Leonidas

D07

Ondersteuning

Functie Naam
Captain Stephanie Hofwegen
Keeper Sophie Defaix

Aankomende speelronde

Thuis Uit Datum Aanvang
Berkel-Rodenrijs D2 (O) HDS D2 (O) 27-5-2018 9:45
Groen-Geel D4 Rijswijk D2 (O) 27-5-2018 12:45
Klein Zwitserland D3 Schiedam D4 27-5-2018 14:30
Leonidas D7 Ring Pass Delft D4 27-5-2018 15:45
Victoria D4 Roomburg D4 27-5-2018 12:45
Westland D2 (O) Craeyenhout D3 27-5-2018 14:45

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Westland D2 18 49 16 1 1
2 Victoria D4 18 42 14 0 4
3 Schiedam D4 18 41 13 2 3
4 Rijswijk D2 18 36 10 6 2
5 Groen-Geel D4 18 24 7 3 8
6 Leonidas D7 18 22 7 1 10
7 Klein Zwitserland D3 18 21 6 3 9
8 HDS D2 18 20 5 5 8
9 Roomburg D4 18 18 5 3 10
10 Berkel-Rodenrijs D2 18 14 4 2 12
11 Ring Pass Delft D4 18 12 3 3 12
12 Craeyenhout D3 18 9 2 3 13

