Leonidas

H02

Ondersteuning

Functie Naam
Captain Thom van Wissen
Keeper Roderick Standaart
Keeper Marc Stendahl
Trainer/coach Jan Jaap Natte
Vice-captain Shayne de Bouter

Aankomende speelronde

Thuis Uit Datum Aanvang
Hurley H3 Huizen H2 (O) 27-5-2018 12:15
Leiden H2 (O) Amsterdam H9 27-5-2018 10:30
Pinoké H3 Voordaan H2 (O) 27-5-2018 12:30
Pinoké H5 Leonidas H2 (O) 27-5-2018 14:15
Ring Pass Delft H2 (O) Amsterdam H7 27-5-2018 13:00
Schiedam H2 (O) Klein Zwitserland H2 (O) 27-5-2018 14:45

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Voordaan H2 18 43 13 4 1
2 Klein Zwitserland H2 18 40 12 4 2
3 Pinoké H5 18 31 10 1 7
4 Amsterdam H7 18 31 9 4 5
5 Amsterdam H9 18 30 8 6 4
6 Leonidas H2 18 27 9 3 6
7 Leiden H2 18 27 9 0 9
8 Ring Pass Delft H2 18 19 5 4 9
9 Hurley H3 18 16 5 1 12
10 Huizen H2 18 15 4 3 11
11 Pinoké H3 18 13 3 4 11
12 Schiedam H2 18 10 2 4 12

