4
ZONDAG 29 APRIL 2018
Forescate D3 Schiedam D7 7-0
Leiden D4 Groen-Geel D7 4-0
ZONDAG 6 MEI 2018
Victoria D9 Alphen D3 0-5
ZONDAG 13 MEI 2018
Leonidas D14 Alphen D3 2-0
Leiden D4 Forescate D3 2-0
Barendrecht D2 (O) Victoria D9 2-0
Rijswijk D3 Alecto/Augustinus D7 2-0
Pijnacker D3 Groen-Geel D7 2-0
Groen-Geel D9 Schiedam D7 1-0