Leonidas

D05

Ondersteuning

Aankomende speelronde

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 HUDITO D2 22 50 15 5 2
2 Groen-Geel D2 22 49 15 4 3
3 Zoetermeer D2 22 45 14 3 5
4 Leonidas D5 22 37 11 4 7
5 Roomburg D2 22 33 10 3 9
6 Alecto D3 22 32 10 2 10
7 DSHC D2 22 27 7 6 9
8 Rotterdam D3 22 27 6 9 7
9 HGC D2 22 24 7 3 12
10 Kampong D6 22 17 4 5 13
11 Victoria D3 22 14 3 5 14
12 Pollux D2 22 13 2 7 13

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2017
Roomburg D2 Rotterdam D3 6-1
Kampong D6 Leonidas D5 2-3
Victoria D3 HGC D2 (O) 4-8
Alecto/Augustinus D3 HUDITO D2 (O) 1-2
Pollux D2 (O) DSHC D2 (O) 2-2
Groen-Geel D2 (O) Zoetermeer D2 (O) 5-3
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2017
Zoetermeer D2 (O) Roomburg D2 4-2
Rotterdam D3 Kampong D6 0-1
HUDITO D2 (O) Victoria D3 6-2
HGC D2 (O) Groen-Geel D2 (O) 2-4
Leonidas D5 Pollux D2 (O) 3-0
DSHC D2 (O) Alecto/Augustinus D3 3-0
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2017
Pollux D2 (O) Rotterdam D3 1-3
Kampong D6 Zoetermeer D2 (O) 1-3
Roomburg D2 HGC D2 (O) 4-2
Leonidas D5 DSHC D2 (O) 2-0
Groen-Geel D2 (O) HUDITO D2 (O) 1-2
Victoria D3 Alecto/Augustinus D3 5-1
ZONDAG 1 OKTOBER 2017
Zoetermeer D2 (O) Pollux D2 (O) 2-0
HGC D2 (O) Kampong D6 4-1
HUDITO D2 (O) Roomburg D2 3-0
Alecto/Augustinus D3 Groen-Geel D2 (O) 0-1
DSHC D2 (O) Victoria D3 2-3
Rotterdam D3 Leonidas D5 1-0
ZONDAG 8 OKTOBER 2017
Groen-Geel D2 (O) Victoria D3 4-1
Rotterdam D3 DSHC D2 (O) 5-2
Roomburg D2 Alecto/Augustinus D3 2-4
Pollux D2 (O) HGC D2 (O) 2-2
Leonidas D5 Zoetermeer D2 (O) 2-3
Kampong D6 HUDITO D2 (O) 1-4
ZONDAG 15 OKTOBER 2017
Victoria D3 Roomburg D2 3-4
Alecto/Augustinus D3 Kampong D6 3-1
HUDITO D2 (O) Pollux D2 (O) 2-1
HGC D2 (O) Leonidas D5 1-2
Zoetermeer D2 (O) Rotterdam D3 2-2
DSHC D2 (O) Groen-Geel D2 (O) 2-2
ZONDAG 29 OKTOBER 2017
Rotterdam D3 HGC D2 (O) 6-2
Zoetermeer D2 (O) DSHC D2 (O) 4-0
Roomburg D2 Groen-Geel D2 (O) 1-3
Kampong D6 Victoria D3 5-0
Pollux D2 (O) Alecto/Augustinus D3 1-3
Leonidas D5 HUDITO D2 (O) 2-2
ZONDAG 5 NOVEMBER 2017
Groen-Geel D2 (O) Kampong D6 3-2
Victoria D3 Pollux D2 (O) 1-0
Alecto/Augustinus D3 Leonidas D5 1-1
HUDITO D2 (O) Rotterdam D3 2-2
HGC D2 (O) Zoetermeer D2 (O) 0-3
DSHC D2 (O) Roomburg D2 0-3
ZONDAG 12 NOVEMBER 2017
Pollux D2 (O) Groen-Geel D2 (O) 1-0
Kampong D6 Roomburg D2 1-1
HGC D2 (O) DSHC D2 (O) 0-3
Zoetermeer D2 (O) HUDITO D2 (O) 0-0
Rotterdam D3 Alecto/Augustinus D3 3-1
Leonidas D5 Victoria D3 3-0
ZONDAG 19 NOVEMBER 2017
Kampong D6 DSHC D2 (O) 1-1
Roomburg D2 Pollux D2 (O) 2-2
Groen-Geel D2 (O) Leonidas D5 3-0
Victoria D3 Rotterdam D3 1-1
Alecto/Augustinus D3 Zoetermeer D2 (O) 0-8
