Leonidas

D01

Ondersteuning

Functie Naam
Keeper Sydney Samsey
Manager Sonja Bleker
Manager Carolina van Soest
Trainer/coach Jordy van der Waart
Assistent trainer/coach Robin Tromp
Assistent trainer Claire Verhage
Assistent trainer Wessel Verhoeff

Aankomende speelronde

Thuis Uit Datum Aanvang
HBS D1 Klein Zwitserland D1 17-11-2019 12:45
MOP D1 Groningen D1 17-11-2019 12:45
Nijmegen D1 Huizen D1 17-11-2019 12:45
Rotterdam D1 Tilburg D1 17-11-2019 12:45
Terriërs D1 Leonidas D1 17-11-2019 12:45
Were Di D1 HIC D1 17-11-2019 12:45

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 MOP D1 9 22 7 1 1
2 HIC D1 9 20 6 2 1
3 Klein Zwitserland D1 9 17 5 2 2
4 Tilburg D1 9 17 5 2 2
5 Rotterdam D1 9 16 5 1 3
6 Huizen D1 9 11 3 2 4
7 Nijmegen D1 9 11 3 2 4
8 Groningen D1 9 10 3 1 5
9 HBS D1 9 9 2 3 4
10 Leonidas D1 9 9 2 3 4
11 Were Di D1 9 8 2 2 5
12 Terriërs D1 9 1 0 1 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
17 nov H.V. de Terriërs D1 12:45 uit
24 nov Were Di Tilburg D1 12:45 thuis - Veld 1
8 mrt Hockey Club Rotterdam D1 n.n.b thuis
15 mrt HIC D1 n.n.b uit
22 mrt HC Tilburg D1 n.n.b uit
29 mrt Huizer HC D1 n.n.b thuis
5 apr GHHC Groningen D1 n.n.b uit
19 apr Klein Zwitserland D1 n.n.b thuis
26 apr MHCHBS D1 n.n.b uit
3 mei V.M.H.& C.C. M.O.P. D1 n.n.b thuis
10 mei NMHC Nijmegen D1 n.n.b uit
17 mei H.V. de Terriërs D1 n.n.b thuis
24 mei Were Di Tilburg D1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Terriërs D1 Groningen D1 0-4
Rotterdam D1 Leonidas D1 2-2
Nijmegen D1 Klein Zwitserland D1 1-2
HIC D1 Tilburg D1 2-2
Were Di D1 Huizen D1 1-1
MOP D1 HBS D1 3-0
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Klein Zwitserland D1 Terriërs D1 5-0
Huizen D1 Rotterdam D1 2-1
Tilburg D1 MOP D1 1-2
HBS D1 Nijmegen D1 2-2
Groningen D1 Were Di D1 2-1
Leonidas D1 HIC D1 2-2
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Nijmegen D1 MOP D1 1-4
Were Di D1 Klein Zwitserland D1 0-0
Leonidas D1 Tilburg D1 1-0
HIC D1 Huizen D1 2-1
Rotterdam D1 Groningen D1 2-1
Terriërs D1 HBS D1 1-2
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Huizen D1 Leonidas D1 3-1
Tilburg D1 Nijmegen D1 4-2
MOP D1 Terriërs D1 5-0
Klein Zwitserland D1 Rotterdam D1 0-1
HBS D1 Were Di D1 0-1
Groningen D1 HIC D1 0-1
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Huizen D1 Tilburg D1 2-3
Leonidas D1 Groningen D1 2-0
HIC D1 Klein Zwitserland D1 0-1
Terriërs D1 Nijmegen D1 2-2
Rotterdam D1 HBS D1 4-3
Were Di D1 MOP D1 0-4
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
MOP D1 Rotterdam D1 2-0
Klein Zwitserland D1 Leonidas D1 2-1
Tilburg D1 Terriërs D1 3-1
Nijmegen D1 Were Di D1 3-0
HBS D1 HIC D1 1-4
Groningen D1 Huizen D1 1-0
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Huizen D1 Klein Zwitserland D1 1-0
HIC D1 MOP D1 4-1
Were Di D1 Terriërs D1 2-0
Groningen D1 Tilburg D1 0-1
Rotterdam D1 Nijmegen D1 2-3
Leonidas D1 HBS D1 1-1
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
HBS D1 Huizen D1 1-0
Tilburg D1 Were Di D1 2-0
Terriërs D1 Rotterdam D1 0-3
Nijmegen D1 HIC D1 2-3
MOP D1 Leonidas D1 5-0
Klein Zwitserland D1 Groningen D1 2-0
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Klein Zwitserland D1 Tilburg D1 0-0
Groningen D1 HBS D1 2-2
HIC D1 Terriërs D1 4-1
Huizen D1 MOP D1 2-2
Rotterdam D1 Were Di D1 3-1
Leonidas D1 Nijmegen D1 2-4