Leonidas

H08

Ondersteuning

Functie Naam
Captain Tijs Nederlof
Keeper Cas Teensma
Vice-captain Jan willem Glaubitz
Vice-captain Daan van Wijk

Aankomende speelronde

Thuis Uit Datum Aanvang
Groen-Geel H3 Zoetermeer H3 27-5-2018 16:15
HUDITO H5 Leonidas H9 27-5-2018 14:15
Leiden H3 Leonidas H13 27-5-2018 14:15
Leonidas H8 Forescate H2 (O) 27-5-2018 9:30
Ommoord H2 (O) Roomburg H3 27-5-2018 10:45
Rotterdam H4 Victoria H4 27-5-2018 14:30

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Victoria H4 18 42 14 0 4
2 Groen-Geel H3 18 42 13 3 2
3 Leiden H3 18 41 13 2 3
4 Rotterdam H4 18 34 11 1 6
5 HUDITO H5 18 25 7 4 7
6 Zoetermeer H3 18 21 6 3 9
7 Leonidas H8 18 21 6 3 9
8 Forescate H2 18 20 6 2 10
9 Roomburg H3 18 19 5 4 9
10 Ommoord H2 18 18 6 0 12
11 Leonidas H9 18 15 4 3 11
12 Leonidas H13 18 12 3 3 12

