Leonidas

H14

Ondersteuning

Functie Naam
Captain Thomas Bouman
Keeper Erik van Leeuwen
Vice-captain Jan Joost Delfgaauw

Aankomende speelronde

Thuis Uit Datum Aanvang
Barendrecht H4 Westland H3 11-3-2018
DSHC H7 Rijswijk H3 11-3-2018
Leiden H9 Victoria H8 11-3-2018
Leonidas H14 Rotterdam H6 11-3-2018
Leonidas H23 Alecto/Augustinus H5 11-3-2018
Pijnacker H2 (O) Dopie H5 11-3-2018

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Barendrecht H4 11 31 10 1 0
2 Pijnacker H2 11 27 9 0 2
3 Leonidas H14 11 27 9 0 2
4 Victoria H8 11 21 7 0 4
5 Leiden H9 11 21 7 0 4
6 Westland H3 11 19 6 1 4
7 Alecto H5 11 16 5 1 5
8 DSHC H7 11 10 3 1 7
9 Dopie H5 11 9 3 0 8
10 Rijswijk H3 11 6 2 0 9
11 Rotterdam H6 11 6 2 0 9
12 Leonidas H23 11 3 1 0 10

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
11 mrt Hockey Club Rotterdam H6 n.n.b thuis
18 mrt HV Victoria H8 n.n.b uit
25 mrt L.S.C. ALECTO H5 n.n.b thuis
8 apr HV Westland H3 n.n.b uit
15 apr Dopie H5 n.n.b thuis
22 apr Rijswijksche Hockey Club H3 n.n.b uit
13 mei HC Pijnacker H2 n.n.b thuis
27 mei Hockeyclub Barendrecht H4 n.n.b uit
3 jun R.H.V. Leonidas H23 n.n.b thuis
10 jun LOHC H9 n.n.b uit
17 jun DSHC H7 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2017
Alecto/Augustinus H5 Leonidas H23 3-2
Dopie H5 Pijnacker H2 (O) 1-5
Rotterdam H6 Leonidas H14 1-11
Victoria H8 Leiden H9 6-4
Westland H3 Barendrecht H4 4-4
Rijswijk H3 DSHC H7 4-2
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2017
Barendrecht H4 Dopie H5 4-0
Leonidas H23 Westland H3 2-10
Leiden H9 Alecto/Augustinus H5 6-1
Leonidas H14 Victoria H8 2-0
DSHC H7 Rotterdam H6 0-1
Pijnacker H2 (O) Rijswijk H3 8-1
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2017
Alecto/Augustinus H5 Leonidas H14 2-5
Victoria H8 Rotterdam H6 5-1
Dopie H5 Leonidas H23 3-2
Pijnacker H2 (O) DSHC H7 7-1
Rijswijk H3 Barendrecht H4 0-4
Westland H3 Leiden H9 3-0
ZONDAG 1 OKTOBER 2017
Leonidas H14 Westland H3 4-3
Leiden H9 Dopie H5 5-1
DSHC H7 Victoria H8 3-4
Rotterdam H6 Alecto/Augustinus H5 1-4
Leonidas H23 Rijswijk H3 4-1
Barendrecht H4 Pijnacker H2 (O) 2-1
ZONDAG 8 OKTOBER 2017
Rijswijk H3 Leiden H9 1-6
Dopie H5 Leonidas H14 2-6
Westland H3 Rotterdam H6 7-5
Alecto/Augustinus H5 Victoria H8 1-4
Pijnacker H2 (O) Leonidas H23 8-3
Barendrecht H4 DSHC H7 10-0
ZONDAG 15 OKTOBER 2017
Leonidas H23 Barendrecht H4 3-4
DSHC H7 Alecto/Augustinus H5 1-1
Leonidas H14 Rijswijk H3 6-1
Victoria H8 Westland H3 3-4
Leiden H9 Pijnacker H2 (O) 3-2
Rotterdam H6 Dopie H5 0-4
ZONDAG 29 OKTOBER 2017
Leonidas H23 DSHC H7 2-3
Barendrecht H4 Leiden H9 7-1
Rijswijk H3 Rotterdam H6 3-1
Westland H3 Alecto/Augustinus H5 2-3
Pijnacker H2 (O) Leonidas H14 7-1
Dopie H5 Victoria H8 2-5
ZONDAG 5 NOVEMBER 2017
Rotterdam H6 Pijnacker H2 (O) 0-4
Leonidas H14 Barendrecht H4 0-5
Leiden H9 Leonidas H23 4-0
Victoria H8 Rijswijk H3 6-3
DSHC H7 Westland H3 1-0
Alecto/Augustinus H5 Dopie H5 6-0
ZONDAG 12 NOVEMBER 2017
Rijswijk H3 Alecto/Augustinus H5 1-6
Barendrecht H4 Rotterdam H6 7-0
Leonidas H23 Leonidas H14 0-12
Dopie H5 Westland H3 1-4
Pijnacker H2 (O) Victoria H8 6-3
Leiden H9 DSHC H7 7-1
ZONDAG 19 NOVEMBER 2017
Leonidas H14 Leiden H9 3-0
Rotterdam H6 Leonidas H23 7-3
Dopie H5 DSHC H7 0-5
Alecto/Augustinus H5 Pijnacker H2 (O) 0-3
Victoria H8 Barendrecht H4 1-2
Westland H3 Rijswijk H3 5-0
ZONDAG 26 NOVEMBER 2017
Leonidas H23 Victoria H8 1-10
Pijnacker H2 (O) Westland H3 6-1
Rijswijk H3 Dopie H5 2-5
DSHC H7 Leonidas H14 2-3
Leiden H9 Rotterdam H6 5-0
Barendrecht H4 Alecto/Augustinus H5 4-0