Leonidas

D23

Ondersteuning

Functie Naam
Captain Dorine Elsenaar
Vice-captain Pauline Huurman
Vice-captain Inge Molenaar

Aankomende speelronde

Thuis Uit Datum Aanvang
Cartouche D4 Groen-Geel D13 27-5-2018 12:45
Craeyenhout D6 Roomburg D8 27-5-2018 16:15
Evergreen D2 (O) Victoria D11 27-5-2018 14:45
Feijenoord D1 Berkel-Rodenrijs D3 27-5-2018 12:45
Leonidas D23 Zoetermeer D4 27-5-2018 14:00
Pijnacker D4 Leonidas D22 27-5-2018 15:30

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Feijenoord D1 18 37 11 4 3
2 Leonidas D23 18 35 11 2 5
3 Leonidas D22 18 34 11 1 6
4 Cartouche D4 18 33 10 3 5
5 Craeyenhout D6 18 32 9 5 4
6 Pijnacker D4 18 30 9 3 6
7 Roomburg D8 18 27 8 3 7
8 Berkel-Rodenrijs D3 18 22 7 1 10
9 Zoetermeer D4 18 18 5 3 10
10 Victoria D11 18 16 5 1 12
11 Groen-Geel D13 18 12 3 3 12
12 Evergreen D2 18 9 3 3 12

