Leonidas

D14

Ondersteuning

Aankomende speelronde

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Leiden D4 22 50 15 5 2
2 Leonidas D14 22 48 14 6 2
3 Rijswijk D3 22 45 14 3 5
4 Pijnacker D3 22 44 14 2 6
5 Barendrecht D2 22 43 13 4 5
6 Alphen D3 22 34 10 4 8
7 Forescate D3 22 30 9 3 10
8 Alecto D7 22 26 7 5 10
9 Groen-Geel D9 22 22 6 4 12
10 Groen-Geel D7 22 19 5 4 13
11 Schiedam D7 22 11 3 2 17
12 Victoria D9 22 3 1 0 21

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2017
Leiden D4 Schiedam D7 3-2
Pijnacker D3 Rijswijk D3 2-4
Forescate D3 Alphen D3 2-3
Victoria D9 Alecto/Augustinus D7 1-5
Groen-Geel D7 Groen-Geel D9 2-1
Barendrecht D2 (O) Leonidas D14 2-2
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2017
Alphen D3 Victoria D9 5-0
Rijswijk D3 Barendrecht D2 (O) 2-1
Schiedam D7 Forescate D3 1-2
Alecto/Augustinus D7 Groen-Geel D7 3-2
Groen-Geel D9 Pijnacker D3 0-2
Leonidas D14 Leiden D4 3-3
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2017
Forescate D3 Leonidas D14 1-6
Leiden D4 Rijswijk D3 2-2
Groen-Geel D7 Alphen D3 0-1
Victoria D9 Schiedam D7 1-4
Alecto/Augustinus D7 Groen-Geel D9 0-0
Barendrecht D2 (O) Pijnacker D3 5-3
ZONDAG 1 OKTOBER 2017
Schiedam D7 Groen-Geel D7 2-2
Rijswijk D3 Forescate D3 1-2
Groen-Geel D9 Barendrecht D2 (O) 3-2
Alphen D3 Alecto/Augustinus D7 2-5
Leonidas D14 Victoria D9 8-1
Pijnacker D3 Leiden D4 4-3
ZONDAG 8 OKTOBER 2017
Leiden D4 Barendrecht D2 (O) 6-1
Alecto/Augustinus D7 Schiedam D7 2-0
Groen-Geel D7 Leonidas D14 1-4
Alphen D3 Groen-Geel D9 3-1
Forescate D3 Pijnacker D3 1-3
Victoria D9 Rijswijk D3 0-2
ZONDAG 15 OKTOBER 2017
Barendrecht D2 (O) Forescate D3 3-0
Schiedam D7 Alphen D3 3-2
Groen-Geel D9 Leiden D4 0-4
Pijnacker D3 Victoria D9 4-0
Leonidas D14 Alecto/Augustinus D7 5-1
Rijswijk D3 Groen-Geel D7 5-0
ZONDAG 29 OKTOBER 2017
Alecto/Augustinus D7 Rijswijk D3 1-2
Schiedam D7 Groen-Geel D9 2-1
Victoria D9 Barendrecht D2 (O) 2-7
Alphen D3 Leonidas D14 2-2
Groen-Geel D7 Pijnacker D3 0-5
Forescate D3 Leiden D4 1-3
ZONDAG 5 NOVEMBER 2017
Leonidas D14 Schiedam D7 4-3
Rijswijk D3 Alphen D3 2-0
Barendrecht D2 (O) Groen-Geel D7 2-1
Pijnacker D3 Alecto/Augustinus D7 3-4
Leiden D4 Victoria D9 6-1
Groen-Geel D9 Forescate D3 1-2
ZONDAG 12 NOVEMBER 2017
Schiedam D7 Rijswijk D3 0-2
Victoria D9 Forescate D3 0-3
Leonidas D14 Groen-Geel D9 3-0
Groen-Geel D7 Leiden D4 0-4
Alphen D3 Pijnacker D3 1-0
Alecto/Augustinus D7 Barendrecht D2 (O) 1-3
ZONDAG 19 NOVEMBER 2017
Forescate D3 Groen-Geel D7 5-1
Pijnacker D3 Schiedam D7 4-2
Victoria D9 Groen-Geel D9 0-2
Rijswijk D3 Leonidas D14 0-2
Leiden D4 Alecto/Augustinus D7 5-0
