Leonidas

D07

Ondersteuning

Aankomende speelronde

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Rijswijk D2 22 61 20 1 1
2 Pollux D2 22 54 17 3 2
3 Leonidas D7 22 51 17 0 5
4 Ring Pass Delft D4 22 41 13 2 7
5 Victoria D5 22 32 10 2 10
6 Schiedam D4 22 25 8 1 13
7 Rotterdam D3 22 25 7 4 11
8 Groen-Geel D4 22 25 6 7 9
9 Klein Zwitserland D3 22 23 6 5 11
10 Forescate D3 22 19 6 1 15
11 Gouda D2 22 17 4 5 13
12 Leiden D4 22 6 1 3 18

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Gouda D2 (O) Forescate D3 2-3
Pollux D2 (O) Schiedam D4 2-2
Victoria D5 Groen-Geel D4 0-0
Rijswijk D2 (O) Leiden D4 3-1
Klein Zwitserland D3 Leonidas D7 0-1
Rotterdam D3 Ring Pass Delft D4 3-1
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Groen-Geel D4 Gouda D2 (O) 7-1
Leonidas D7 Victoria D5 3-1
Leiden D4 Rotterdam D3 1-1
Schiedam D4 Rijswijk D2 (O) 0-3
Forescate D3 Pollux D2 (O) 0-2
Ring Pass Delft D4 Klein Zwitserland D3 5-3
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Klein Zwitserland D3 Leiden D4 4-0
Rotterdam D3 Schiedam D4 2-1
Rijswijk D2 (O) Forescate D3 4-0
Pollux D2 (O) Gouda D2 (O) 4-0
Leonidas D7 Groen-Geel D4 4-0
Victoria D5 Ring Pass Delft D4 3-1
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Ring Pass Delft D4 Leonidas D7 2-1
Groen-Geel D4 Pollux D2 (O) 2-1
Leiden D4 Victoria D5 1-3
Gouda D2 (O) Rijswijk D2 (O) 0-1
Forescate D3 Rotterdam D3 3-2
Schiedam D4 Klein Zwitserland D3 1-2
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Leonidas D7 Leiden D4 6-0
Ring Pass Delft D4 Groen-Geel D4 1-2
Victoria D5 Schiedam D4 1-0
Rijswijk D2 (O) Pollux D2 (O) 0-2
Rotterdam D3 Gouda D2 (O) 2-2
Klein Zwitserland D3 Forescate D3 1-1
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Groen-Geel D4 Rijswijk D2 (O) 1-2
Leiden D4 Ring Pass Delft D4 1-4
Forescate D3 Victoria D5 2-0
Gouda D2 (O) Klein Zwitserland D3 2-5
Pollux D2 (O) Rotterdam D3 2-0
Schiedam D4 Leonidas D7 1-4
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Klein Zwitserland D3 Pollux D2 (O) 0-3
Rotterdam D3 Rijswijk D2 (O) 0-5
Leonidas D7 Forescate D3 3-1
Ring Pass Delft D4 Schiedam D4 4-3
Leiden D4 Groen-Geel D4 2-2
Victoria D5 Gouda D2 (O) 0-1
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Gouda D2 (O) Leonidas D7 2-3
Pollux D2 (O) Victoria D5 3-0
Rijswijk D2 (O) Klein Zwitserland D3 7-0
Groen-Geel D4 Rotterdam D3 0-2
Schiedam D4 Leiden D4 2-0
Forescate D3 Ring Pass Delft D4 1-2
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Klein Zwitserland D3 Rotterdam D3 3-2
Schiedam D4 Groen-Geel D4 1-2
Leiden D4 Forescate D3 4-1
Ring Pass Delft D4 Gouda D2 (O) 5-0
Leonidas D7 Pollux D2 (O) 2-4
Victoria D5 Rijswijk D2 (O) 0-3
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Pollux D2 (O) Ring Pass Delft D4 4-2