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
27 mei Mixed Hockeyclub Zoetermeer D4 14:00 thuis - Veld 6
3 jun Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs D3 09:30 thuis - Veld 4
10 jun R.H.V. Leonidas D22 n.n.b thuis
17 jun Leidse Hockey Club Roomburg D8 12:45 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2017
Roomburg D8 Zoetermeer D4 3-2
Leonidas D22 Berkel-Rodenrijs D3 3-1
Craeyenhout D6 Victoria D11 0-1
Groen-Geel D13 Leonidas D23 0-4
Evergreen D2 (O) Feijenoord D1 1-1
Cartouche D4 Pijnacker D4 5-0
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2017
Victoria D11 Leonidas D22 2-3
Zoetermeer D4 Groen-Geel D13 5-1
Pijnacker D4 Craeyenhout D6 1-0
Feijenoord D1 Cartouche D4 4-1
Leonidas D23 Evergreen D2 (O) 2-0
Berkel-Rodenrijs D3 Roomburg D8 0-2
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2017
Roomburg D8 Leonidas D22 1-4
Pijnacker D4 Victoria D11 4-0
Cartouche D4 Leonidas D23 2-1
Evergreen D2 (O) Zoetermeer D4 1-3
Groen-Geel D13 Berkel-Rodenrijs D3 2-3
Craeyenhout D6 Feijenoord D1 0-2
ZONDAG 1 OKTOBER 2017
Zoetermeer D4 Cartouche D4 2-6
Leonidas D22 Groen-Geel D13 4-0
Leonidas D23 Craeyenhout D6 2-2
Feijenoord D1 Pijnacker D4 3-2
Victoria D11 Roomburg D8 1-4
ZONDAG 8 OKTOBER 2017
Evergreen D2 (O) Leonidas D22 2-3
Craeyenhout D6 Zoetermeer D4 6-2
Pijnacker D4 Leonidas D23 4-0
Groen-Geel D13 Roomburg D8 0-1
Feijenoord D1 Victoria D11 4-0
Cartouche D4 Berkel-Rodenrijs D3 5-2
ZONDAG 15 OKTOBER 2017
Roomburg D8 Evergreen D2 (O) 3-0
Zoetermeer D4 Pijnacker D4 2-2
Victoria D11 Groen-Geel D13 7-2
Leonidas D22 Cartouche D4 3-2
Berkel-Rodenrijs D3 Craeyenhout D6 2-3
Leonidas D23 Feijenoord D1 4-2
ZONDAG 22 OKTOBER 2017
Berkel-Rodenrijs D3 Evergreen D2 (O) 2-1
ZONDAG 29 OKTOBER 2017
Pijnacker D4 Berkel-Rodenrijs D3 6-0
Craeyenhout D6 Leonidas D22 2-1
Leonidas D23 Victoria D11 2-1
Feijenoord D1 Zoetermeer D4 2-1
Evergreen D2 (O) Groen-Geel D13 4-0
Cartouche D4 Roomburg D8 2-0
ZONDAG 5 NOVEMBER 2017
Groen-Geel D13 Cartouche D4 2-0
Zoetermeer D4 Leonidas D23 4-2
Berkel-Rodenrijs D3 Feijenoord D1 1-2
Leonidas D22 Pijnacker D4 2-1
Victoria D11 Evergreen D2 (O) 2-1
Roomburg D8 Craeyenhout D6 0-0
ZONDAG 12 NOVEMBER 2017
Craeyenhout D6 Groen-Geel D13 1-1
Zoetermeer D4 Victoria D11 1-4
Cartouche D4 Evergreen D2 (O) 2-2
Berkel-Rodenrijs D3 Leonidas D23 2-1
Feijenoord D1 Leonidas D22 3-0
Pijnacker D4 Roomburg D8 1-1
ZONDAG 19 NOVEMBER 2017
Berkel-Rodenrijs D3 Zoetermeer D4 1-1
Cartouche D4 Victoria D11 3-2
Evergreen D2 (O) Craeyenhout D6 1-1
Groen-Geel D13 Pijnacker D4 0-0
Roomburg D8 Feijenoord D1 1-3
Leonidas D22 Leonidas D23 2-3
ZONDAG 26 NOVEMBER 2017
Feijenoord D1 Groen-Geel D13 5-0
Craeyenhout D6 Cartouche D4 3-0
Victoria D11 Berkel-Rodenrijs D3 2-5
Leonidas D23 Roomburg D8 1-1
Pijnacker D4 Evergreen D2 (O) 6-1
Zoetermeer D4 Leonidas D22 3-1
ZONDAG 11 MAART 2018
Feijenoord D1 Evergreen D2 (O) 3-0
Berkel-Rodenrijs D3 Leonidas D22 6-0
Pijnacker D4 Cartouche D4 1-3
Victoria D11 Craeyenhout D6 0-1
Zoetermeer D4 Roomburg D8 1-5
ZONDAG 18 MAART 2018
Roomburg D8 Berkel-Rodenrijs D3 2-1
Cartouche D4 Feijenoord D1 0-0
ZONDAG 25 MAART 2018
Leonidas D23 Cartouche D4 2-0
Leonidas D22 Roomburg D8 2-1
Berkel-Rodenrijs D3 Groen-Geel D13 3-1
Feijenoord D1 Craeyenhout D6 1-1
Victoria D11 Pijnacker D4 1-4
Zoetermeer D4 Evergreen D2 (O) 1-0
DINSDAG 27 MAART 2018
Leonidas D23 Groen-Geel D13 5-0
ZONDAG 8 APRIL 2018
Evergreen D2 (O) Berkel-Rodenrijs D3 1-3
Pijnacker D4 Feijenoord D1 3-2
Craeyenhout D6 Leonidas D23 1-4
Roomburg D8 Victoria D11 3-0
Cartouche D4 Zoetermeer D4 6-4
Groen-Geel D13 Leonidas D22 1-3
ZONDAG 15 APRIL 2018
Zoetermeer D4 Craeyenhout D6 0-10
Roomburg D8 Groen-Geel D13 1-2
Berkel-Rodenrijs D3 Cartouche D4 1-2
Leonidas D23 Pijnacker D4 3-1
Leonidas D22 Evergreen D2 (O) 9-1
Victoria D11 Feijenoord D1 4-3
ZONDAG 22 APRIL 2018
Pijnacker D4 Zoetermeer D4 5-1
Groen-Geel D13 Victoria D11 1-1
Craeyenhout D6 Berkel-Rodenrijs D3 4-1
Feijenoord D1 Leonidas D23 3-2
Cartouche D4 Leonidas D22 2-2
Evergreen D2 (O) Roomburg D8 1-0
ZONDAG 29 APRIL 2018
Evergreen D2 (O) Leonidas D23 2-3
Groen-Geel D13 Zoetermeer D4 3-2
Craeyenhout D6 Pijnacker D4 3-0
Leonidas D22 Victoria D11 3-0
ZONDAG 13 MEI 2018
Roomburg D8 Cartouche D4 0-3
Berkel-Rodenrijs D3 Pijnacker D4 1-4
Zoetermeer D4 Feijenoord D1 1-1
Victoria D11 Leonidas D23 0-3
Leonidas D22 Craeyenhout D6 1-3
Groen-Geel D13 Evergreen D2 (O) 0-3