Leonidas

Organisatie

Bestuur
Fred Nederlof Voorzitter
Diederik ten Cate Penningmeester
Alexander van der Klauw Hockeytechnische zaken
Maarten van Rossum Secretaris
Bert van Drongelen Facilitaire Zaken
Clubmanagement
Jacqueline Wilmink Verenigingsmanager
Jorien Gast Stafmedewerker
Carolina van Rongen - Van Soest Technisch Coordinator Jeugd
Freek Baart Horecamanager
Jan Burggraaf Financieel manager
Cors van Greuningen Manager Techniek & Facilitaire zaken
Janni Schipper Ledenadministratie
Robbert Wever Assistent penningmeester ( contributie-inner)
G hockey commissie
Nicole Borkens Coördinator G-hockey algemeen
Nicole Coolen Coördinator G-hockey algemeen
Karlijn van Beek Coördinator LG hockey
Karlijn van Beek Trainers coördinator
Wil Straver Lid
Heleen Lensink Lid
Berend van Lent Lid
Everhard de Neeling Lid
Jeugdcommissie
Monique Lander Voorzitter
Carolina van Rongen - Van Soest Technisch coördinator
Annelous van der Klauw Wedstrijdsecretaris
Esther Lever-dil Wedstrijdtafel junioren zaterdag coördinator
Lissy de Ridder Secretaris
Gabby van den Eijnden Hockeytechnische zaken
Maarten Baardse Hockeytechnische zaken
Remco Beuvens Hockeytechnische zaken
Lize Egbers Lijncoördinator JA
Robbert Noorland Lijncoördinator JB
Rien van der Sluijs Lijncoördinator JC
Leon Moor Lijncoördinator JD
Bas Dirks Coördinator Jongenslijn JD1, JD2, JC1, JC2, JB1 en JA1
Petra Teunissen - de Wolf Lijncoördinator MA
Govert Janssen Lijncoördinator MB
Patricia Abrantes Lijncoördinator MC
Sander van der Togt Lijncoördinator MD
Jordy van der Waart Coördinator Meisjeslijn D1, D2, C1, C2, MB1 en MB2
Carolina van Rongen - Van Soest Keeperscoördinator
Erna van der Kloet Keepersmaterialen
Monique Lander Communicatie
Gabby van den Eijnden Communicatie
Lissy de Ridder Evenementen
Monique Lander Sancties
Annelous van der Klauw Zaalcommissaris
Jongste Jeugdcommissie
Annemieke Dijkhuizen Voorzitter
Emily Verhage - van Muyden Secretaris
Sandra van der Togt Hockeyschool
Annelous van der Klauw Wedstrijdsecretaris
Astrid Brandse Lijncoördinator JF
Evelien Knoops Lijncoördinator JE6
Jay Moti Lijncoördinator JE8
Astrid Brandse Lijncoördinator MF
Emile de Grund Lijncoördinator ME6
Katarina Engelkens-Schultz Lijncoördinator ME8
Eric van Bekkum Beren & superhelden
Jorgo Lugthart Beren & superhelden
Erna van der Kloet Keepersmaterialen
Annelous van der Klauw Zaalcommissaris
Sandra van der Togt Communicatie
Joost van der Voort Trainers coördinator
Paalpieper
Danielle Stougie Redacteur
Machiel van Tok Redacteur
Scheidsrechterscommissie
Margonda Eillebrecht Lid
Ingrid van Soest Lid
Roderik Schaar Lid
Margreet Husen Opleiding CS
Seniorencommissie
Ewoud Havermans Voorzitter
Renee Rijshouwer Team indeling
Jorien Gast Team indeling
Anouck Hof Team indeling
Meike Kiestra Team indeling
Michiel van Horssen Zondagcoördinator
Dorien Bakker Zondagcoördinator
Laura van Rijn Zondagcoördinator
Meike Kiestra Keeperscoördinator
Menno Slob Keepersmaterialen
Erik van Leeuwen Keepersmaterialen
Caroline den Hoed Zaalhockey
Sjoerd Bos Veteranen
Toernooicommissie
Bas Bleijenberg Voorzitter
Danielle van Oers Penningmeester
Charlotte Schuurmans Stekhoven Bron Luijke D Toernooi Breedte
Frank Lindeman Bron Luijke C Toernooi Breedte
Esther Lever-dil Bron Luijke D/C Toernooi Prestatie
Tom Lieshout Familie Toernooi
Tuchtcommissie
Susanne ten Berge Voorzitter
Leonard Oltmans Lid
Rens van den Heuvel Lid
Vertrouwenspersoon
Margriet Westerink Vertouwenspersoon
Webmaster
Alwyn de Bruijn Lid
Wedstrijd secretariaat
Annelous van der Klauw Jongste Jeugd en Junioren
Riet Bodewes Senioren
Michiel van Horssen Lid