Leonidas

D24

Ondersteuning

Aankomende speelronde

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Catwijck D4 22 52 16 4 2
2 Craeyenhout D6 22 48 15 3 4
3 Leiden D12 22 47 15 2 5
4 Klein Zwitserland D5 22 40 12 4 6
5 Alecto D7 22 37 10 7 5
6 Roomburg D6 22 34 10 4 8
7 Victoria D12 22 34 10 4 8
8 Voorhout D2 22 22 8 1 13
9 Leonidas D25 22 16 4 4 14
10 Leonidas D24 22 16 3 7 12
11 Groen-Geel D11 22 12 2 6 14
12 hdm D6 22 11 3 2 17

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Roomburg D6 Leiden D12 3-1
hdm D6 Leonidas D25 0-5
Leonidas D24 Alecto/Augustinus D7 2-2
Victoria D12 Groen-Geel D11 1-0
Voorhout D2 Craeyenhout D6 0-5
Klein Zwitserland D5 Catwijck D4 0-0
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Groen-Geel D11 Leonidas D24 7-1
Leonidas D25 Voorhout D2 4-2
Alecto/Augustinus D7 hdm D6 1-1
Craeyenhout D6 Klein Zwitserland D5 7-1
Catwijck D4 Roomburg D6 2-1
Leiden D12 Victoria D12 5-0
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Voorhout D2 Alecto/Augustinus D7 2-3
hdm D6 Groen-Geel D11 0-0
Leonidas D24 Victoria D12 1-3
Catwijck D4 Leiden D12 0-3
Klein Zwitserland D5 Leonidas D25 3-0
Roomburg D6 Craeyenhout D6 1-0
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Alecto/Augustinus D7 Klein Zwitserland D5 3-1
Leiden D12 Leonidas D24 3-3
Craeyenhout D6 Catwijck D4 0-1
Leonidas D25 Roomburg D6 1-3
Groen-Geel D11 Voorhout D2 1-1
Victoria D12 hdm D6 3-1
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Roomburg D6 Alecto/Augustinus D7 0-3
Klein Zwitserland D5 Groen-Geel D11 5-0
Voorhout D2 Victoria D12 2-3
hdm D6 Leonidas D24 2-1
Craeyenhout D6 Leiden D12 5-0
Catwijck D4 Leonidas D25 0-2
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Leonidas D24 Voorhout D2 4-0
Victoria D12 Klein Zwitserland D5 2-3
Groen-Geel D11 Roomburg D6 0-4
Alecto/Augustinus D7 Catwijck D4 1-1
Leonidas D25 Craeyenhout D6 1-4
Leiden D12 hdm D6 4-0
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Roomburg D6 Victoria D12 1-1
Klein Zwitserland D5 Leonidas D24 2-1
Voorhout D2 hdm D6 3-1
Leonidas D25 Leiden D12 0-3
Craeyenhout D6 Alecto/Augustinus D7 3-0
Catwijck D4 Groen-Geel D11 6-0
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
hdm D6 Klein Zwitserland D5 2-3
Victoria D12 Catwijck D4 1-4
Groen-Geel D11 Craeyenhout D6 0-1
Alecto/Augustinus D7 Leonidas D25 1-0
Leiden D12 Voorhout D2 1-3
Leonidas D24 Roomburg D6 0-4
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Craeyenhout D6 Victoria D12 1-0
Roomburg D6 hdm D6 1-0
Klein Zwitserland D5 Voorhout D2 5-1
Alecto/Augustinus D7 Leiden D12 1-2
Leonidas D25 Groen-Geel D11 2-2
Catwijck D4 Leonidas D24 0-0
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Victoria D12 Leonidas D25 1-1
