Leonidas

D10

Ondersteuning

Functie Naam
Captain Julie Meijer
Keeper Jolijn Esser
Vice-captain Vivianne Klomp

Aankomende speelronde

Thuis Uit Datum Aanvang
Gouda D2 (O) Derby D2 (O) 27-5-2018 11:00
HUDITO D4 Ommoord D2 (O) 27-5-2018 16:00
IJssel D2 (O) Leonidas D10 27-5-2018 11:00
Leiden D3 Forescate D2 (O) 27-5-2018 16:00
Leonidas D9 Victoria D5 27-5-2018 17:15
Zoetermeer D3 Schiedam D3 27-5-2018 14:45

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 HUDITO D4 18 54 18 0 0
2 Zoetermeer D3 18 35 11 2 5
3 IJssel D2 18 35 11 2 5
4 Leiden D3 18 33 10 3 5
5 Victoria D5 18 31 9 4 5
6 Derby D2 18 30 9 3 6
7 Gouda D2 18 26 7 5 6
8 Ommoord D2 18 17 5 2 11
9 Forescate D2 18 16 5 1 12
10 Schiedam D3 18 16 3 7 8
11 Leonidas D10 18 10 2 4 12
12 Leonidas D9 18 4 1 1 16

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
27 mei HC De IJssel D2 (O) 11:00 uit
3 jun D.H.C. Hudito D4 n.n.b thuis
10 jun R.H.V. Leonidas D9 n.n.b uit
17 jun Goudse MHC D2 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2017
Ommoord D2 (O) Forescate D2 (O) 2-1
IJssel D2 (O) Leonidas D9 4-1
Zoetermeer D3 Gouda D2 (O) 4-2
Leonidas D10 Leiden D3 1-2
HUDITO D4 Schiedam D3 9-0
Victoria D5 Derby D2 (O) 7-0
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2017
Leonidas D9 HUDITO D4 0-7
Derby D2 (O) Ommoord D2 (O) 2-1
Gouda D2 (O) IJssel D2 (O) 0-0
Forescate D2 (O) Leonidas D10 0-3
Leiden D3 Zoetermeer D3 4-0
Schiedam D3 Victoria D5 2-2
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2017
Leonidas D9 Schiedam D3 0-2
Ommoord D2 (O) Victoria D5 1-0
Leonidas D10 Derby D2 (O) 1-1
IJssel D2 (O) Leiden D3 2-2
Zoetermeer D3 Forescate D2 (O) 4-2
HUDITO D4 Gouda D2 (O) 6-0
ZONDAG 1 OKTOBER 2017
Schiedam D3 Ommoord D2 (O) 1-1
Gouda D2 (O) Leonidas D9 5-2
Victoria D5 Leonidas D10 5-0
Forescate D2 (O) IJssel D2 (O) 1-3
Derby D2 (O) Zoetermeer D3 4-4
Leiden D3 HUDITO D4 1-2
ZONDAG 8 OKTOBER 2017
Gouda D2 (O) Schiedam D3 2-2
IJssel D2 (O) Derby D2 (O) 3-0
HUDITO D4 Forescate D2 (O) 16-0
Leonidas D9 Leiden D3 0-2
Zoetermeer D3 Victoria D5 2-4
Leonidas D10 Ommoord D2 (O) 1-6
ZONDAG 15 OKTOBER 2017
Leiden D3 Gouda D2 (O) 0-2
Ommoord D2 (O) Zoetermeer D3 1-2
Victoria D5 IJssel D2 (O) 3-1
Schiedam D3 Leonidas D10 1-1
Derby D2 (O) HUDITO D4 0-6
Forescate D2 (O) Leonidas D9 1-0
ZONDAG 29 OKTOBER 2017
HUDITO D4 Victoria D5 5-3
Gouda D2 (O) Forescate D2 (O) 3-0