HUDITO D2 (O) HGC D2 (O) 3-0
ZONDAG 26 NOVEMBER 2017
DSHC D2 (O) HUDITO D2 (O) 0-2
Pollux D2 (O) Kampong D6 1-1
HGC D2 (O) Alecto/Augustinus D3 2-3
Zoetermeer D2 (O) Victoria D3 2-1
Rotterdam D3 Groen-Geel D2 (O) 1-1
Leonidas D5 Roomburg D2 2-1
ZONDAG 11 MAART 2018
DSHC D2 (O) Pollux D2 (O) 2-1
HUDITO D2 (O) Alecto/Augustinus D3 2-1
HGC D2 (O) Victoria D3 5-1
Zoetermeer D2 (O) Groen-Geel D2 (O) 2-2
Rotterdam D3 Roomburg D2 3-4
Leonidas D5 Kampong D6 3-1
ZONDAG 18 MAART 2018
Alecto/Augustinus D3 DSHC D2 (O) 3-1
Roomburg D2 Zoetermeer D2 (O) 4-2
ZONDAG 25 MAART 2018
HUDITO D2 (O) Groen-Geel D2 (O) 2-0
Alecto/Augustinus D3 Victoria D3 2-2
DSHC D2 (O) Leonidas D5 0-4
Rotterdam D3 Pollux D2 (O) 5-3
Zoetermeer D2 (O) Kampong D6 4-3
HGC D2 (O) Roomburg D2 10-1
ZONDAG 8 APRIL 2018
Kampong D6 HGC D2 (O) 0-3
Pollux D2 (O) Zoetermeer D2 (O) 2-4
Leonidas D5 Rotterdam D3 1-1
Roomburg D2 HUDITO D2 (O) 3-4
Victoria D3 DSHC D2 (O) 2-2
Groen-Geel D2 (O) Alecto/Augustinus D3 2-0
ZONDAG 15 APRIL 2018
DSHC D2 (O) Rotterdam D3 1-1
Zoetermeer D2 (O) Leonidas D5 3-0
HGC D2 (O) Pollux D2 (O) 4-0
HUDITO D2 (O) Kampong D6 0-1
Alecto/Augustinus D3 Roomburg D2 2-7
Victoria D3 Groen-Geel D2 (O) 0-3
ZONDAG 22 APRIL 2018
Roomburg D2 Victoria D3 6-2
Groen-Geel D2 (O) DSHC D2 (O) 3-1
Kampong D6 Alecto/Augustinus D3 2-5
Rotterdam D3 Zoetermeer D2 (O) 1-3
Leonidas D5 HGC D2 (O) 3-3
Pollux D2 (O) HUDITO D2 (O) 1-1
WOENSDAG 25 APRIL 2018
Victoria D3 HUDITO D2 (O) 1-3
ZONDAG 29 APRIL 2018
Groen-Geel D2 (O) HGC D2 (O) 1-1
Pollux D2 (O) Leonidas D5 0-1
Kampong D6 Rotterdam D3 2-2
ZONDAG 13 MEI 2018
HGC D2 (O) Rotterdam D3 4-2
DSHC D2 (O) Zoetermeer D2 (O) 3-1
Groen-Geel D2 (O) Roomburg D2 5-2
HUDITO D2 (O) Leonidas D5 3-0
Victoria D3 Kampong D6 2-4
Alecto/Augustinus D3 Pollux D2 (O) 3-2
ZONDAG 27 MEI 2018
Zoetermeer D2 (O) HGC D2 (O) 8-1
Pollux D2 (O) Victoria D3 2-2
Roomburg D2 DSHC D2 (O) 2-2
Leonidas D5 Alecto/Augustinus D3 1-0
Kampong D6 Groen-Geel D2 (O) 1-4
Rotterdam D3 HUDITO D2 (O) 0-0
ZONDAG 3 JUNI 2018
Roomburg D2 Kampong D6 2-1
DSHC D2 (O) HGC D2 (O) 5-1
Groen-Geel D2 (O) Pollux D2 (O) 3-2
Victoria D3 Leonidas D5 1-2
Alecto/Augustinus D3 Rotterdam D3 2-0
HUDITO D2 (O) Zoetermeer D2 (O) 2-1
ZONDAG 10 JUNI 2018
Pollux D2 (O) Roomburg D2 5-3
Zoetermeer D2 (O) Alecto/Augustinus D3 3-4
Leonidas D5 Groen-Geel D2 (O) 1-2
HGC D2 (O) HUDITO D2 (O) 1-3
DSHC D2 (O) Kampong D6 2-1
Rotterdam D3 Victoria D3 0-0
ZONDAG 17 JUNI 2018
Alecto/Augustinus D3 HGC D2 (O) 7-1
Victoria D3 Zoetermeer D2 (O) 1-5
HUDITO D2 (O) DSHC D2 (O) 1-2
Groen-Geel D2 (O) Rotterdam D3 2-0
Kampong D6 Pollux D2 (O) 1-1
Roomburg D2 Leonidas D5 3-2