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
27 mei Pinoké H5 14:15 uit
3 jun LOHC H2 (O) n.n.b thuis
10 jun AH & BC H9 n.n.b uit
17 jun MMHC Voordaan H2 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2017
Klein Zwitserland H2 (O) Leonidas H2 (O) 2-4
Ring Pass Delft H2 (O) Voordaan H2 (O) 3-4
Pinoké H3 Pinoké H5 0-4
Huizen H2 (O) Leiden H2 (O) 4-0
Amsterdam H7 Amsterdam H9 2-2
Hurley H3 Schiedam H2 (O) 3-2
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2017
Amsterdam H9 Huizen H2 (O) 6-3
Leonidas H2 (O) Amsterdam H7 2-3
Schiedam H2 (O) Ring Pass Delft H2 (O) 1-2
Voordaan H2 (O) Klein Zwitserland H2 (O) 3-5
Leiden H2 (O) Pinoké H3 2-1
Pinoké H5 Hurley H3 3-1
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2017
Ring Pass Delft H2 (O) Pinoké H5 3-3
Hurley H3 Leiden H2 (O) 4-1
Pinoké H3 Amsterdam H9 1-1
Huizen H2 (O) Leonidas H2 (O) 2-3
Schiedam H2 (O) Voordaan H2 (O) 0-3
Amsterdam H7 Klein Zwitserland H2 (O) 1-5
ZONDAG 1 OKTOBER 2017
Leonidas H2 (O) Pinoké H3 3-1
Pinoké H5 Schiedam H2 (O) 2-1
Klein Zwitserland H2 (O) Huizen H2 (O) 3-3
Voordaan H2 (O) Amsterdam H7 2-0
Leiden H2 (O) Ring Pass Delft H2 (O) 4-2
Amsterdam H9 Hurley H3 1-2
ZONDAG 8 OKTOBER 2017
Pinoké H5 Voordaan H2 (O) 3-6
Huizen H2 (O) Amsterdam H7 2-4
Pinoké H3 Klein Zwitserland H2 (O) 0-5
Hurley H3 Leonidas H2 (O) 1-1
Ring Pass Delft H2 (O) Amsterdam H9 1-1
Schiedam H2 (O) Leiden H2 (O) 2-3
ZONDAG 15 OKTOBER 2017
Amsterdam H9 Schiedam H2 (O) 7-1
Leonidas H2 (O) Ring Pass Delft H2 (O) 1-3
Voordaan H2 (O) Huizen H2 (O) 3-2
Klein Zwitserland H2 (O) Hurley H3 4-3
Amsterdam H7 Pinoké H3 3-2
Leiden H2 (O) Pinoké H5 5-6
ZONDAG 29 OKTOBER 2017
Hurley H3 Amsterdam H7 4-1
Ring Pass Delft H2 (O) Klein Zwitserland H2 (O) 3-4
Pinoké H3 Huizen H2 (O) 1-0
Pinoké H5 Amsterdam H9 1-4
Leiden H2 (O) Voordaan H2 (O) 0-3
Schiedam H2 (O) Leonidas H2 (O) 0-5
ZONDAG 5 NOVEMBER 2017
Huizen H2 (O) Hurley H3 2-0
Amsterdam H7 Ring Pass Delft H2 (O) 3-1
Voordaan H2 (O) Pinoké H3 8-3
Amsterdam H9 Leiden H2 (O) 4-0
Klein Zwitserland H2 (O) Schiedam H2 (O) 0-0
Leonidas H2 (O) Pinoké H5 5-1
ZONDAG 12 NOVEMBER 2017
Ring Pass Delft H2 (O) Huizen H2 (O) 2-5
Amsterdam H9 Voordaan H2 (O) 2-2
Leiden H2 (O) Leonidas H2 (O) 3-2
Pinoké H5 Klein Zwitserland H2 (O) 0-7
Hurley H3 Pinoké H3 1-2
Schiedam H2 (O) Amsterdam H7 1-2
ZONDAG 19 NOVEMBER 2017
Hurley H3 Voordaan H2 (O) 2-4
Leonidas H2 (O) Amsterdam H9 4-3
Klein Zwitserland H2 (O) Leiden H2 (O) 3-1
Amsterdam H7 Pinoké H5 6-0
Huizen H2 (O) Schiedam H2 (O) 4-1
Pinoké H3 Ring Pass Delft H2 (O) 2-3
ZONDAG 26 NOVEMBER 2017
Schiedam H2 (O) Pinoké H3 2-2
Pinoké H5 Huizen H2 (O) 5-1
Leiden H2 (O) Amsterdam H7 2-3
Amsterdam H9 Klein Zwitserland H2 (O) 5-4
Voordaan H2 (O) Leonidas H2 (O) 3-2
Ring Pass Delft H2 (O) Hurley H3 4-2
ZONDAG 11 MAART 2018
Leonidas H2 (O) Klein Zwitserland H2 (O) 2-2
Schiedam H2 (O) Hurley H3 2-1
Voordaan H2 (O) Ring Pass Delft H2 (O) 4-1
Amsterdam H9 Amsterdam H7 1-3
Leiden H2 (O) Huizen H2 (O) 3-0
Pinoké H5 Pinoké H3 3-4
ZONDAG 18 MAART 2018
Amsterdam H7 Leonidas H2 (O) 5-5
Hurley H3 Pinoké H5 2-3
ZONDAG 25 MAART 2018
Voordaan H2 (O) Schiedam H2 (O) 2-2
Klein Zwitserland H2 (O) Amsterdam H7 2-0
Leiden H2 (O) Hurley H3 4-3
Pinoké H5 Ring Pass Delft H2 (O) 4-3
Leonidas H2 (O) Huizen H2 (O) 9-2
Amsterdam H9 Pinoké H3 3-3
DONDERDAG 29 MAART 2018
Huizen H2 (O) Amsterdam H9 5-7
ZONDAG 8 APRIL 2018
Ring Pass Delft H2 (O) Leiden H2 (O) 0-2
Hurley H3 Amsterdam H9 1-6
Pinoké H3 Leonidas H2 (O) 2-7
Huizen H2 (O) Klein Zwitserland H2 (O) 2-5
Amsterdam H7 Voordaan H2 (O) 2-2
Schiedam H2 (O) Pinoké H5 1-2
ZONDAG 15 APRIL 2018
Leonidas H2 (O) Hurley H3 4-1
Amsterdam H9 Ring Pass Delft H2 (O) 3-3
Voordaan H2 (O) Pinoké H5 3-2
Amsterdam H7 Huizen H2 (O) 2-2
Leiden H2 (O) Schiedam H2 (O) 2-1
Klein Zwitserland H2 (O) Pinoké H3 3-1
ZONDAG 22 APRIL 2018
Pinoké H5 Leiden H2 (O) 3-1
Pinoké H3 Amsterdam H7 0-2
Huizen H2 (O) Voordaan H2 (O) 2-3
Hurley H3 Klein Zwitserland H2 (O) 1-7
Ring Pass Delft H2 (O) Leonidas H2 (O) 2-1
Schiedam H2 (O) Amsterdam H9 0-2
DINSDAG 24 APRIL 2018
Ring Pass Delft H2 (O) Schiedam H2 (O) 3-3
ZONDAG 29 APRIL 2018
Pinoké H3 Leiden H2 (O) 1-3
Klein Zwitserland H2 (O) Voordaan H2 (O) 1-1
VRIJDAG 11 MEI 2018
Leonidas H2 (O) Schiedam H2 (O) 0-1
ZONDAG 13 MEI 2018
Huizen H2 (O) Pinoké H3 1-1
Amsterdam H9 Pinoké H5 3-5
Voordaan H2 (O) Leiden H2 (O) 5-2
Klein Zwitserland H2 (O) Ring Pass Delft H2 (O) 6-2
Amsterdam H7 Hurley H3 3-4