Leonidas

D09

Ondersteuning

Aankomende speelronde

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 HUDITO D4 22 63 21 0 1
2 IJssel D2 22 45 14 3 5
3 Zoetermeer D3 22 41 13 2 7
4 Leiden D3 22 41 12 5 5
5 Derby D2 22 40 12 4 6
6 Victoria D5 22 35 10 5 7
7 Gouda D2 22 30 8 6 8
8 Ommoord D2 22 21 6 3 13
9 Forescate D2 22 21 6 3 13
10 Schiedam D3 22 18 3 9 10
11 Leonidas D10 22 13 3 4 15
12 Leonidas D9 22 5 1 2 19

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2017
Victoria D5 Derby D2 (O) 7-0
Ommoord D2 (O) Forescate D2 (O) 2-1
Zoetermeer D3 Gouda D2 (O) 4-2
IJssel D2 (O) Leonidas D9 4-1
Leonidas D10 Leiden D3 1-2
HUDITO D4 Schiedam D3 9-0
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2017
Schiedam D3 Victoria D5 2-2
Leiden D3 Zoetermeer D3 4-0
Derby D2 (O) Ommoord D2 (O) 2-1
Leonidas D9 HUDITO D4 0-7
Gouda D2 (O) IJssel D2 (O) 0-0
Forescate D2 (O) Leonidas D10 0-3
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2017
IJssel D2 (O) Leiden D3 2-2
Zoetermeer D3 Forescate D2 (O) 4-2
Leonidas D9 Schiedam D3 0-2
HUDITO D4 Gouda D2 (O) 6-0
Leonidas D10 Derby D2 (O) 1-1
Ommoord D2 (O) Victoria D5 1-0
ZONDAG 1 OKTOBER 2017
Victoria D5 Leonidas D10 5-0
Gouda D2 (O) Leonidas D9 5-2
Derby D2 (O) Zoetermeer D3 4-4
Leiden D3 HUDITO D4 1-2
Forescate D2 (O) IJssel D2 (O) 1-3
Schiedam D3 Ommoord D2 (O) 1-1
ZONDAG 8 OKTOBER 2017
Zoetermeer D3 Victoria D5 2-4
IJssel D2 (O) Derby D2 (O) 3-0
Leonidas D9 Leiden D3 0-2
Leonidas D10 Ommoord D2 (O) 1-6
HUDITO D4 Forescate D2 (O) 16-0
Gouda D2 (O) Schiedam D3 2-2
ZONDAG 15 OKTOBER 2017
Leiden D3 Gouda D2 (O) 0-2
Derby D2 (O) HUDITO D4 0-6
Victoria D5 IJssel D2 (O) 3-1
Forescate D2 (O) Leonidas D9 1-0
Ommoord D2 (O) Zoetermeer D3 1-2
Schiedam D3 Leonidas D10 1-1
ZONDAG 29 OKTOBER 2017
IJssel D2 (O) Ommoord D2 (O) 2-0
Leonidas D9 Derby D2 (O) 0-1
Leiden D3 Schiedam D3 5-2
Gouda D2 (O) Forescate D2 (O) 3-0
Zoetermeer D3 Leonidas D10 8-3
HUDITO D4 Victoria D5 5-3
ZONDAG 5 NOVEMBER 2017
Schiedam D3 Zoetermeer D3 0-3
Victoria D5 Leonidas D9 6-0
Ommoord D2 (O) HUDITO D4 0-6
Leonidas D10 IJssel D2 (O) 0-3
Forescate D2 (O) Leiden D3 0-2
Derby D2 (O) Gouda D2 (O) 2-3
ZONDAG 12 NOVEMBER 2017
Leiden D3 Derby D2 (O) 0-1
HUDITO D4 Leonidas D10 4-0
Leonidas D9 Ommoord D2 (O) 2-4
Gouda D2 (O) Victoria D5 1-1
Forescate D2 (O) Schiedam D3 2-2
IJssel D2 (O) Zoetermeer D3 1-0
ZONDAG 19 NOVEMBER 2017
Leonidas D10 Leonidas D9 1-4
Ommoord D2 (O) Gouda D2 (O) 4-0
Victoria D5 Leiden D3 4-4
IJssel D2 (O) Schiedam D3 1-0
Derby D2 (O) Forescate D2 (O) 6-0
