Leonidas

D18

Ondersteuning

Aankomende speelronde

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Forescate D4 20 60 20 0 0
2 Westland D3 20 46 15 1 4
3 Pijnacker D2 20 40 13 1 6
4 Leiden D5 20 36 11 3 6
5 DSHC D4 20 31 10 1 9
6 Victoria D7 20 31 9 4 7
7 Craeyenhout D4 20 22 7 1 12
8 Leonidas D18 20 19 6 1 13
9 Pollux D3 20 15 4 3 13
10 Groen-Geel D10 20 12 3 3 14
11 Alecto D6 20 9 3 0 17

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2017
Pijnacker D2 (O) Craeyenhout D4 5-0
Alecto/Augustinus D6 Leonidas D18 3-4
Leiden D5 Groen-Geel D10 2-1
Westland D3 Victoria D7 1-1
Pollux D3 Forescate D4 0-4
Klein Zwitserland D4 DSHC D4 0-3
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2017
Victoria D7 Leiden D5 1-3
Craeyenhout D4 Westland D3 1-2
DSHC D4 Pijnacker D2 (O) 2-3
Leonidas D18 Pollux D3 2-2
Forescate D4 Klein Zwitserland D4 30-0
Groen-Geel D10 Alecto/Augustinus D6 2-0
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2017
Westland D3 Pijnacker D2 (O) 3-1
Forescate D4 DSHC D4 4-0
Leiden D5 Craeyenhout D4 0-1
Klein Zwitserland D4 Leonidas D18 0-9
Alecto/Augustinus D6 Victoria D7 1-2
Pollux D3 Groen-Geel D10 1-1
ZONDAG 1 OKTOBER 2017
DSHC D4 Westland D3 1-2
Groen-Geel D10 Klein Zwitserland D4 7-0
Craeyenhout D4 Alecto/Augustinus D6 2-4
Victoria D7 Pollux D3 4-1
Leonidas D18 Forescate D4 3-10
Pijnacker D2 (O) Leiden D5 4-0
ZONDAG 8 OKTOBER 2017
Forescate D4 Groen-Geel D10 6-1
Leiden D5 Westland D3 0-5
Pollux D3 Craeyenhout D4 2-0
Klein Zwitserland D4 Victoria D7 0-11
Alecto/Augustinus D6 Pijnacker D2 (O) 1-3
Leonidas D18 DSHC D4 1-2
ZONDAG 15 OKTOBER 2017
Westland D3 Alecto/Augustinus D6 6-0
Craeyenhout D4 Klein Zwitserland D4 13-0
Pijnacker D2 (O) Pollux D3 1-2
Victoria D7 Forescate D4 0-2
Groen-Geel D10 Leonidas D18 3-4
DSHC D4 Leiden D5 1-1
ZONDAG 29 OKTOBER 2017
Alecto/Augustinus D6 Leiden D5 1-2
Groen-Geel D10 DSHC D4 1-4
Forescate D4 Craeyenhout D4 5-3
Klein Zwitserland D4 Pijnacker D2 (O) 0-18
Leonidas D18 Victoria D7 1-0
Pollux D3 Westland D3 2-1
ZONDAG 5 NOVEMBER 2017
DSHC D4 Alecto/Augustinus D6 4-0
Pijnacker D2 (O) Forescate D4 1-2
Westland D3 Klein Zwitserland D4 18-1
Victoria D7 Groen-Geel D10 3-0
Leiden D5 Pollux D3 2-1
Craeyenhout D4 Leonidas D18 5-1
ZONDAG 12 NOVEMBER 2017
Leonidas D18 Pijnacker D2 (O) 0-7
Klein Zwitserland D4 Leiden D5 0-6
Victoria D7 DSHC D4 0-2
Pollux D3 Alecto/Augustinus D6 3-2
Groen-Geel D10 Craeyenhout D4 0-2
Forescate D4 Westland D3 4-1
