Leonidas

D26

Ondersteuning

Aankomende speelronde

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Schiedam D10 22 61 20 1 1
2 Alecto D8 22 54 18 0 4
3 Cartouche D4 22 45 14 3 5
4 Leonidas D27 22 42 12 6 4
5 Leonidas D26 22 39 12 3 7
6 Roomburg D7 22 33 10 3 9
7 Groen-Geel D12 22 29 9 2 11
8 HUDITO D10 22 24 7 3 12
9 Roomburg D8 22 22 6 4 12
10 Zoetermeer D4 22 21 6 3 13
11 Victoria D13 22 9 3 0 19
12 Feijenoord D2 22 3 1 0 21

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Groen-Geel D12 Zoetermeer D4 2-2
Leonidas D27 HUDITO D10 1-1
Cartouche D4 Alecto/Augustinus D8 0-2
Feijenoord D2 Roomburg D8 0-6
Schiedam D10 Roomburg D7 2-0
Leonidas D26 Victoria D13 2-0
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Roomburg D8 Cartouche D4 1-1
HUDITO D10 Schiedam D10 0-7
Alecto/Augustinus D8 Leonidas D27 4-2
Roomburg D7 Leonidas D26 4-1
Victoria D13 Groen-Geel D12 0-3
Zoetermeer D4 Feijenoord D2 5-0
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Schiedam D10 Alecto/Augustinus D8 1-2
Leonidas D27 Roomburg D8 3-1
Cartouche D4 Feijenoord D2 4-0
Victoria D13 Zoetermeer D4 1-6
Leonidas D26 HUDITO D10 1-0
Groen-Geel D12 Roomburg D7 1-3
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Alecto/Augustinus D8 Leonidas D26 1-0
Zoetermeer D4 Cartouche D4 2-4
Roomburg D7 Victoria D13 10-0
HUDITO D10 Groen-Geel D12 0-2
Roomburg D8 Schiedam D10 0-1
Feijenoord D2 Leonidas D27 1-6
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Groen-Geel D12 Alecto/Augustinus D8 2-0
Leonidas D26 Roomburg D8 1-0
Schiedam D10 Feijenoord D2 12-0
Leonidas D27 Cartouche D4 1-4
Roomburg D7 Zoetermeer D4 2-2
Victoria D13 HUDITO D10 0-2
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Cartouche D4 Schiedam D10 1-4
Feijenoord D2 Leonidas D26 0-5
Roomburg D8 Groen-Geel D12 1-2
Alecto/Augustinus D8 Victoria D13 3-0
HUDITO D10 Roomburg D7 2-0
Zoetermeer D4 Leonidas D27 2-3
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Groen-Geel D12 Feijenoord D2 4-1
Leonidas D26 Cartouche D4 0-1
Schiedam D10 Leonidas D27 2-0
HUDITO D10 Zoetermeer D4 3-2
Roomburg D7 Alecto/Augustinus D8 0-3
Victoria D13 Roomburg D8 1-5
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Feijenoord D2 Victoria D13 2-3
Leonidas D27 Leonidas D26 2-2
Roomburg D8 Roomburg D7 4-4
Alecto/Augustinus D8 HUDITO D10 3-1
Zoetermeer D4 Schiedam D10 1-8
Cartouche D4 Groen-Geel D12 3-1
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Roomburg D7 Feijenoord D2 8-1
Victoria D13 Cartouche D4 0-1
HUDITO D10 Roomburg D8 3-3
Groen-Geel D12 Leonidas D27 1-3
Leonidas D26 Schiedam D10 1-6
Alecto/Augustinus D8 Zoetermeer D4 3-2
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Schiedam D10 Groen-Geel D12 1-0
Roomburg D8 Alecto/Augustinus D8 1-6
