Leonidas

D21

Ondersteuning

Aankomende speelronde

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 HGC D4 22 49 15 4 3
2 Catwijck D3 22 47 15 2 5
3 Alecto D8 22 45 14 3 5
4 Leonidas D21 22 40 12 4 6
5 Roomburg D7 22 36 10 6 6
6 Pollux D5 22 34 10 4 8
7 Groen-Geel D12 22 31 9 4 9
8 Victoria D10 22 27 8 3 11
9 Klein Zwitserland D6 22 23 6 5 11
10 Voorhout D2 22 15 3 6 13
11 hdm D7 22 14 3 5 14
12 Alkemade D2 22 10 2 4 16

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2017
Alecto D8 Klein Zwitserland D6 4-1
Roomburg D7 Victoria D10 7-1
Voorhout D2 (O) Catwijck D3 1-4
HGC D4 Alkemade D2 (O) 5-1
Groen-Geel D12 Pollux D5 0-5
hdm D7 Leonidas D21 3-3
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2017
Alkemade D2 (O) Groen-Geel D12 0-3
Victoria D10 Voorhout D2 (O) 5-1
Catwijck D3 Alecto D8 0-1
Klein Zwitserland D6 hdm D7 1-1
Leonidas D21 HGC D4 1-2
Pollux D5 Roomburg D7 3-3
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2017
Victoria D10 Catwijck D3 0-2
Roomburg D7 Alkemade D2 (O) 4-2
HGC D4 Klein Zwitserland D6 5-1
hdm D7 Alecto D8 2-5
Groen-Geel D12 Leonidas D21 0-2
Voorhout D2 (O) Pollux D5 0-2
ZONDAG 1 OKTOBER 2017
Alkemade D2 (O) Voorhout D2 (O) 2-0
Leonidas D21 Roomburg D7 3-2
Pollux D5 Victoria D10 2-4
Catwijck D3 hdm D7 3-0
Klein Zwitserland D6 Groen-Geel D12 2-3
Alecto D8 HGC D4 0-4
ZONDAG 8 OKTOBER 2017
Pollux D5 Catwijck D3 1-0
Voorhout D2 (O) Leonidas D21 2-2
Groen-Geel D12 Alecto D8 2-2
HGC D4 hdm D7 1-0
Roomburg D7 Klein Zwitserland D6 3-2
Victoria D10 Alkemade D2 (O) 5-0
ZONDAG 15 OKTOBER 2017
Leonidas D21 Victoria D10 7-0
hdm D7 Groen-Geel D12 0-2
Catwijck D3 HGC D4 1-3
Alkemade D2 (O) Pollux D5 0-2
Klein Zwitserland D6 Voorhout D2 (O) 1-1
Alecto D8 Roomburg D7 2-1
ZONDAG 29 OKTOBER 2017
Victoria D10 Klein Zwitserland D6 2-1
Pollux D5 Leonidas D21 0-5
Roomburg D7 hdm D7 1-0
Groen-Geel D12 HGC D4 2-3
Voorhout D2 (O) Alecto D8 0-3
Alkemade D2 (O) Catwijck D3 0-3
ZONDAG 5 NOVEMBER 2017
Alecto D8 Victoria D10 0-1
hdm D7 Voorhout D2 (O) 2-2
Catwijck D3 Groen-Geel D12 2-3
Leonidas D21 Alkemade D2 (O) 3-0
HGC D4 Roomburg D7 1-1
Klein Zwitserland D6 Pollux D5 2-2
ZONDAG 12 NOVEMBER 2017
Pollux D5 Alecto D8 2-4
Roomburg D7 Groen-Geel D12 2-0
Leonidas D21 Catwijck D3 0-3
Alkemade D2 (O) Klein Zwitserland D6 1-2
Voorhout D2 (O) HGC D4 0-4
Victoria D10 hdm D7 3-3
ZONDAG 19 NOVEMBER 2017
Roomburg D7 Catwijck D3 0-3
Klein Zwitserland D6 Leonidas D21 1-6
hdm D7 Pollux D5 1-2
HGC D4 Victoria D10 6-0