Leonidas D24 Craeyenhout D6 1-1
hdm D6 Catwijck D4 1-6
Voorhout D2 Roomburg D6 4-2
Groen-Geel D11 Alecto/Augustinus D7 0-3
Klein Zwitserland D5 Leiden D12 0-3
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
Catwijck D4 Voorhout D2 4-1
Leiden D12 Groen-Geel D11 6-0
Craeyenhout D6 hdm D6 2-0
Leonidas D25 Leonidas D24 1-2
Alecto/Augustinus D7 Victoria D12 6-3
Roomburg D6 Klein Zwitserland D5 0-2
ZONDAG 10 MAART 2019
Alecto/Augustinus D7 Leonidas D24 2-2
Leiden D12 Roomburg D6 4-2
Craeyenhout D6 Voorhout D2 1-2
Leonidas D25 hdm D6 2-4
Groen-Geel D11 Victoria D12 0-2
ZONDAG 17 MAART 2019
Victoria D12 Leiden D12 0-5
Leonidas D24 Groen-Geel D11 2-2
hdm D6 Alecto/Augustinus D7 0-1
Voorhout D2 Leonidas D25 5-1
Roomburg D6 Catwijck D4 1-5
Klein Zwitserland D5 Craeyenhout D6 1-1
ZONDAG 24 MAART 2019
Leonidas D25 Klein Zwitserland D5 1-4
Victoria D12 Leonidas D24 2-0
Groen-Geel D11 hdm D6 2-1
Alecto/Augustinus D7 Voorhout D2 2-1
Craeyenhout D6 Roomburg D6 3-0
Leiden D12 Catwijck D4 1-4
ZONDAG 31 MAART 2019
Catwijck D4 Craeyenhout D6 5-3
Leonidas D24 Leiden D12 1-8
Klein Zwitserland D5 Alecto/Augustinus D7 1-3
hdm D6 Victoria D12 1-6
Voorhout D2 Groen-Geel D11 7-1
Roomburg D6 Leonidas D25 2-2
ZONDAG 7 APRIL 2019
Victoria D12 Voorhout D2 2-0
Groen-Geel D11 Klein Zwitserland D5 0-2
Alecto/Augustinus D7 Roomburg D6 1-1
Leonidas D25 Catwijck D4 0-2
Leiden D12 Craeyenhout D6 1-5
Leonidas D24 hdm D6 3-4
ZONDAG 14 APRIL 2019
Roomburg D6 Groen-Geel D11 3-0
Catwijck D4 Alecto/Augustinus D7 1-0
Craeyenhout D6 Leonidas D25 12-0
hdm D6 Leiden D12 1-3
Voorhout D2 Leonidas D24 4-3
Klein Zwitserland D5 Victoria D12 5-0
ZATERDAG 20 APRIL 2019
Catwijck D4 Klein Zwitserland D5 4-2
ZONDAG 5 MEI 2019
Alecto/Augustinus D7 Craeyenhout D6 1-3
Groen-Geel D11 Catwijck D4 0-0
Victoria D12 Roomburg D6 1-0
Leonidas D24 Klein Zwitserland D5 3-3
Leiden D12 Leonidas D25 5-0
hdm D6 Voorhout D2 0-2
ZONDAG 12 MEI 2019
Catwijck D4 Victoria D12 3-0
Craeyenhout D6 Groen-Geel D11 3-0
Leonidas D25 Alecto/Augustinus D7 3-0
Voorhout D2 Leiden D12 1-5
Klein Zwitserland D5 hdm D6 4-2
Roomburg D6 Leonidas D24 6-0
ZONDAG 19 MEI 2019
Groen-Geel D11 Leonidas D25 0-0
Leiden D12 Alecto/Augustinus D7 4-4
Victoria D12 Craeyenhout D6 1-1
Voorhout D2 Klein Zwitserland D5 1-2
hdm D6 Roomburg D6 0-1
Leonidas D24 Catwijck D4 0-3
ZONDAG 26 MEI 2019
Leiden D12 Klein Zwitserland D5 8-2
Catwijck D4 hdm D6 5-0
Craeyenhout D6 Leonidas D24 10-0
Leonidas D25 Victoria D12 0-1
Alecto/Augustinus D7 Groen-Geel D11 4-0
Roomburg D6 Voorhout D2 2-0
ZONDAG 2 JUNI 2019
Leonidas D24 Leonidas D25 3-0
Victoria D12 Alecto/Augustinus D7 3-3
Groen-Geel D11 Leiden D12 1-5
hdm D6 Craeyenhout D6 1-2
Voorhout D2 Catwijck D4 1-4
Klein Zwitserland D5 Roomburg D6 3-3