Leonidas

D22

Ondersteuning

Functie Naam
Captain Merel Hammerstein
Vice-captain Ellis Niemantsverdriet

Aankomende speelronde

Thuis Uit Datum Aanvang
Berkel-Rodenrijs D3 Leonidas D22 11-3-2018
Feijenoord D1 Evergreen D2 (O) 11-3-2018
Leonidas D23 Groen-Geel D13 11-3-2018
Pijnacker D4 Cartouche D4 11-3-2018
Victoria D11 Craeyenhout D6 11-3-2018
Zoetermeer D4 Roomburg D8 11-3-2018

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Feijenoord D1 11 28 9 1 1
2 Leonidas D22 11 21 7 0 4
3 Cartouche D4 11 19 6 1 4
4 Pijnacker D4 11 18 5 3 3
5 Roomburg D8 11 18 5 3 3
6 Leonidas D23 11 17 5 2 4
7 Craeyenhout D6 11 16 4 4 3
8 Zoetermeer D4 11 14 4 2 5
9 Berkel-Rodenrijs D3 11 13 4 1 6
10 Victoria D11 11 12 4 0 7
11 Groen-Geel D13 11 5 1 2 8
12 Evergreen D2 11 3 1 3 7

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
11 mrt Berkel Rodenrijs D3 n.n.b uit
18 mrt HV Victoria D11 n.n.b thuis
25 mrt Leidse Hockey Club Roomburg D8 n.n.b thuis
8 apr Groen-Geel D13 n.n.b uit
15 apr MHV Evergreen D2 n.n.b thuis
22 apr V.M.H.C. CARTOUCHE D4 n.n.b uit
13 mei Craeyenhout D6 n.n.b thuis
27 mei HC Pijnacker D4 n.n.b uit
3 jun HC Feijenoord D1 n.n.b thuis
10 jun R.H.V. Leonidas D23 n.n.b uit
17 jun Mixed Hockeyclub Zoetermeer D4 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2017
Evergreen D2 (O) Feijenoord D1 1-1
Roomburg D8 Zoetermeer D4 3-2
Groen-Geel D13 Leonidas D23 0-4
Leonidas D22 Berkel-Rodenrijs D3 3-1
Craeyenhout D6 Victoria D11 0-1
Cartouche D4 Pijnacker D4 5-0
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2017
Victoria D11 Leonidas D22 2-3
Feijenoord D1 Cartouche D4 4-1
Leonidas D23 Evergreen D2 (O) 2-0
Berkel-Rodenrijs D3 Roomburg D8 0-2
Pijnacker D4 Craeyenhout D6 1-0
Zoetermeer D4 Groen-Geel D13 5-1
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2017
Craeyenhout D6 Feijenoord D1 0-2
Pijnacker D4 Victoria D11 4-0
Cartouche D4 Leonidas D23 2-1
Evergreen D2 (O) Zoetermeer D4 1-3
Groen-Geel D13 Berkel-Rodenrijs D3 2-3
Roomburg D8 Leonidas D22 1-4
ZONDAG 1 OKTOBER 2017
Feijenoord D1 Pijnacker D4 3-2
Leonidas D23 Craeyenhout D6 2-2
Leonidas D22 Groen-Geel D13 4-0
Victoria D11 Roomburg D8 1-4
Zoetermeer D4 Cartouche D4 2-6
ZONDAG 8 OKTOBER 2017
Cartouche D4 Berkel-Rodenrijs D3 5-2
Pijnacker D4 Leonidas D23 4-0
Evergreen D2 (O) Leonidas D22 2-3
Feijenoord D1 Victoria D11 4-0
Groen-Geel D13 Roomburg D8 0-1
Craeyenhout D6 Zoetermeer D4 6-2
ZONDAG 15 OKTOBER 2017
Leonidas D23 Feijenoord D1 4-2
Victoria D11 Groen-Geel D13 7-2
Leonidas D22 Cartouche D4 3-2
Roomburg D8 Evergreen D2 (O) 3-0
Zoetermeer D4 Pijnacker D4 2-2
Berkel-Rodenrijs D3 Craeyenhout D6 2-3
ZONDAG 22 OKTOBER 2017
Berkel-Rodenrijs D3 Evergreen D2 (O) 2-1
ZONDAG 29 OKTOBER 2017
Leonidas D23 Victoria D11 2-1
Pijnacker D4 Berkel-Rodenrijs D3 6-0
Craeyenhout D6 Leonidas D22 2-1
Cartouche D4 Roomburg D8 2-0
Feijenoord D1 Zoetermeer D4 2-1
Evergreen D2 (O) Groen-Geel D13 4-0
ZONDAG 5 NOVEMBER 2017
Leonidas D22 Pijnacker D4 2-1
Victoria D11 Evergreen D2 (O) 2-1
Berkel-Rodenrijs D3 Feijenoord D1 1-2
Zoetermeer D4 Leonidas D23 4-2
Roomburg D8 Craeyenhout D6 0-0
Groen-Geel D13 Cartouche D4 2-0
ZONDAG 12 NOVEMBER 2017
Zoetermeer D4 Victoria D11 1-4
Craeyenhout D6 Groen-Geel D13 1-1
Feijenoord D1 Leonidas D22 3-0
Pijnacker D4 Roomburg D8 1-1
Berkel-Rodenrijs D3 Leonidas D23 2-1
Cartouche D4 Evergreen D2 (O) 2-2
ZONDAG 19 NOVEMBER 2017
Cartouche D4 Victoria D11 3-2
Leonidas D22 Leonidas D23 2-3
Berkel-Rodenrijs D3 Zoetermeer D4 1-1
Roomburg D8 Feijenoord D1 1-3
Evergreen D2 (O) Craeyenhout D6 1-1
Groen-Geel D13 Pijnacker D4 0-0
ZONDAG 26 NOVEMBER 2017
Pijnacker D4 Evergreen D2 (O) 6-1
Feijenoord D1 Groen-Geel D13 5-0
Zoetermeer D4 Leonidas D22 3-1
Craeyenhout D6 Cartouche D4 3-0
Victoria D11 Berkel-Rodenrijs D3 2-5
Leonidas D23 Roomburg D8 1-1