Leonidas

H01

Ondersteuning

Functie Naam
Keeper Syb ten Cate Hoedemaker
Keeper Rick Zegers
Manager Veronique Campagne
Trainer/coach Bas Dirks
Assistent trainer/coach Floris Middelhoek
Assistent trainer Caroline van Nieuwenhuijze

Aankomende speelronde

Thuis Uit Datum Aanvang
Alecto H1 Leonidas H1 17-11-2019 14:45
Hilversum H1 Huizen H1 17-11-2019 14:45
Naarden H1 Reigers H1 17-11-2019 14:45
Push H1 Ring Pass Delft H1 17-11-2019 14:45
Xenios H1 Helmond H1 17-11-2019 14:45
Zwolle H1 Breda H1 17-11-2019 14:45

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Reigers H1 9 25 8 1 0
2 Huizen H1 9 19 6 1 2
3 Ring Pass Delft H1 9 18 5 3 1
4 Xenios H1 9 17 5 2 2
5 Push H1 9 13 3 4 2
6 Alecto H1 9 11 2 5 2
7 Breda H1 9 9 2 3 4
8 Naarden H1 9 9 2 3 4
9 Zwolle H1 9 9 2 3 4
10 Hilversum H1 9 7 1 4 4
11 Leonidas H1 9 6 1 3 5
12 Helmond H1 9 2 0 2 7

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
17 nov L.S.C. ALECTO H1 14:45 uit
24 nov B.H.V. Push H1 14:45 thuis - Veld 1
8 mrt HC Zwolle H1 n.n.b thuis
15 mrt Ring Pass Delft H1 n.n.b uit
22 mrt BH&BC Breda H1 n.n.b uit
29 mrt Huizer HC H1 n.n.b thuis
5 apr HC Helmond H1 n.n.b uit
19 apr MHC de Reigers H1 n.n.b thuis
26 apr Hockey Club Naarden H1 n.n.b uit
3 mei Xenios H1 n.n.b thuis
10 mei HMHC H1 n.n.b uit
17 mei L.S.C. ALECTO H1 n.n.b thuis
24 mei B.H.V. Push H1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Zwolle H1 Leonidas H1 4-3
Alecto H1 Helmond H1 3-1
Push H1 Huizen H1 1-2
Hilversum H1 Reigers H1 0-1
Xenios H1 Naarden H1 6-4
Ring Pass Delft H1 Breda H1 1-0
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Huizen H1 Zwolle H1 4-3
Breda H1 Xenios H1 4-0
Naarden H1 Hilversum H1 3-3
Reigers H1 Alecto H1 5-0
Helmond H1 Push H1 1-3
Leonidas H1 Ring Pass Delft H1 1-2
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Ring Pass Delft H1 Huizen H1 2-2
Zwolle H1 Helmond H1 3-2
Push H1 Reigers H1 1-2
Alecto H1 Naarden H1 3-4
Hilversum H1 Xenios H1 1-4
Leonidas H1 Breda H1 1-1
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Naarden H1 Push H1 2-3
Huizen H1 Leonidas H1 6-0
Reigers H1 Zwolle H1 3-2
Helmond H1 Ring Pass Delft H1 1-1
Xenios H1 Alecto H1 0-0
Breda H1 Hilversum H1 3-3
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Huizen H1 Breda H1 6-0
Push H1 Xenios H1 3-3
Leonidas H1 Helmond H1 5-1
Zwolle H1 Naarden H1 3-5
Alecto H1 Hilversum H1 1-1
Ring Pass Delft H1 Reigers H1 1-4
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
Breda H1 Alecto H1 3-4
Xenios H1 Zwolle H1 3-1
Helmond H1 Huizen H1 0-4
Naarden H1 Ring Pass Delft H1 1-2
Hilversum H1 Push H1 3-4
Reigers H1 Leonidas H1 2-2
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Ring Pass Delft H1 Xenios H1 4-3
Leonidas H1 Naarden H1 2-2
Huizen H1 Reigers H1 2-3
Push H1 Alecto H1 1-1
Helmond H1 Breda H1 1-6
Zwolle H1 Hilversum H1 2-2
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Hilversum H1 Ring Pass Delft H1 2-5
Reigers H1 Helmond H1 4-1
Xenios H1 Leonidas H1 5-2
Breda H1 Push H1 3-3
Naarden H1 Huizen H1 2-3
Alecto H1 Zwolle H1 3-3
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Zwolle H1 Push H1 1-1
Ring Pass Delft H1 Alecto H1 3-3
Reigers H1 Breda H1 3-2
Helmond H1 Naarden H1 1-1
Huizen H1 Xenios H1 3-4
Leonidas H1 Hilversum H1 2-3