ZONDAG 19 NOVEMBER 2017
Alecto/Augustinus D6 Klein Zwitserland D4 10-1
Pijnacker D2 (O) Groen-Geel D10 3-0
Leiden D5 Forescate D4 0-3
Pollux D3 DSHC D4 1-3
Westland D3 Leonidas D18 4-1
Craeyenhout D4 Victoria D7 0-2
ZONDAG 26 NOVEMBER 2017
Victoria D7 Pijnacker D2 (O) 2-1
Klein Zwitserland D4 Pollux D3 0-16
Leonidas D18 Leiden D5 1-3
Forescate D4 Alecto/Augustinus D6 7-0
Groen-Geel D10 Westland D3 1-4
DSHC D4 Craeyenhout D4 3-1
ZONDAG 11 MAART 2018
Forescate D4 Pollux D3 13-1
Craeyenhout D4 Pijnacker D2 (O) 0-7
Victoria D7 Westland D3 0-3
Leonidas D18 Alecto/Augustinus D6 7-2
MAANDAG 12 MAART 2018
Groen-Geel D10 Leiden D5 0-3
ZONDAG 18 MAART 2018
Leiden D5 Victoria D7 0-0
Alecto/Augustinus D6 Groen-Geel D10 3-1
ZONDAG 25 MAART 2018
Pijnacker D2 (O) Westland D3 1-2
Craeyenhout D4 Leiden D5 2-4
Groen-Geel D10 Pollux D3 2-1
Victoria D7 Alecto/Augustinus D6 4-2
DSHC D4 Forescate D4 2-5
DONDERDAG 29 MAART 2018
Pollux D3 Leonidas D18 1-4
ZONDAG 8 APRIL 2018
Forescate D4 Leonidas D18 8-0
Westland D3 DSHC D4 3-2
Alecto/Augustinus D6 Craeyenhout D4 2-4
Leiden D5 Pijnacker D2 (O) 2-2
Pollux D3 Victoria D7 2-2
ZONDAG 15 APRIL 2018
Groen-Geel D10 Forescate D4 0-12
Craeyenhout D4 Pollux D3 5-2
DSHC D4 Leonidas D18 5-1
Westland D3 Leiden D5 5-1
Pijnacker D2 (O) Alecto/Augustinus D6 3-0
DINSDAG 17 APRIL 2018
Westland D3 Craeyenhout D4 4-1
ZONDAG 22 APRIL 2018
Forescate D4 Victoria D7 15-0
Alecto/Augustinus D6 Westland D3 2-4
Leonidas D18 Groen-Geel D10 1-2
Leiden D5 DSHC D4 2-1
Pollux D3 Pijnacker D2 (O) 1-10
ZONDAG 29 APRIL 2018
Pijnacker D2 (O) DSHC D4 2-0
ZONDAG 13 MEI 2018
DSHC D4 Groen-Geel D10 7-1
Victoria D7 Leonidas D18 5-0
Leiden D5 Alecto/Augustinus D6 6-2
Craeyenhout D4 Forescate D4 0-5
Westland D3 Pollux D3 3-1
ZONDAG 27 MEI 2018
Leonidas D18 Craeyenhout D4 1-4
Forescate D4 Pijnacker D2 (O) 4-1
Alecto/Augustinus D6 DSHC D4 0-7
Groen-Geel D10 Victoria D7 1-1
Pollux D3 Leiden D5 0-2
ZONDAG 3 JUNI 2018
Craeyenhout D4 Groen-Geel D10 1-1
Westland D3 Forescate D4 2-10
Alecto/Augustinus D6 Pollux D3 3-2
Pijnacker D2 (O) Leonidas D18 5-2
DSHC D4 Victoria D7 1-3
DONDERDAG 7 JUNI 2018
Leonidas D18 Westland D3 3-2
ZONDAG 10 JUNI 2018
Victoria D7 Craeyenhout D4 5-1
Groen-Geel D10 Pijnacker D2 (O) 1-4
Forescate D4 Leiden D5 6-0
DSHC D4 Pollux D3 4-2
ZONDAG 17 JUNI 2018
Westland D3 Groen-Geel D10 3-2
Craeyenhout D4 DSHC D4 3-0
Alecto/Augustinus D6 Forescate D4 1-5
Leiden D5 Leonidas D18 6-2
Pijnacker D2 (O) Victoria D7 5-3