Alecto D8 Alkemade D2 (O) 1-0
Groen-Geel D12 Voorhout D2 (O) 1-1
ZONDAG 26 NOVEMBER 2017
Pollux D5 HGC D4 2-0
Alkemade D2 (O) hdm D7 2-2
Leonidas D21 Alecto D8 2-0
Voorhout D2 (O) Roomburg D7 0-1
Victoria D10 Groen-Geel D12 1-2
Catwijck D3 Klein Zwitserland D6 1-1
ZONDAG 11 MAART 2018
Pollux D5 Groen-Geel D12 1-1
Catwijck D3 Voorhout D2 (O) 4-2
Klein Zwitserland D6 Alecto D8 2-5
Victoria D10 Roomburg D7 3-0
Leonidas D21 hdm D7 3-0
Alkemade D2 (O) HGC D4 1-9
ZONDAG 18 MAART 2018
Roomburg D7 Pollux D5 1-0
Alecto D8 Catwijck D3 2-1
HGC D4 Leonidas D21 3-4
Voorhout D2 (O) Victoria D10 3-3
ZONDAG 25 MAART 2018
Leonidas D21 Groen-Geel D12 3-0
Catwijck D3 Victoria D10 3-2
Pollux D5 Voorhout D2 (O) 0-2
Alkemade D2 (O) Roomburg D7 2-3
Alecto D8 hdm D7 6-1
Klein Zwitserland D6 HGC D4 0-10
ZONDAG 8 APRIL 2018
Groen-Geel D12 Klein Zwitserland D6 1-3
HGC D4 Alecto D8 2-1
hdm D7 Catwijck D3 1-4
Voorhout D2 (O) Alkemade D2 (O) 2-3
Victoria D10 Pollux D5 0-2
Roomburg D7 Leonidas D21 0-0
ZONDAG 15 APRIL 2018
Alkemade D2 (O) Victoria D10 2-2
hdm D7 HGC D4 0-8
Klein Zwitserland D6 Roomburg D7 1-1
Catwijck D3 Pollux D5 4-1
Leonidas D21 Voorhout D2 (O) 9-0
Alecto D8 Groen-Geel D12 4-1
ZONDAG 22 APRIL 2018
Pollux D5 Alkemade D2 (O) 5-3
Voorhout D2 (O) Klein Zwitserland D6 2-1
Victoria D10 Leonidas D21 2-5
Roomburg D7 Alecto D8 2-2
HGC D4 Catwijck D3 2-2
Groen-Geel D12 hdm D7 5-0
ZONDAG 29 APRIL 2018
hdm D7 Klein Zwitserland D6 2-6
Groen-Geel D12 Alkemade D2 (O) 4-0
ZONDAG 13 MEI 2018
Catwijck D3 Alkemade D2 (O) 6-1
HGC D4 Groen-Geel D12 2-2
hdm D7 Roomburg D7 0-1
Klein Zwitserland D6 Victoria D10 4-3
Alecto D8 Voorhout D2 (O) 5-3
Leonidas D21 Pollux D5 3-7
DINSDAG 22 MEI 2018
Klein Zwitserland D6 Alkemade D2 (O) 3-1
ZONDAG 27 MEI 2018
Alkemade D2 (O) Leonidas D21 3-3
Pollux D5 Klein Zwitserland D6 4-3
Groen-Geel D12 Catwijck D3 0-2
Roomburg D7 HGC D4 3-2
Victoria D10 Alecto D8 3-2
Voorhout D2 (O) hdm D7 2-3
ZONDAG 3 JUNI 2018
Alecto D8 Pollux D5 3-2
hdm D7 Victoria D10 0-1
Groen-Geel D12 Roomburg D7 2-1
Catwijck D3 Leonidas D21 3-0
HGC D4 Voorhout D2 (O) 11-0
ZONDAG 10 JUNI 2018
Pollux D5 hdm D7 3-4
Victoria D10 HGC D4 2-4
Leonidas D21 Klein Zwitserland D6 1-2
Voorhout D2 (O) Groen-Geel D12 2-0
Catwijck D3 Roomburg D7 3-1
Alkemade D2 (O) Alecto D8 2-2
ZONDAG 17 JUNI 2018
Groen-Geel D12 Victoria D10 5-1
Roomburg D7 Voorhout D2 (O) 2-2
hdm D7 Alkemade D2 (O) 5-2
Alecto D8 Leonidas D21 3-0
HGC D4 Pollux D5 1-1
Klein Zwitserland D6 Catwijck D3 1-3