Leonidas

Agenda overzicht

Agenda
23-8-2019 Topweek MD1 JD1 MC1 JC1 12:00 - 17:15 Meer informatie
23-8-2019 Toernooicie 18:00 - 19:30 Meer informatie
24-8-2019 Bron Luijke D/C-Top Toernooi 09:00 - 18:00 Meer informatie
26-8-2019 Nationale Sportkampen 08:00 - 17:00 Meer informatie
26-8-2019 Start Neverless optie 19:30 - 23:30 Meer informatie
27-8-2019 Jeugdcie 20:00 - 23:00 Meer informatie
28-8-2019 JA1 19:45 - 21:00 Meer informatie
28-8-2019 Dames 17 21:00 - 23:00 Meer informatie
29-8-2019 MC3 19:30 - 20:30 Meer informatie
30-8-2019 M8E1 oefenwedstrijd 09:30 - 10:30 Meer informatie
31-8-2019 Kick off clinic JJ C en D van D1 en H1 09:00 - 11:30 Meer informatie
31-8-2019 Start Topklasse jeugd competitie 09:00 - 19:15 Meer informatie
31-8-2019 Oefenwedstrijden junioren 09:00 - 19:30 Meer informatie
31-8-2019 Bitje happen 10:00 - 14:00 Meer informatie
2-9-2019 Scheidsrechters avond 19:00 - 23:00 Meer informatie
2-9-2019 Trim comp team 1 21:00 - 23:00 Meer informatie
3-9-2019 Managers avond junioren 19:30 - 23:00 Meer informatie
4-9-2019 Coach avond junioren 20:00 - 22:30 Meer informatie
5-9-2019 Managers avond Jongste Jeugd 20:00 - 23:00 Meer informatie
7-9-2019 Start jeugd competitie 08:30 - 19:30 Meer informatie
7-9-2019 Bitje happen 10:00 - 14:00 Meer informatie
8-9-2019 Start senioren competitie 08:30 - 19:30 Meer informatie
10-9-2019 Spelleiders avond E6 tallen en Fjes 19:00 - 20:15 Meer informatie
10-9-2019 Spelleiders avond E8 tallen 20:30 - 22:00 Meer informatie
11-9-2019 Jeugd cie 20:00 - 23:00 Meer informatie
13-9-2019 Informatie avond ouders jongste jeugd 17:15 - 18:00 Meer informatie
15-9-2019 Start competitie D en H1 12:45 - 17:30 Meer informatie
15-9-2019 Start competitie H1 en D1 12:45 - 16:15 Meer informatie
19-9-2019 Goldcup Dames 18:00 - 23:00 Meer informatie
23-9-2019 ALV 19:30 - 23:00 Meer informatie
24-9-2019 WUT Toernooi dinsdag veterinnen 09:00 - 18:30 Meer informatie
25-9-2019 Scheidsrechtersexamen 19:00 - 23:00 Meer informatie
26-9-2019 Goldcup heren 18:00 - 23:00 Meer informatie
30-9-2019 Trim comp team 1 21:00 - 23:00 Meer informatie
8-10-2019 Spelleiders avond superhelden en beren 20:00 - 21:30 Meer informatie
12-10-2019 H1 D1 clinic G hockey Jongste Jeugd en C en D jeu 08:30 - 15:00 Meer informatie
14-10-2019 Trim comp team 1 21:00 - 23:00 Meer informatie
17-10-2019 Scheidsrechtersexamen 19:00 - 23:00 Meer informatie
21-10-2019 Keeperskamp 09:00 - 17:00 Meer informatie
23-10-2019 Nationale Sportkampen 08:00 - 17:00 Meer informatie
29-10-2019 Scheidsrechtersexamen 19:00 - 23:00 Meer informatie
30-10-2019 Coach avond Jongste Jeugd 20:00 - 23:00 Meer informatie
31-10-2019 Jeugd cie 20:00 - 23:00 Meer informatie
4-11-2019 Trim comp team 1 21:00 - 23:00 Meer informatie
14-11-2019 Scheidsrechtersexamen 19:00 - 23:00 Meer informatie
26-11-2019 Jeugd cie 20:00 - 23:00 Meer informatie
27-11-2019 Coach avond Zaalhockey 20:00 - 23:00 Meer informatie
3-12-2019 Coach avond Jongste Jeugd zaal 20:00 - 23:00 Meer informatie
2-1-2020 BP zaal kamp 09:00 - 17:00 Meer informatie
15-1-2020 Jeugd cie 20:00 - 23:00 Meer informatie
21-1-2020 Scheidsrechtersexamen 19:00 - 23:00 Meer informatie
5-2-2020 Scheidsrechtersexamen 19:00 - 23:00 Meer informatie
19-2-2020 Coach avond Jongste Jeugd 20:00 - 23:00 Meer informatie
4-3-2020 Coach avond 20:00 - 23:00 Meer informatie
5-3-2020 Jeugd cie 20:00 - 23:00 Meer informatie
30-3-2020 Trim comp team 1 21:00 - 23:00 Meer informatie
7-4-2020 Jeugd cie 20:00 - 23:00 Meer informatie
13-5-2020 Info avond van de E8 tallen naar de D 20:00 - 23:00 Meer informatie
13-5-2020 Jeugd cie 20:00 - 23:00 Meer informatie
15-6-2020 Trim comp team 1 21:00 - 23:00 Meer informatie
18-6-2020 Jeugd cie 20:00 - 23:00 Meer informatie