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
27 mei Ring Pass Delft D4 15:45 thuis - Veld 1
3 jun Craeyenhout D3 n.n.b uit
10 jun HC Schiedam D4 n.n.b thuis
17 jun HDS D2 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2017
Rijswijk D2 (O) Leonidas D7 2-1
Victoria D4 Westland D2 (O) 2-0
Berkel-Rodenrijs D2 (O) Roomburg D4 0-7
Groen-Geel D4 Klein Zwitserland D3 1-2
Schiedam D4 Craeyenhout D3 2-2
HDS D2 (O) Ring Pass Delft D4 4-1
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2017
Roomburg D4 Schiedam D4 0-2
Ring Pass Delft D4 Rijswijk D2 (O) 0-4
Leonidas D7 Victoria D4 1-3
Westland D2 (O) Groen-Geel D4 5-0
Klein Zwitserland D3 Berkel-Rodenrijs D2 (O) 9-2
Craeyenhout D3 HDS D2 (O) 0-4
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2017
Klein Zwitserland D3 Roomburg D4 0-1
Victoria D4 Ring Pass Delft D4 8-2
Groen-Geel D4 Leonidas D7 2-1
Berkel-Rodenrijs D2 (O) Westland D2 (O) 1-12
Rijswijk D2 (O) Craeyenhout D3 11-0
HDS D2 (O) Schiedam D4 2-3
ZONDAG 1 OKTOBER 2017
Roomburg D4 HDS D2 (O) 0-2
Westland D2 (O) Klein Zwitserland D3 5-1
Schiedam D4 Rijswijk D2 (O) 3-2
Craeyenhout D3 Victoria D4 0-5
Leonidas D7 Berkel-Rodenrijs D2 (O) 9-1
Ring Pass Delft D4 Groen-Geel D4 0-3
ZONDAG 8 OKTOBER 2017
Victoria D4 Schiedam D4 2-4
Groen-Geel D4 Craeyenhout D3 3-0
Westland D2 (O) Roomburg D4 7-0
Klein Zwitserland D3 Leonidas D7 3-1
Rijswijk D2 (O) HDS D2 (O) 1-1
Berkel-Rodenrijs D2 (O) Ring Pass Delft D4 1-1
ZONDAG 15 OKTOBER 2017
Schiedam D4 Groen-Geel D4 2-1
Ring Pass Delft D4 Klein Zwitserland D3 2-2
Leonidas D7 Westland D2 (O) 1-8
HDS D2 (O) Victoria D4 0-1
Roomburg D4 Rijswijk D2 (O) 3-3
Craeyenhout D3 Berkel-Rodenrijs D2 (O) 2-1
ZONDAG 29 OKTOBER 2017
Victoria D4 Rijswijk D2 (O) 1-3
Leonidas D7 Roomburg D4 1-0
Berkel-Rodenrijs D2 (O) Schiedam D4 2-1
Westland D2 (O) Ring Pass Delft D4 6-0
Groen-Geel D4 HDS D2 (O) 1-1
Klein Zwitserland D3 Craeyenhout D3 4-1
ZONDAG 5 NOVEMBER 2017
Craeyenhout D3 Westland D2 (O) 1-7
HDS D2 (O) Berkel-Rodenrijs D2 (O) 1-1
Ring Pass Delft D4 Leonidas D7 1-5
Roomburg D4 Victoria D4 0-11
Rijswijk D2 (O) Groen-Geel D4 2-2
Schiedam D4 Klein Zwitserland D3 2-0
ZONDAG 12 NOVEMBER 2017
Leonidas D7 Craeyenhout D3 2-1
Ring Pass Delft D4 Roomburg D4 3-2
Klein Zwitserland D3 HDS D2 (O) 0-3
Westland D2 (O) Schiedam D4 6-1
Groen-Geel D4 Victoria D4 0-2
DINSDAG 14 NOVEMBER 2017
Berkel-Rodenrijs D2 (O) Rijswijk D2 (O) 0-8
ZONDAG 19 NOVEMBER 2017
Schiedam D4 Leonidas D7 3-2
HDS D2 (O) Westland D2 (O) 0-1
Rijswijk D2 (O) Klein Zwitserland D3 1-1
Groen-Geel D4 Roomburg D4 3-0
Craeyenhout D3 Ring Pass Delft D4 2-2
Victoria D4 Berkel-Rodenrijs D2 (O) 6-2
ZONDAG 26 NOVEMBER 2017
Leonidas D7 HDS D2 (O) 4-1
Roomburg D4 Craeyenhout D3 1-1
Westland D2 (O) Rijswijk D2 (O) 1-1
Klein Zwitserland D3 Victoria D4 1-5
Ring Pass Delft D4 Schiedam D4 2-3
Berkel-Rodenrijs D2 (O) Groen-Geel D4 1-2
ZONDAG 11 MAART 2018
Klein Zwitserland D3 Groen-Geel D4 2-3
Roomburg D4 Berkel-Rodenrijs D2 (O) 6-4
Westland D2 (O) Victoria D4 3-1
Leonidas D7 Rijswijk D2 (O) 1-3
Craeyenhout D3 Schiedam D4 0-8
Ring Pass Delft D4 HDS D2 (O) 3-2
ZONDAG 25 MAART 2018
Westland D2 (O) Berkel-Rodenrijs D2 (O) 4-1
Schiedam D4 HDS D2 (O) 2-2
Craeyenhout D3 Rijswijk D2 (O) (1-5)TEMP_RESULT
Leonidas D7 Groen-Geel D4 2-0
Ring Pass Delft D4 Victoria D4 1-4
Roomburg D4 Klein Zwitserland D3 4-1
ZONDAG 8 APRIL 2018
Groen-Geel D4 Ring Pass Delft D4 3-1
Victoria D4 Craeyenhout D3 6-2
Rijswijk D2 (O) Schiedam D4 4-1
Klein Zwitserland D3 Westland D2 (O) 0-1
HDS D2 (O) Roomburg D4 1-2
Berkel-Rodenrijs D2 (O) Leonidas D7 3-2
ZONDAG 15 APRIL 2018
HDS D2 (O) Rijswijk D2 (O) 2-5
Ring Pass Delft D4 Berkel-Rodenrijs D2 (O) 3-1
Craeyenhout D3 Groen-Geel D4 5-3
Schiedam D4 Victoria D4 4-1
Roomburg D4 Westland D2 (O) 2-8
Leonidas D7 Klein Zwitserland D3 2-2
DINSDAG 17 APRIL 2018
Berkel-Rodenrijs D2 (O) Klein Zwitserland D3 5-1
ZONDAG 22 APRIL 2018
Berkel-Rodenrijs D2 (O) Craeyenhout D3 7-2
Klein Zwitserland D3 Ring Pass Delft D4 5-0
Westland D2 (O) Leonidas D7 4-0
Victoria D4 HDS D2 (O) 7-1
Rijswijk D2 (O) Roomburg D4 5-5
Groen-Geel D4 Schiedam D4 1-2
ZONDAG 29 APRIL 2018
Groen-Geel D4 Westland D2 (O) 0-6
Rijswijk D2 (O) Ring Pass Delft D4 10-1
HDS D2 (O) Craeyenhout D3 4-2
Schiedam D4 Roomburg D4 3-1
Victoria D4 Leonidas D7 6-2
ZONDAG 13 MEI 2018
Roomburg D4 Leonidas D7 0-5
Rijswijk D2 (O) Victoria D4 1-2
HDS D2 (O) Groen-Geel D4 1-1
Schiedam D4 Berkel-Rodenrijs D2 (O) 3-2
Ring Pass Delft D4 Westland D2 (O) 2-6
Craeyenhout D3 Klein Zwitserland D3 3-4