Leonidas

D18

Ondersteuning

Functie Naam
Captain Nikki Suurmond
Vice-captain Hannah Kruijs

Aankomende speelronde

Thuis Uit Datum Aanvang
Craeyenhout D4 Pijnacker D2 (O) 11-3-2018 10:30
Forescate D4 Pollux D3 11-3-2018 11:00
Groen-Geel D10 Leiden D5 11-3-2018
Leonidas D18 Alecto/Augustinus D6 11-3-2018 17:15
Victoria D7 Westland D3 11-3-2018 9:30

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Forescate D4 10 30 10 0 0
2 Westland D3 10 22 7 1 2
3 DSHC D4 10 19 6 1 3
4 Pijnacker D2 10 18 6 0 4
5 Victoria D7 10 16 5 1 4
6 Leiden D5 10 16 5 1 4
7 Pollux D3 10 14 4 2 4
8 Leonidas D18 10 10 3 1 6
9 Craeyenhout D4 10 9 3 0 7
10 Groen-Geel D10 10 4 1 1 8
11 Alecto D6 10 3 1 0 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
11 mrt L.S.C. ALECTO D6 17:15 thuis - Veld 2
18 mrt VMHC Pollux D3 n.n.b uit
8 apr MHC Forescate D4 n.n.b uit
15 apr DSHC D4 n.n.b uit
22 apr Groen-Geel D10 n.n.b thuis
13 mei HV Victoria D7 n.n.b uit
27 mei Craeyenhout D4 n.n.b thuis
3 jun HC Pijnacker D2 n.n.b uit
10 jun HV Westland D3 n.n.b thuis
17 jun LOHC D5 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2017
Leiden D5 Groen-Geel D10 2-1
Pollux D3 Forescate D4 0-4
Klein Zwitserland D4 DSHC D4 0-3
Westland D3 Victoria D7 1-1
Pijnacker D2 (O) Craeyenhout D4 5-0
Alecto/Augustinus D6 Leonidas D18 3-4
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2017
Craeyenhout D4 Westland D3 1-2
Victoria D7 Leiden D5 1-3
Leonidas D18 Pollux D3 2-2
DSHC D4 Pijnacker D2 (O) 2-3
Forescate D4 Klein Zwitserland D4 30-0
Groen-Geel D10 Alecto/Augustinus D6 2-0
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2017
Westland D3 Pijnacker D2 (O) 3-1
Klein Zwitserland D4 Leonidas D18 0-9
Forescate D4 DSHC D4 4-0
Pollux D3 Groen-Geel D10 1-1
Alecto/Augustinus D6 Victoria D7 1-2
Leiden D5 Craeyenhout D4 0-1
ZONDAG 1 OKTOBER 2017
Victoria D7 Pollux D3 4-1
Groen-Geel D10 Klein Zwitserland D4 7-0
Pijnacker D2 (O) Leiden D5 4-0
Craeyenhout D4 Alecto/Augustinus D6 2-4
Leonidas D18 Forescate D4 3-10
DSHC D4 Westland D3 1-2
ZONDAG 8 OKTOBER 2017
Leonidas D18 DSHC D4 1-2
Forescate D4 Groen-Geel D10 6-1
Alecto/Augustinus D6 Pijnacker D2 (O) 1-3
Klein Zwitserland D4 Victoria D7 0-11
Leiden D5 Westland D3 0-5
Pollux D3 Craeyenhout D4 2-0
ZONDAG 15 OKTOBER 2017
Craeyenhout D4 Klein Zwitserland D4 13-0
Pijnacker D2 (O) Pollux D3 1-2
DSHC D4 Leiden D5 1-1
Groen-Geel D10 Leonidas D18 3-4
Westland D3 Alecto/Augustinus D6 6-0
Victoria D7 Forescate D4 0-2
ZONDAG 29 OKTOBER 2017
Klein Zwitserland D4 Pijnacker D2 (O) 0-18
Alecto/Augustinus D6 Leiden D5 1-2
Groen-Geel D10 DSHC D4 1-4
Forescate D4 Craeyenhout D4 5-3
Leonidas D18 Victoria D7 1-0
Pollux D3 Westland D3 2-1
ZONDAG 5 NOVEMBER 2017
DSHC D4 Alecto/Augustinus D6 4-0
Pijnacker D2 (O) Forescate D4 1-2
Victoria D7 Groen-Geel D10 3-0
Westland D3 Klein Zwitserland D4 18-1
Craeyenhout D4 Leonidas D18 5-1
Leiden D5 Pollux D3 2-1
ZONDAG 12 NOVEMBER 2017
Forescate D4 Westland D3 4-1
Groen-Geel D10 Craeyenhout D4 0-2
Klein Zwitserland D4 Leiden D5 0-6
Pollux D3 Alecto/Augustinus D6 3-2
Victoria D7 DSHC D4 0-2
Leonidas D18 Pijnacker D2 (O) 0-7
ZONDAG 19 NOVEMBER 2017
Leiden D5 Forescate D4 0-3
Pijnacker D2 (O) Groen-Geel D10 3-0
Craeyenhout D4 Victoria D7 0-2
Pollux D3 DSHC D4 1-3
Alecto/Augustinus D6 Klein Zwitserland D4 10-1
Westland D3 Leonidas D18 4-1
ZONDAG 26 NOVEMBER 2017
DSHC D4 Craeyenhout D4 3-1
Groen-Geel D10 Westland D3 1-4
Victoria D7 Pijnacker D2 (O) 2-1
Klein Zwitserland D4 Pollux D3 0-16
Forescate D4 Alecto/Augustinus D6 7-0
Leonidas D18 Leiden D5 1-3