Klein Zwitserland D3 Groen-Geel D4 2-2
Rotterdam D3 Victoria D5 0-2
Rijswijk D2 (O) Leonidas D7 2-1
Gouda D2 (O) Leiden D4 1-0
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
Leiden D4 Pollux D2 (O) 0-1
Groen-Geel D4 Forescate D3 0-5
Leonidas D7 Rotterdam D3 2-1
Schiedam D4 Gouda D2 (O) 5-2
Ring Pass Delft D4 Rijswijk D2 (O) 1-2
Victoria D5 Klein Zwitserland D3 7-1
ZONDAG 2 DECEMBER 2018
Forescate D3 Schiedam D4 1-3
ZONDAG 10 MAART 2019
Groen-Geel D4 Victoria D5 0-6
Leonidas D7 Klein Zwitserland D3 4-2
Forescate D3 Gouda D2 (O) 0-3
Leiden D4 Rijswijk D2 (O) 0-5
Schiedam D4 Pollux D2 (O) 1-3
Ring Pass Delft D4 Rotterdam D3 2-2
ZONDAG 17 MAART 2019
Gouda D2 (O) Groen-Geel D4 2-2
Pollux D2 (O) Forescate D3 7-0
Rijswijk D2 (O) Schiedam D4 3-1
Rotterdam D3 Leiden D4 4-0
Klein Zwitserland D3 Ring Pass Delft D4 1-3
Victoria D5 Leonidas D7 1-2
ZONDAG 24 MAART 2019
Gouda D2 (O) Pollux D2 (O) 1-1
Ring Pass Delft D4 Victoria D5 2-0
Leiden D4 Klein Zwitserland D3 0-4
Schiedam D4 Rotterdam D3 3-5
Forescate D3 Rijswijk D2 (O) 0-2
Groen-Geel D4 Leonidas D7 0-1
ZONDAG 31 MAART 2019
Victoria D5 Leiden D4 1-0
Klein Zwitserland D3 Schiedam D4 0-1
Rotterdam D3 Forescate D3 1-2
Rijswijk D2 (O) Gouda D2 (O) 2-0
Pollux D2 (O) Groen-Geel D4 5-1
Leonidas D7 Ring Pass Delft D4 4-3
ZONDAG 7 APRIL 2019
Pollux D2 (O) Rijswijk D2 (O) 1-1
Gouda D2 (O) Rotterdam D3 0-3
Forescate D3 Klein Zwitserland D3 0-1
Leiden D4 Leonidas D7 1-5
Schiedam D4 Victoria D5 0-3
Groen-Geel D4 Ring Pass Delft D4 1-1
ZONDAG 14 APRIL 2019
Victoria D5 Forescate D3 4-2
Leonidas D7 Schiedam D4 3-1
Rijswijk D2 (O) Groen-Geel D4 4-2
Rotterdam D3 Pollux D2 (O) 2-5
Klein Zwitserland D3 Gouda D2 (O) 4-4
Ring Pass Delft D4 Leiden D4 4-3
ZONDAG 5 MEI 2019
Schiedam D4 Ring Pass Delft D4 3-4
Forescate D3 Leonidas D7 1-2
Pollux D2 (O) Klein Zwitserland D3 4-1
Rijswijk D2 (O) Rotterdam D3 4-0
Groen-Geel D4 Leiden D4 3-0
ZONDAG 12 MEI 2019
Leonidas D7 Gouda D2 (O) 4-0
Victoria D5 Pollux D2 (O) 0-3
Klein Zwitserland D3 Rijswijk D2 (O) 1-6
Rotterdam D3 Groen-Geel D4 0-0
Leiden D4 Schiedam D4 0-1
Ring Pass Delft D4 Forescate D3 5-2
DINSDAG 14 MEI 2019
Gouda D2 (O) Victoria D5 1-0
ZONDAG 19 MEI 2019
Forescate D3 Leiden D4 2-1
Gouda D2 (O) Ring Pass Delft D4 3-4
Pollux D2 (O) Leonidas D7 4-0
Rijswijk D2 (O) Victoria D5 4-1
Rotterdam D3 Klein Zwitserland D3 3-0
Groen-Geel D4 Schiedam D4 1-2
ZONDAG 26 MEI 2019
Leonidas D7 Rijswijk D2 (O) 0-2
Ring Pass Delft D4 Pollux D2 (O) 3-2
Leiden D4 Gouda D2 (O) 1-1
Schiedam D4 Forescate D3 2-1
Groen-Geel D4 Klein Zwitserland D3 2-2
Victoria D5 Rotterdam D3 5-1
ZONDAG 2 JUNI 2019
Forescate D3 Groen-Geel D4 1-2
Klein Zwitserland D3 Victoria D5 1-1
Rotterdam D3 Leonidas D7 1-4
Rijswijk D2 (O) Ring Pass Delft D4 2-1
Gouda D2 (O) Schiedam D4 1-3
Pollux D2 (O) Leiden D4 3-0