Wedstrijdschema

G/LG-Hockey
G 3 - Hudito G4
10:15 - v5
Thuis
Meisjes A
MA1 - Schaerweijde MA1
14:00 - v1
Thuis
MA2 - Rotterdam MA2
15:50 - v1
Thuis
MA3 - Barendrecht MA2
15:50
Uit
MA4 - Derby MA3
10:30
Uit
MA5 - Kieviten MA4
13:15 - v4
Thuis
MA6 - Ring Pass Delft MA5
14:00 - v6
Thuis
MA7 - HGC MA4
15:10
Uit
Meisjes B
MB1 - HBS MB1
12:10
Uit
MB2 - Dordrecht MB1
11:45
Uit
MB3 - HC Schiedam MB3
16:45 - v4
Thuis
MB4 - Krimpen MB1
13:30
Uit
MB5 - Krimpen MB2
16:45 - v3
Thuis
MB6 - LOHC MB9
11:30 - v4
Thuis
MB7 - Klein Zwitserland MB11
17:50
Uit
Meisjes C
MC1 - Craeyenhout MC1
10:20 - v1
Thuis
MC2 - Alphen MC1
16:05
Uit
MC3 - Catwijck MC2
08:45 - v2
Thuis
MC4 - Pijnacker MC3
14:45
Uit
MC5 - LOHC MC8
12:15 - v6
Thuis
MC6 - HCGO MC1
13:00
Uit
MC7 - Victoria MC7
11:15
Uit
Meisjes D
MD1 - Rijswijk MD1
16:00 - v2
Thuis
MD2 - Barendrecht MD2
08:30
Uit
MD3 - HCGO MD1
11:30
Uit
MD4 - BerkelRodenrijs MD4
11:45
Uit
MD5 - Cartouche MD5
15:00 - v3
Thuis
MD6 - Klein Zwitserland MD9
12:00 - v5
Thuis
MD7 - hdm MD10
14:05
Uit
Meisjes E
M6E1 - Victoria M6E1
09:00
Uit
M6E2 - Hudito M6E1
10:15 - v5
Thuis
M6E3 - Pijnacker M6E1
09:00 - v5
Thuis
M6E4 - Victoria M6E7
09:00 - v5
Thuis
M6E5 - HC De Hoeksche Waard M6E4
09:00
Uit
M8E1 - Victoria M8E1
09:00
Uit
M8E2 - OMHC M8E2
09:00 - v6
Thuis
M8E3 - IJssel M8E2
10:30 - v6
Thuis
M8E4 - HC Schiedam M8E2
09:00
Uit
M8E5 - Dordrecht M8E3
09:00
Uit
M8E6 - Klein Zwitserland M8E8
09:00 - v6
Thuis
Meisjes F
CK-MF5 - Rotterdam CK-MF1
09:00 - v3
Thuis
MF1 - Craeyenhout MF2
09:00 - v5
Thuis
MF2 - Mixed Hockeyclub Zoetermeer MF4
09:00 - v5
Thuis
MF3 - Rotterdam MF11
09:30
Uit
Jongens A
JA1 - Eindhoven JA1
14:15 - v2
Thuis
JA2 - Wateringse veld JA1
12:10 - v1
Thuis
Jongens B
JB1 - Rotterdam JB1
12:10
Uit
JB2 - Cartouche JB2
12:10
Uit
JB3 - Wateringse veld JB1
14:00 - v5
Thuis
JB4 - Barendrecht JB3
15:00 - v4
Thuis
Jongens C
JC1 - Cartouche JC1
10:30 - v2
Thuis
JC2 - Waddinxvn JC1
15:15
Uit
JC3 - HC De Hoeksche Waard JC1
13:15 - v3
Thuis
Jongens D
JD1 - Mixed Hockeyclub Zoetermeer JD1
12:20 - v2
Thuis
JD2 - hdm JD3
08:30 - v1
Thuis
JD3 - Rotterdam JD6
11:30 - v3
Thuis
Jongens E
J6E1 - Alecto J6E1
08:45
Uit
J6E2 - BerkelRodenrijs J6E3
08:45
Uit
J6E3 - Evergreen J6E1
10:40
Uit
J8E1 - hdm J8E2
10:00
Uit
J8E2 - Pijnacker J8E1
10:30 - v6
Thuis
Jongens F
CK-JF4 - Derby CK-MIX F1
08:45
Uit
CK-JF5 - Rotterdam CK-JF4
09:00 - v3
Thuis
JF1 - Victoria JF3
09:00
Uit
JF2 - Roomburg JF3
10:15 - v5
Thuis
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten