Leonidas

D07

Ondersteuning

Aankomende speelronde

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Westland D2 22 55 18 1 3
2 Victoria D4 22 51 17 0 5
3 Rijswijk D2 22 48 14 6 2
4 Schiedam D4 22 44 14 2 6
5 Leonidas D7 22 34 11 1 10
6 HDS D2 22 27 7 6 9
7 Klein Zwitserland D3 22 25 7 4 11
8 Groen-Geel D4 22 24 7 3 12
9 Roomburg D4 22 24 7 3 12
10 Berkel-Rodenrijs D2 22 20 6 2 14
11 Ring Pass Delft D4 22 18 5 3 14
12 Craeyenhout D3 22 9 2 3 17

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2017
Rijswijk D2 (O) Leonidas D7 2-1
Victoria D4 Westland D2 (O) 2-0
Berkel-Rodenrijs D2 (O) Roomburg D4 0-7
Groen-Geel D4 Klein Zwitserland D3 1-2
Schiedam D4 Craeyenhout D3 2-2
HDS D2 (O) Ring Pass Delft D4 4-1
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2017
Roomburg D4 Schiedam D4 0-2
Ring Pass Delft D4 Rijswijk D2 (O) 0-4
Leonidas D7 Victoria D4 1-3
Westland D2 (O) Groen-Geel D4 5-0
Klein Zwitserland D3 Berkel-Rodenrijs D2 (O) 9-2
Craeyenhout D3 HDS D2 (O) 0-4
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2017
Klein Zwitserland D3 Roomburg D4 0-1
Victoria D4 Ring Pass Delft D4 8-2
Groen-Geel D4 Leonidas D7 2-1
Berkel-Rodenrijs D2 (O) Westland D2 (O) 1-12
Rijswijk D2 (O) Craeyenhout D3 11-0
HDS D2 (O) Schiedam D4 2-3
ZONDAG 1 OKTOBER 2017
Roomburg D4 HDS D2 (O) 0-2
Westland D2 (O) Klein Zwitserland D3 5-1
Schiedam D4 Rijswijk D2 (O) 3-2
Craeyenhout D3 Victoria D4 0-5
Leonidas D7 Berkel-Rodenrijs D2 (O) 9-1
Ring Pass Delft D4 Groen-Geel D4 0-3
ZONDAG 8 OKTOBER 2017
Victoria D4 Schiedam D4 2-4
Groen-Geel D4 Craeyenhout D3 3-0
Westland D2 (O) Roomburg D4 7-0
Klein Zwitserland D3 Leonidas D7 3-1
Rijswijk D2 (O) HDS D2 (O) 1-1
Berkel-Rodenrijs D2 (O) Ring Pass Delft D4 1-1
ZONDAG 15 OKTOBER 2017
Schiedam D4 Groen-Geel D4 2-1
Ring Pass Delft D4 Klein Zwitserland D3 2-2
Leonidas D7 Westland D2 (O) 1-8
HDS D2 (O) Victoria D4 0-1
Roomburg D4 Rijswijk D2 (O) 3-3
Craeyenhout D3 Berkel-Rodenrijs D2 (O) 2-1
ZONDAG 29 OKTOBER 2017
Victoria D4 Rijswijk D2 (O) 1-3
Leonidas D7 Roomburg D4 1-0
Berkel-Rodenrijs D2 (O) Schiedam D4 2-1
Westland D2 (O) Ring Pass Delft D4 6-0
Groen-Geel D4 HDS D2 (O) 1-1
Klein Zwitserland D3 Craeyenhout D3 4-1
ZONDAG 5 NOVEMBER 2017
Craeyenhout D3 Westland D2 (O) 1-7
HDS D2 (O) Berkel-Rodenrijs D2 (O) 1-1
Ring Pass Delft D4 Leonidas D7 1-5
Roomburg D4 Victoria D4 0-11
Rijswijk D2 (O) Groen-Geel D4 2-2
Schiedam D4 Klein Zwitserland D3 2-0
ZONDAG 12 NOVEMBER 2017
Leonidas D7 Craeyenhout D3 2-1
Ring Pass Delft D4 Roomburg D4 3-2
Klein Zwitserland D3 HDS D2 (O) 0-3
Westland D2 (O) Schiedam D4 6-1
Groen-Geel D4 Victoria D4 0-2
DINSDAG 14 NOVEMBER 2017
Berkel-Rodenrijs D2 (O) Rijswijk D2 (O) 0-8
ZONDAG 19 NOVEMBER 2017
Schiedam D4 Leonidas D7 3-2
HDS D2 (O) Westland D2 (O) 0-1
Rijswijk D2 (O) Klein Zwitserland D3 1-1
Groen-Geel D4 Roomburg D4 3-0
Craeyenhout D3 Ring Pass Delft D4 2-2
Victoria D4 Berkel-Rodenrijs D2 (O) 6-2
ZONDAG 26 NOVEMBER 2017
Westland D2 (O) Rijswijk D2 (O) 1-1
Roomburg D4 Craeyenhout D3 1-1
Berkel-Rodenrijs D2 (O) Groen-Geel D4 1-2
Leonidas D7 HDS D2 (O) 4-1
Klein Zwitserland D3 Victoria D4 1-5
Ring Pass Delft D4 Schiedam D4 2-3
ZONDAG 11 MAART 2018
Leonidas D7 Rijswijk D2 (O) 1-3
Roomburg D4 Berkel-Rodenrijs D2 (O) 6-4
Ring Pass Delft D4 HDS D2 (O) 3-2
Westland D2 (O) Victoria D4 3-1
Klein Zwitserland D3 Groen-Geel D4 2-3
Craeyenhout D3 Schiedam D4 0-8
ZONDAG 25 MAART 2018
Craeyenhout D3 Rijswijk D2 (O) (1-5)TEMP_RESULT
Leonidas D7 Groen-Geel D4 2-0
Roomburg D4 Klein Zwitserland D3 4-1
Schiedam D4 HDS D2 (O) 2-2
Ring Pass Delft D4 Victoria D4 1-4
Westland D2 (O) Berkel-Rodenrijs D2 (O) 4-1
ZONDAG 8 APRIL 2018
HDS D2 (O) Roomburg D4 1-2
Victoria D4 Craeyenhout D3 6-2
Berkel-Rodenrijs D2 (O) Leonidas D7 3-2
Groen-Geel D4 Ring Pass Delft D4 3-1
Klein Zwitserland D3 Westland D2 (O) 0-1
Rijswijk D2 (O) Schiedam D4 4-1
ZONDAG 15 APRIL 2018
Craeyenhout D3 Groen-Geel D4 5-3
Leonidas D7 Klein Zwitserland D3 2-2
Roomburg D4 Westland D2 (O) 2-8
Schiedam D4 Victoria D4 4-1
Ring Pass Delft D4 Berkel-Rodenrijs D2 (O) 3-1
HDS D2 (O) Rijswijk D2 (O) 2-5
DINSDAG 17 APRIL 2018
Berkel-Rodenrijs D2 (O) Klein Zwitserland D3 5-1
ZONDAG 22 APRIL 2018
Berkel-Rodenrijs D2 (O) Craeyenhout D3 7-2
Westland D2 (O) Leonidas D7 4-0
Rijswijk D2 (O) Roomburg D4 5-5
Victoria D4 HDS D2 (O) 7-1
Groen-Geel D4 Schiedam D4 1-2
Klein Zwitserland D3 Ring Pass Delft D4 5-0
ZONDAG 29 APRIL 2018
Victoria D4 Leonidas D7 6-2
Rijswijk D2 (O) Ring Pass Delft D4 10-1
Schiedam D4 Roomburg D4 3-1
Groen-Geel D4 Westland D2 (O) 0-6
HDS D2 (O) Craeyenhout D3 4-2
ZONDAG 13 MEI 2018
Rijswijk D2 (O) Victoria D4 1-2
HDS D2 (O) Groen-Geel D4 1-1
Ring Pass Delft D4 Westland D2 (O) 2-6
Roomburg D4 Leonidas D7 0-5
Schiedam D4 Berkel-Rodenrijs D2 (O) 3-2
Craeyenhout D3 Klein Zwitserland D3 3-4
ZONDAG 27 MEI 2018
Leonidas D7 Ring Pass Delft D4 8-0
Berkel-Rodenrijs D2 (O) HDS D2 (O) 3-4
Westland D2 (O) Craeyenhout D3 7-0
Klein Zwitserland D3 Schiedam D4 3-1
Groen-Geel D4 Rijswijk D2 (O) 1-3
Victoria D4 Roomburg D4 3-1
ZONDAG 3 JUNI 2018
HDS D2 (O) Klein Zwitserland D3 2-2
Schiedam D4 Westland D2 (O) 2-3
Rijswijk D2 (O) Berkel-Rodenrijs D2 (O) 3-2
Roomburg D4 Ring Pass Delft D4 1-2
Craeyenhout D3 Leonidas D7 0-5
Victoria D4 Groen-Geel D4 8-1
ZONDAG 10 JUNI 2018
Westland D2 (O) HDS D2 (O) 2-3
Roomburg D4 Groen-Geel D4 4-0
Ring Pass Delft D4 Craeyenhout D3 6-0
Leonidas D7 Schiedam D4 4-3
Klein Zwitserland D3 Rijswijk D2 (O) 0-1
Berkel-Rodenrijs D2 (O) Victoria D4 2-0
ZONDAG 17 JUNI 2018
Schiedam D4 Ring Pass Delft D4 4-1
HDS D2 (O) Leonidas D7 0-2
Victoria D4 Klein Zwitserland D3 4-2
Groen-Geel D4 Berkel-Rodenrijs D2 (O) 3-4
Craeyenhout D3 Roomburg D4 2-5
Rijswijk D2 (O) Westland D2 (O) 2-1