Zoetermeer D3 HUDITO D4 0-3
ZONDAG 26 NOVEMBER 2017
Leiden D3 Ommoord D2 (O) 2-0
Leonidas D9 Zoetermeer D3 0-3
Gouda D2 (O) Leonidas D10 2-2
Schiedam D3 Derby D2 (O) 4-1
Forescate D2 (O) Victoria D5 1-8
HUDITO D4 IJssel D2 (O) 4-0
ZONDAG 11 MAART 2018
Schiedam D3 HUDITO D4 0-6
Derby D2 (O) Victoria D5 3-0
Forescate D2 (O) Ommoord D2 (O) 4-1
Gouda D2 (O) Zoetermeer D3 5-2
Leiden D3 Leonidas D10 3-1
Leonidas D9 IJssel D2 (O) 0-3
ZONDAG 18 MAART 2018
Leonidas D10 Forescate D2 (O) 3-4
Zoetermeer D3 Leiden D3 2-0
IJssel D2 (O) Gouda D2 (O) 2-1
HUDITO D4 Leonidas D9 7-0
DONDERDAG 22 MAART 2018
Ommoord D2 (O) Derby D2 (O) 0-2
ZONDAG 25 MAART 2018
Schiedam D3 Leonidas D9 2-2
Victoria D5 Ommoord D2 (O) 1-0
Leiden D3 IJssel D2 (O) 3-2
Forescate D2 (O) Zoetermeer D3 1-3
Derby D2 (O) Leonidas D10 3-2
Gouda D2 (O) HUDITO D4 1-9
ZONDAG 8 APRIL 2018
Zoetermeer D3 Derby D2 (O) 3-3
IJssel D2 (O) Forescate D2 (O) 3-1
Ommoord D2 (O) Schiedam D3 0-2
Leonidas D10 Victoria D5 1-2
Leonidas D9 Gouda D2 (O) 0-3
HUDITO D4 Leiden D3 9-1
ZONDAG 15 APRIL 2018
Schiedam D3 Gouda D2 (O) 3-4
Leiden D3 Leonidas D9 4-2
Victoria D5 Zoetermeer D3 1-3
Ommoord D2 (O) Leonidas D10 1-1
Forescate D2 (O) HUDITO D4 2-7
Derby D2 (O) IJssel D2 (O) 3-2
ZONDAG 22 APRIL 2018
IJssel D2 (O) Victoria D5 0-4
Zoetermeer D3 Ommoord D2 (O) 4-1
HUDITO D4 Derby D2 (O) 6-0
Leonidas D9 Forescate D2 (O) 1-3
Gouda D2 (O) Leiden D3 3-3
Leonidas D10 Schiedam D3 3-2
ZONDAG 29 APRIL 2018
Victoria D5 Schiedam D3 2-2
ZONDAG 13 MEI 2018
Derby D2 (O) Leonidas D9 3-2
Schiedam D3 Leiden D3 0-4
Victoria D5 HUDITO D4 0-7
Leonidas D10 Zoetermeer D3 4-6
Ommoord D2 (O) IJssel D2 (O) 0-2
Forescate D2 (O) Gouda D2 (O) 3-2
ZONDAG 27 MEI 2018
Gouda D2 (O) Derby D2 (O) 0-1
IJssel D2 (O) Leonidas D10 3-1
Zoetermeer D3 Schiedam D3 3-2
Leiden D3 Forescate D2 (O) 1-1
HUDITO D4 Ommoord D2 (O) 2-0
Leonidas D9 Victoria D5 1-1
ZONDAG 3 JUNI 2018
Zoetermeer D3 IJssel D2 (O) 1-2
Schiedam D3 Forescate D2 (O) 2-2
Derby D2 (O) Leiden D3 4-4
Leonidas D10 HUDITO D4 1-8
Victoria D5 Gouda D2 (O) 2-1
Ommoord D2 (O) Leonidas D9 5-0
DONDERDAG 7 JUNI 2018
Derby D2 (O) Schiedam D3 3-1
ZONDAG 10 JUNI 2018
Schiedam D3 IJssel D2 (O) 2-2
Forescate D2 (O) Derby D2 (O) 0-1
Gouda D2 (O) Ommoord D2 (O) 1-1
HUDITO D4 Zoetermeer D3 5-0
Leonidas D9 Leonidas D10 2-6
Leiden D3 Victoria D5 4-2
ZONDAG 17 JUNI 2018
Zoetermeer D3 Leonidas D9 5-2
IJssel D2 (O) HUDITO D4 2-1
Ommoord D2 (O) Leiden D3 1-2
Leonidas D10 Gouda D2 (O) 2-6
Victoria D5 Forescate D2 (O) 1-2