Leiden D3 Schiedam D3 5-2
Zoetermeer D3 Leonidas D10 8-3
IJssel D2 (O) Ommoord D2 (O) 2-0
Leonidas D9 Derby D2 (O) 0-1
ZONDAG 5 NOVEMBER 2017
Forescate D2 (O) Leiden D3 0-2
Schiedam D3 Zoetermeer D3 0-3
Leonidas D10 IJssel D2 (O) 0-3
Ommoord D2 (O) HUDITO D4 0-6
Derby D2 (O) Gouda D2 (O) 2-3
Victoria D5 Leonidas D9 6-0
ZONDAG 12 NOVEMBER 2017
Leonidas D9 Ommoord D2 (O) 2-4
HUDITO D4 Leonidas D10 4-0
Forescate D2 (O) Schiedam D3 2-2
Leiden D3 Derby D2 (O) 0-1
Gouda D2 (O) Victoria D5 1-1
IJssel D2 (O) Zoetermeer D3 1-0
ZONDAG 19 NOVEMBER 2017
Zoetermeer D3 HUDITO D4 0-3
IJssel D2 (O) Schiedam D3 1-0
Victoria D5 Leiden D3 4-4
Ommoord D2 (O) Gouda D2 (O) 4-0
Leonidas D10 Leonidas D9 1-4
Derby D2 (O) Forescate D2 (O) 6-0
ZONDAG 26 NOVEMBER 2017
Gouda D2 (O) Leonidas D10 2-2
Leonidas D9 Zoetermeer D3 0-3
Leiden D3 Ommoord D2 (O) 2-0
HUDITO D4 IJssel D2 (O) 4-0
Schiedam D3 Derby D2 (O) 4-1
Forescate D2 (O) Victoria D5 1-8
ZONDAG 11 MAART 2018
Forescate D2 (O) Ommoord D2 (O) 4-1
Schiedam D3 HUDITO D4 0-6
Gouda D2 (O) Zoetermeer D3 5-2
Leonidas D9 IJssel D2 (O) 0-3
Derby D2 (O) Victoria D5 3-0
Leiden D3 Leonidas D10 3-1
ZONDAG 18 MAART 2018
Leonidas D10 Forescate D2 (O) 3-4
HUDITO D4 Leonidas D9 7-0
IJssel D2 (O) Gouda D2 (O) 2-1
Zoetermeer D3 Leiden D3 2-0
DONDERDAG 22 MAART 2018
Ommoord D2 (O) Derby D2 (O) 0-2
ZONDAG 25 MAART 2018
Victoria D5 Ommoord D2 (O) 1-0
Schiedam D3 Leonidas D9 2-2
Derby D2 (O) Leonidas D10 3-2
Forescate D2 (O) Zoetermeer D3 1-3
Gouda D2 (O) HUDITO D4 1-9
Leiden D3 IJssel D2 (O) 3-2
ZONDAG 8 APRIL 2018
HUDITO D4 Leiden D3 9-1
IJssel D2 (O) Forescate D2 (O) 3-1
Leonidas D10 Victoria D5 1-2
Leonidas D9 Gouda D2 (O) 0-3
Zoetermeer D3 Derby D2 (O) 3-3
Ommoord D2 (O) Schiedam D3 0-2
ZONDAG 15 APRIL 2018
Forescate D2 (O) HUDITO D4 2-7
Leiden D3 Leonidas D9 4-2
Victoria D5 Zoetermeer D3 1-3
Derby D2 (O) IJssel D2 (O) 3-2
Schiedam D3 Gouda D2 (O) 3-4
Ommoord D2 (O) Leonidas D10 1-1
ZONDAG 22 APRIL 2018
Gouda D2 (O) Leiden D3 3-3
Leonidas D10 Schiedam D3 3-2
HUDITO D4 Derby D2 (O) 6-0
Leonidas D9 Forescate D2 (O) 1-3
IJssel D2 (O) Victoria D5 0-4
Zoetermeer D3 Ommoord D2 (O) 4-1
ZONDAG 29 APRIL 2018
Victoria D5 Schiedam D3 2-2
ZONDAG 13 MEI 2018
Schiedam D3 Leiden D3 0-4
Forescate D2 (O) Gouda D2 (O) 3-2
Victoria D5 HUDITO D4 0-7
Ommoord D2 (O) IJssel D2 (O) 0-2
Leonidas D10 Zoetermeer D3 4-6
Derby D2 (O) Leonidas D9 3-2