Leonidas

D22

Ondersteuning

Aankomende speelronde

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Feijenoord D1 22 49 15 4 3
2 Leonidas D23 22 47 15 2 5
3 Craeyenhout D6 22 44 13 5 4
4 Pijnacker D4 22 42 13 3 6
5 Cartouche D4 22 39 12 3 7
6 Leonidas D22 22 37 12 1 9
7 Roomburg D8 22 27 8 3 11
8 Berkel-Rodenrijs D3 22 26 8 2 12
9 Victoria D11 22 22 7 1 14
10 Zoetermeer D4 22 19 5 4 13
11 Evergreen D2 22 12 4 3 15
12 Groen-Geel D13 22 12 3 3 16

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2017
Leonidas D22 Berkel-Rodenrijs D3 3-1
Evergreen D2 (O) Feijenoord D1 1-1
Groen-Geel D13 Leonidas D23 0-4
Roomburg D8 Zoetermeer D4 3-2
Craeyenhout D6 Victoria D11 0-1
Cartouche D4 Pijnacker D4 5-0
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2017
Leonidas D23 Evergreen D2 (O) 2-0
Feijenoord D1 Cartouche D4 4-1
Pijnacker D4 Craeyenhout D6 1-0
Berkel-Rodenrijs D3 Roomburg D8 0-2
Zoetermeer D4 Groen-Geel D13 5-1
Victoria D11 Leonidas D22 2-3
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2017
Pijnacker D4 Victoria D11 4-0
Craeyenhout D6 Feijenoord D1 0-2
Roomburg D8 Leonidas D22 1-4
Evergreen D2 (O) Zoetermeer D4 1-3
Groen-Geel D13 Berkel-Rodenrijs D3 2-3
Cartouche D4 Leonidas D23 2-1
ZONDAG 1 OKTOBER 2017
Feijenoord D1 Pijnacker D4 3-2
Zoetermeer D4 Cartouche D4 2-6
Victoria D11 Roomburg D8 1-4
Leonidas D23 Craeyenhout D6 2-2
Leonidas D22 Groen-Geel D13 4-0
ZONDAG 8 OKTOBER 2017
Groen-Geel D13 Roomburg D8 0-1
Pijnacker D4 Leonidas D23 4-0
Craeyenhout D6 Zoetermeer D4 6-2
Evergreen D2 (O) Leonidas D22 2-3
Feijenoord D1 Victoria D11 4-0
Cartouche D4 Berkel-Rodenrijs D3 5-2
ZONDAG 15 OKTOBER 2017
Berkel-Rodenrijs D3 Craeyenhout D6 2-3
Leonidas D23 Feijenoord D1 4-2
Zoetermeer D4 Pijnacker D4 2-2
Victoria D11 Groen-Geel D13 7-2
Roomburg D8 Evergreen D2 (O) 3-0
Leonidas D22 Cartouche D4 3-2
ZONDAG 22 OKTOBER 2017
Berkel-Rodenrijs D3 Evergreen D2 (O) 2-1
ZONDAG 29 OKTOBER 2017
Pijnacker D4 Berkel-Rodenrijs D3 6-0
Evergreen D2 (O) Groen-Geel D13 4-0
Craeyenhout D6 Leonidas D22 2-1
Feijenoord D1 Zoetermeer D4 2-1
Cartouche D4 Roomburg D8 2-0
Leonidas D23 Victoria D11 2-1
ZONDAG 5 NOVEMBER 2017
Leonidas D22 Pijnacker D4 2-1
Victoria D11 Evergreen D2 (O) 2-1
Zoetermeer D4 Leonidas D23 4-2
Roomburg D8 Craeyenhout D6 0-0
Groen-Geel D13 Cartouche D4 2-0
Berkel-Rodenrijs D3 Feijenoord D1 1-2
ZONDAG 12 NOVEMBER 2017
Pijnacker D4 Roomburg D8 1-1
Feijenoord D1 Leonidas D22 3-0
Berkel-Rodenrijs D3 Leonidas D23 2-1
Craeyenhout D6 Groen-Geel D13 1-1
Cartouche D4 Evergreen D2 (O) 2-2
Zoetermeer D4 Victoria D11 1-4
ZONDAG 19 NOVEMBER 2017
Leonidas D22 Leonidas D23 2-3
Berkel-Rodenrijs D3 Zoetermeer D4 1-1
Cartouche D4 Victoria D11 3-2
Evergreen D2 (O) Craeyenhout D6 1-1