Barendrecht D2 (O) Alphen D3 2-3
ZONDAG 26 NOVEMBER 2017
Alphen D3 Leiden D4 1-4
Groen-Geel D7 Victoria D9 1-0
Leonidas D14 Pijnacker D3 0-2
Schiedam D7 Barendrecht D2 (O) 0-4
Alecto/Augustinus D7 Forescate D3 2-2
Groen-Geel D9 Rijswijk D3 1-1
ZONDAG 11 MAART 2018
Alphen D3 Forescate D3 3-2
Groen-Geel D9 Groen-Geel D7 3-1
Leonidas D14 Barendrecht D2 (O) 1-1
Alecto/Augustinus D7 Victoria D9 3-2
Rijswijk D3 Pijnacker D3 1-3
Schiedam D7 Leiden D4 0-6
ZONDAG 18 MAART 2018
Leiden D4 Leonidas D14 1-1
Groen-Geel D7 Alecto/Augustinus D7 2-2
Barendrecht D2 (O) Rijswijk D3 1-3
ZONDAG 25 MAART 2018
Pijnacker D3 Barendrecht D2 (O) 0-3
Rijswijk D3 Leiden D4 2-1
Alphen D3 Groen-Geel D7 1-1
Schiedam D7 Victoria D9 2-4
Groen-Geel D9 Alecto/Augustinus D7 2-2
Leonidas D14 Forescate D3 5-3
ZONDAG 8 APRIL 2018
Groen-Geel D7 Schiedam D7 2-1
Alecto/Augustinus D7 Alphen D3 1-2
Barendrecht D2 (O) Groen-Geel D9 8-0
Leiden D4 Pijnacker D3 2-1
Victoria D9 Leonidas D14 1-3
Forescate D3 Rijswijk D3 3-0
DONDERDAG 12 APRIL 2018
Schiedam D7 Alecto/Augustinus D7 1-2
VRIJDAG 13 APRIL 2018
Pijnacker D3 Groen-Geel D9 3-1
ZONDAG 15 APRIL 2018
Barendrecht D2 (O) Leiden D4 1-1
Leonidas D14 Groen-Geel D7 1-0
Pijnacker D3 Forescate D3 3-2
Rijswijk D3 Victoria D9 8-0
Groen-Geel D9 Alphen D3 0-1
ZONDAG 22 APRIL 2018
Alecto/Augustinus D7 Leonidas D14 0-2
Groen-Geel D7 Rijswijk D3 4-4
Leiden D4 Groen-Geel D9 3-0
Victoria D9 Pijnacker D3 0-10
Forescate D3 Barendrecht D2 (O) 3-3
Alphen D3 Schiedam D7 1-1
ZONDAG 29 APRIL 2018
Leiden D4 Groen-Geel D7 4-0
Forescate D3 Schiedam D7 7-0
ZONDAG 6 MEI 2018
Victoria D9 Alphen D3 0-5
ZONDAG 13 MEI 2018
Pijnacker D3 Groen-Geel D7 2-0
Leonidas D14 Alphen D3 2-0
Groen-Geel D9 Schiedam D7 1-0
Barendrecht D2 (O) Victoria D9 2-0
Rijswijk D3 Alecto/Augustinus D7 2-0
Leiden D4 Forescate D3 2-0
ZONDAG 27 MEI 2018
Alecto/Augustinus D7 Pijnacker D3 2-2
Forescate D3 Groen-Geel D9 1-1
Groen-Geel D7 Barendrecht D2 (O) 1-5
Alphen D3 Rijswijk D3 2-3
Schiedam D7 Leonidas D14 1-2
Victoria D9 Leiden D4 1-6
ZONDAG 3 JUNI 2018
Barendrecht D2 (O) Alecto/Augustinus D7 6-0
Pijnacker D3 Alphen D3 2-1
Groen-Geel D9 Leonidas D14 2-1
Forescate D3 Victoria D9 2-0
Rijswijk D3 Schiedam D7 6-1
ZONDAG 10 JUNI 2018
Groen-Geel D9 Victoria D9 1-0
Alecto/Augustinus D7 Leiden D4 0-2
Schiedam D7 Pijnacker D3 1-3
Alphen D3 Barendrecht D2 (O) 3-4
Groen-Geel D7 Forescate D3 3-1
Leonidas D14 Rijswijk D3 4-1
ZONDAG 17 JUNI 2018
Pijnacker D3 Leonidas D14 2-2
Victoria D9 Groen-Geel D7 0-1
Rijswijk D3 Groen-Geel D9 8-2
Barendrecht D2 (O) Schiedam D7 5-0
Forescate D3 Alecto/Augustinus D7 3-1
Leiden D4 Alphen D3 0-0