Feijenoord D2 HUDITO D10 0-1
Leonidas D27 Victoria D13 3-0
Leonidas D26 Zoetermeer D4 6-1
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
Zoetermeer D4 Roomburg D8 0-1
Victoria D13 Schiedam D10 0-6
Roomburg D7 Leonidas D27 2-3
HUDITO D10 Cartouche D4 2-3
Alecto/Augustinus D8 Feijenoord D2 10-0
Groen-Geel D12 Leonidas D26 0-5
ZONDAG 2 DECEMBER 2018
Cartouche D4 Roomburg D7 3-2
ZONDAG 10 MAART 2019
HUDITO D10 Leonidas D27 1-5
Zoetermeer D4 Groen-Geel D12 0-3
Victoria D13 Leonidas D26 2-1
Roomburg D7 Schiedam D10 0-6
Roomburg D8 Feijenoord D2 3-0
ZONDAG 17 MAART 2019
Feijenoord D2 Zoetermeer D4 1-5
Cartouche D4 Roomburg D8 2-0
Leonidas D27 Alecto/Augustinus D8 1-3
Schiedam D10 HUDITO D10 5-0
Groen-Geel D12 Victoria D13 0-1
Leonidas D26 Roomburg D7 4-0
ZONDAG 24 MAART 2019
HUDITO D10 Leonidas D26 1-6
Feijenoord D2 Cartouche D4 1-3
Roomburg D8 Leonidas D27 0-2
Alecto/Augustinus D8 Schiedam D10 0-1
Roomburg D7 Groen-Geel D12 3-0
Zoetermeer D4 Victoria D13 2-1
ZONDAG 31 MAART 2019
Victoria D13 Roomburg D7 0-4
Cartouche D4 Zoetermeer D4 1-2
Leonidas D26 Alecto/Augustinus D8 1-8
Leonidas D27 Feijenoord D2 8-0
Schiedam D10 Roomburg D8 6-0
Groen-Geel D12 HUDITO D10 2-2
ZONDAG 7 APRIL 2019
Feijenoord D2 Schiedam D10 0-3
Roomburg D8 Leonidas D26 1-3
Alecto/Augustinus D8 Groen-Geel D12 1-3
HUDITO D10 Victoria D13 2-0
Zoetermeer D4 Roomburg D7 3-2
Cartouche D4 Leonidas D27 6-6
ZONDAG 14 APRIL 2019
Groen-Geel D12 Roomburg D8 2-1
Victoria D13 Alecto/Augustinus D8 0-5
Roomburg D7 HUDITO D10 5-1
Leonidas D27 Zoetermeer D4 4-1
Schiedam D10 Cartouche D4 4-0
Leonidas D26 Feijenoord D2 9-0
ZATERDAG 20 APRIL 2019
Alecto/Augustinus D8 Cartouche D4 1-2
ZONDAG 5 MEI 2019
Alecto/Augustinus D8 Roomburg D7 3-2
Roomburg D8 Victoria D13 2-0
Feijenoord D2 Groen-Geel D12 0-3
Cartouche D4 Leonidas D26 1-1
Zoetermeer D4 HUDITO D10 1-5
Leonidas D27 Schiedam D10 3-3
ZONDAG 12 MEI 2019
Victoria D13 Feijenoord D2 1-4
Roomburg D7 Roomburg D8 3-1
HUDITO D10 Alecto/Augustinus D8 1-6
Schiedam D10 Zoetermeer D4 12-1
Leonidas D26 Leonidas D27 3-3
Groen-Geel D12 Cartouche D4 0-2
ZONDAG 19 MEI 2019
Roomburg D8 HUDITO D10 3-0
Zoetermeer D4 Alecto/Augustinus D8 0-7
Feijenoord D2 Roomburg D7 3-4
Schiedam D10 Leonidas D26 4-3
Leonidas D27 Groen-Geel D12 3-1
Cartouche D4 Victoria D13 2-0
ZONDAG 26 MEI 2019
Zoetermeer D4 Leonidas D26 0-6
Victoria D13 Leonidas D27 0-10
Roomburg D7 Cartouche D4 6-2
HUDITO D10 Feijenoord D2 3-0
Alecto/Augustinus D8 Roomburg D8 5-1
Groen-Geel D12 Schiedam D10 0-4
ZONDAG 2 JUNI 2019
Cartouche D4 HUDITO D10 3-1
Feijenoord D2 Alecto/Augustinus D8 0-8
Roomburg D8 Zoetermeer D4 3-3
Leonidas D27 Roomburg D7 4-4
Schiedam D10 Victoria D13 6-0
Leonidas D26 Groen-Geel D12 7-2