Groen-Geel D13 Pijnacker D4 0-0
Roomburg D8 Feijenoord D1 1-3
ZONDAG 26 NOVEMBER 2017
Craeyenhout D6 Cartouche D4 3-0
Feijenoord D1 Groen-Geel D13 5-0
Pijnacker D4 Evergreen D2 (O) 6-1
Leonidas D23 Roomburg D8 1-1
Victoria D11 Berkel-Rodenrijs D3 2-5
Zoetermeer D4 Leonidas D22 3-1
ZONDAG 11 MAART 2018
Zoetermeer D4 Roomburg D8 1-5
Victoria D11 Craeyenhout D6 0-1
Pijnacker D4 Cartouche D4 1-3
Feijenoord D1 Evergreen D2 (O) 3-0
Berkel-Rodenrijs D3 Leonidas D22 6-0
ZONDAG 18 MAART 2018
Roomburg D8 Berkel-Rodenrijs D3 2-1
Cartouche D4 Feijenoord D1 0-0
ZONDAG 25 MAART 2018
Victoria D11 Pijnacker D4 1-4
Leonidas D22 Roomburg D8 2-1
Leonidas D23 Cartouche D4 2-0
Zoetermeer D4 Evergreen D2 (O) 1-0
Feijenoord D1 Craeyenhout D6 1-1
Berkel-Rodenrijs D3 Groen-Geel D13 3-1
DINSDAG 27 MAART 2018
Leonidas D23 Groen-Geel D13 5-0
ZONDAG 8 APRIL 2018
Roomburg D8 Victoria D11 3-0
Cartouche D4 Zoetermeer D4 6-4
Craeyenhout D6 Leonidas D23 1-4
Pijnacker D4 Feijenoord D1 3-2
Evergreen D2 (O) Berkel-Rodenrijs D3 1-3
Groen-Geel D13 Leonidas D22 1-3
ZONDAG 15 APRIL 2018
Leonidas D23 Pijnacker D4 3-1
Zoetermeer D4 Craeyenhout D6 0-10
Leonidas D22 Evergreen D2 (O) 9-1
Berkel-Rodenrijs D3 Cartouche D4 1-2
Roomburg D8 Groen-Geel D13 1-2
Victoria D11 Feijenoord D1 4-3
ZONDAG 22 APRIL 2018
Craeyenhout D6 Berkel-Rodenrijs D3 4-1
Groen-Geel D13 Victoria D11 1-1
Evergreen D2 (O) Roomburg D8 1-0
Cartouche D4 Leonidas D22 2-2
Feijenoord D1 Leonidas D23 3-2
Pijnacker D4 Zoetermeer D4 5-1
ZONDAG 29 APRIL 2018
Craeyenhout D6 Pijnacker D4 3-0
Groen-Geel D13 Zoetermeer D4 3-2
Leonidas D22 Victoria D11 3-0
Evergreen D2 (O) Leonidas D23 2-3
ZONDAG 13 MEI 2018
Berkel-Rodenrijs D3 Pijnacker D4 1-4
Leonidas D22 Craeyenhout D6 1-3
Victoria D11 Leonidas D23 0-3
Groen-Geel D13 Evergreen D2 (O) 0-3
Roomburg D8 Cartouche D4 0-3
Zoetermeer D4 Feijenoord D1 1-1
ZONDAG 27 MEI 2018
Leonidas D23 Zoetermeer D4 4-0
Craeyenhout D6 Roomburg D8 4-0
Feijenoord D1 Berkel-Rodenrijs D3 4-2
Pijnacker D4 Leonidas D22 8-2
Cartouche D4 Groen-Geel D13 3-2
Evergreen D2 (O) Victoria D11 2-3
WOENSDAG 30 MEI 2018
Victoria D11 Zoetermeer D4 3-2
ZONDAG 3 JUNI 2018
Roomburg D8 Pijnacker D4 0-3
Leonidas D22 Feijenoord D1 1-3
Leonidas D23 Berkel-Rodenrijs D3 9-3
Evergreen D2 (O) Cartouche D4 4-3
Groen-Geel D13 Craeyenhout D6 1-3
ZONDAG 10 JUNI 2018
Craeyenhout D6 Evergreen D2 (O) 4-1
Victoria D11 Cartouche D4 1-6
Leonidas D23 Leonidas D22 6-1
Pijnacker D4 Groen-Geel D13 4-0
Zoetermeer D4 Berkel-Rodenrijs D3 3-3
Feijenoord D1 Roomburg D8 4-0
ZONDAG 17 JUNI 2018
Cartouche D4 Craeyenhout D6 1-2
Roomburg D8 Leonidas D23 1-5
Leonidas D22 Zoetermeer D4 6-1
Berkel-Rodenrijs D3 Victoria D11 6-1
Groen-Geel D13 Feijenoord D1 0-4
Evergreen D2 (O) Pijnacker D4 0-1