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
27 mei MHC Forescate H2 (O) 09:30 thuis - Veld 2
3 jun D.H.C. Hudito H5 n.n.b thuis
10 jun OMHC H2 n.n.b uit
17 jun Hockey Club Rotterdam H4 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2017
HUDITO H5 Rotterdam H4 0-5
Ommoord H2 (O) Forescate H2 (O) 4-3
Roomburg H3 Leonidas H13 5-1
Leonidas H8 Groen-Geel H3 0-5
Leonidas H9 Leiden H3 1-3
Victoria H4 Zoetermeer H3 10-5
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2017
Forescate H2 (O) Victoria H4 2-0
Rotterdam H4 Ommoord H2 (O) 5-2
Groen-Geel H3 HUDITO H5 6-1
Leonidas H13 Leonidas H9 2-2
Leiden H3 Leonidas H8 5-1
Zoetermeer H3 Roomburg H3 3-1
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2017
Roomburg H3 Victoria H4 3-6
Rotterdam H4 Forescate H2 (O) 3-2
Leonidas H9 Zoetermeer H3 4-2
Ommoord H2 (O) Groen-Geel H3 2-6
Leonidas H8 Leonidas H13 5-3
HUDITO H5 Leiden H3 3-4
ZONDAG 1 OKTOBER 2017
Leiden H3 Ommoord H2 (O) 6-3
Zoetermeer H3 Leonidas H8 3-2
Leonidas H13 HUDITO H5 1-2
Groen-Geel H3 Rotterdam H4 3-1
Forescate H2 (O) Roomburg H3 5-2
Victoria H4 Leonidas H9 3-2
ZONDAG 8 OKTOBER 2017
Groen-Geel H3 Forescate H2 (O) 4-3
Ommoord H2 (O) Leonidas H13 15-1
HUDITO H5 Zoetermeer H3 3-3
Leonidas H9 Roomburg H3 2-2
Rotterdam H4 Leiden H3 1-5
Leonidas H8 Victoria H4 2-1
ZONDAG 15 OKTOBER 2017
Zoetermeer H3 Ommoord H2 (O) 11-1
Leonidas H13 Rotterdam H4 2-2
Roomburg H3 Leonidas H8 2-3
Victoria H4 HUDITO H5 4-2
Forescate H2 (O) Leonidas H9 4-3
Leiden H3 Groen-Geel H3 2-4
ZONDAG 29 OKTOBER 2017
Leonidas H8 Leonidas H9 0-3
Ommoord H2 (O) Victoria H4 2-10
Rotterdam H4 Zoetermeer H3 4-1
Groen-Geel H3 Leonidas H13 5-1
HUDITO H5 Roomburg H3 2-2
Leiden H3 Forescate H2 (O) 6-2
ZONDAG 5 NOVEMBER 2017
Victoria H4 Rotterdam H4 4-2
Forescate H2 (O) Leonidas H8 4-4
Zoetermeer H3 Groen-Geel H3 0-0
Roomburg H3 Ommoord H2 (O) 3-5
Leonidas H13 Leiden H3 4-3
Leonidas H9 HUDITO H5 0-2
ZONDAG 12 NOVEMBER 2017
Groen-Geel H3 Victoria H4 6-1
Rotterdam H4 Roomburg H3 2-1
Ommoord H2 (O) Leonidas H9 2-5
Leonidas H13 Forescate H2 (O) 4-5
Leiden H3 Zoetermeer H3 7-3
HUDITO H5 Leonidas H8 1-2
ZONDAG 19 NOVEMBER 2017
Victoria H4 Leiden H3 2-1
Leonidas H9 Rotterdam H4 2-4
Zoetermeer H3 Leonidas H13 6-5
Leonidas H8 Ommoord H2 (O) 2-0
HUDITO H5 Forescate H2 (O) 4-0
Roomburg H3 Groen-Geel H3 4-2
ZONDAG 26 NOVEMBER 2017
Leonidas H13 Victoria H4 1-3
Ommoord H2 (O) HUDITO H5 3-5
Forescate H2 (O) Zoetermeer H3 3-3
Leiden H3 Roomburg H3 4-1
Groen-Geel H3 Leonidas H9 7-1
Rotterdam H4 Leonidas H8 3-2
ZONDAG 11 MAART 2018
Forescate H2 (O) Ommoord H2 (O) 2-4
Zoetermeer H3 Victoria H4 2-3
Groen-Geel H3 Leonidas H8 7-0
Leiden H3 Leonidas H9 3-0
Leonidas H13 Roomburg H3 5-5
Rotterdam H4 HUDITO H5 2-1
ZONDAG 18 MAART 2018
Roomburg H3 Zoetermeer H3 2-0
ZONDAG 25 MAART 2018
Leiden H3 HUDITO H5 4-0
Leonidas H13 Leonidas H8 2-1
Groen-Geel H3 Ommoord H2 (O) 12-0
Forescate H2 (O) Rotterdam H4 3-1
Zoetermeer H3 Leonidas H9 7-2
Victoria H4 Roomburg H3 4-1
ZONDAG 8 APRIL 2018
Leonidas H9 Victoria H4 1-4
Roomburg H3 Forescate H2 (O) 6-1
Leonidas H8 Zoetermeer H3 2-1
Ommoord H2 (O) Leiden H3 1-4
HUDITO H5 Leonidas H13 2-1
Rotterdam H4 Groen-Geel H3 2-1
ZONDAG 15 APRIL 2018
Leonidas H13 Ommoord H2 (O) 5-6
Forescate H2 (O) Groen-Geel H3 3-9
Roomburg H3 Leonidas H9 2-3
Zoetermeer H3 HUDITO H5 1-2
Victoria H4 Leonidas H8 6-0
Leiden H3 Rotterdam H4 1-0
ZONDAG 22 APRIL 2018
Rotterdam H4 Leonidas H13 6-2
Leonidas H9 Forescate H2 (O) 6-7
Leonidas H8 Roomburg H3 1-3
HUDITO H5 Victoria H4 3-2
Ommoord H2 (O) Zoetermeer H3 5-7
Groen-Geel H3 Leiden H3 4-4
ZONDAG 29 APRIL 2018
HUDITO H5 Groen-Geel H3 0-0
Leonidas H8 Leiden H3 0-0
Ommoord H2 (O) Rotterdam H4 3-1
Leonidas H9 Leonidas H13 0-3
DONDERDAG 3 MEI 2018
Victoria H4 Forescate H2 (O) 6-1
ZONDAG 13 MEI 2018
Leonidas H13 Groen-Geel H3 0-2
Zoetermeer H3 Rotterdam H4 3-5
Victoria H4 Ommoord H2 (O) 6-3
Roomburg H3 HUDITO H5 5-5
Leonidas H9 Leonidas H8 2-2
Forescate H2 (O) Leiden H3 1-2