Leonidas

D23

Ondersteuning

Aankomende speelronde

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Klein Zwitserland DJ1 20 47 15 2 3
2 Leiden DJ2 20 41 12 5 3
3 Thor DJ1 20 39 13 0 7
4 Schoonhoven DJ1 20 39 12 3 5
5 Zoetermeer DJ2 20 32 10 2 8
6 Noordwijk DJ1 20 31 8 7 5
7 Berkel-Rodenrijs DJ2 20 24 6 6 8
8 Victoria DJ2 20 22 8 1 11
9 HDS DJ2 20 15 6 0 14
10 HUDITO DJ3 20 11 3 2 15
11 Leonidas DJ4 20 8 2 2 16

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Klein Zwitserland DJ1 (D4) Schoonhoven DJ1 0-4
Victoria DJ2 (D11) HDS DJ2 3-0
Hudito DJ3 (D9) Leonidas DJ4 (D23) 5-0
Thor DJ1 (O) D2 Leiden-Leidse Studs DJ2 (D11) 4-0
Noordwijk DJ1 (D3) Berkel-Rodenrijs DJ2 1-1
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Berkel-Rodenrijs DJ2 Zoetermeer DJ2 0-0
Leiden-Leidse Studs DJ2 (D11) Hudito DJ3 (D9) 3-0
Leonidas DJ4 (D23) Victoria DJ2 (D11) 0-1
HDS DJ2 Klein Zwitserland DJ1 (D4) 1-4
Schoonhoven DJ1 Noordwijk DJ1 (D3) 1-0
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Victoria DJ2 (D11) Leiden-Leidse Studs DJ2 (D11) 1-3
HDS DJ2 Schoonhoven DJ1 2-3
Zoetermeer DJ2 Noordwijk DJ1 (D3) 1-3
MAANDAG 24 SEPTEMBER 2018
Klein Zwitserland DJ1 (D4) Leonidas DJ4 (D23) 1-0
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Berkel-Rodenrijs DJ2 Hudito DJ3 (D9) 2-1
Leiden-Leidse Studs DJ2 (D11) Klein Zwitserland DJ1 (D4) 2-2
Leonidas DJ4 (D23) HDS DJ2 1-2
Noordwijk DJ1 (D3) Thor DJ1 (O) D2 3-0
Schoonhoven DJ1 Zoetermeer DJ2 2-4
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Victoria DJ2 (D11) Berkel-Rodenrijs DJ2 1-3
Hudito DJ3 (D9) Noordwijk DJ1 (D3) 1-1
Thor DJ1 (O) D2 Zoetermeer DJ2 0-2
HDS DJ2 Leiden-Leidse Studs DJ2 (D11) 1-3
Leonidas DJ4 (D23) Schoonhoven DJ1 2-2
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Berkel-Rodenrijs DJ2 Klein Zwitserland DJ1 (D4) 0-3
Zoetermeer DJ2 Hudito DJ3 (D9) 1-0
Noordwijk DJ1 (D3) Victoria DJ2 (D11) 2-2
Leiden-Leidse Studs DJ2 (D11) Leonidas DJ4 (D23) 7-0
Schoonhoven DJ1 Thor DJ1 (O) D2 3-1
ZONDAG 21 OKTOBER 2018
Thor DJ1 (O) D2 Berkel-Rodenrijs DJ2 4-1
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Klein Zwitserland DJ1 (D4) Noordwijk DJ1 (D3) 3-2
Hudito DJ3 (D9) Thor DJ1 (O) D2 1-0
Victoria DJ2 (D11) Zoetermeer DJ2 0-4
Leiden-Leidse Studs DJ2 (D11) Schoonhoven DJ1 1-1
HDS DJ2 Berkel-Rodenrijs DJ2 0-3
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Noordwijk DJ1 (D3) HDS DJ2 3-1
Berkel-Rodenrijs DJ2 Leonidas DJ4 (D23) 2-2
Schoonhoven DJ1 Hudito DJ3 (D9) 3-1
Zoetermeer DJ2 Klein Zwitserland DJ1 (D4) 3-2
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
HDS DJ2 Zoetermeer DJ2 0-3
Leiden-Leidse Studs DJ2 (D11) Berkel-Rodenrijs DJ2 5-5
Victoria DJ2 (D11) Hudito DJ3 (D9) 3-2
Klein Zwitserland DJ1 (D4) Thor DJ1 (O) D2 1-0
Leonidas DJ4 (D23) Noordwijk DJ1 (D3) 1-3
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Victoria DJ2 (D11) Schoonhoven DJ1 2-1
Zoetermeer DJ2 Leonidas DJ4 (D23) 3-1
Noordwijk DJ1 (D3) Leiden-Leidse Studs DJ2 (D11) 1-1
Thor DJ1 (O) D2 HDS DJ2 2-0
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
Leiden-Leidse Studs DJ2 (D11) Zoetermeer DJ2 4-4
Klein Zwitserland DJ1 (D4) Victoria DJ2 (D11) 6-4
Leonidas DJ4 (D23) Thor DJ1 (O) D2 0-2
HDS DJ2 Hudito DJ3 (D9) 1-0
Schoonhoven DJ1 Berkel-Rodenrijs DJ2 1-1
ZONDAG 2 DECEMBER 2018
Hudito DJ3 (D9) Klein Zwitserland DJ1 (D4) 0-2
Thor DJ1 (O) D2 Victoria DJ2 (D11) 5-1
ZONDAG 10 MAART 2019
Schoonhoven DJ1 Klein Zwitserland DJ1 (D4) 2-4
HDS DJ2 Victoria DJ2 (D11) 1-3
Leonidas DJ4 (D23) Hudito DJ3 (D9) 3-0
Leiden-Leidse Studs DJ2 (D11) Thor DJ1 (O) D2 2-1
Berkel-Rodenrijs DJ2 Noordwijk DJ1 (D3) 1-1
ZONDAG 17 MAART 2019
Hudito DJ3 (D9) Leiden-Leidse Studs DJ2 (D11) 1-6
Victoria DJ2 (D11) Leonidas DJ4 (D23) 5-0
Klein Zwitserland DJ1 (D4) HDS DJ2 5-0
Zoetermeer DJ2 Berkel-Rodenrijs DJ2 1-3
Noordwijk DJ1 (D3) Schoonhoven DJ1 1-5
ZONDAG 24 MAART 2019
Schoonhoven DJ1 HDS DJ2 5-0
Noordwijk DJ1 (D3) Zoetermeer DJ2 3-1
Leonidas DJ4 (D23) Klein Zwitserland DJ1 (D4) 2-6
Leiden-Leidse Studs DJ2 (D11) Victoria DJ2 (D11) 6-5
Berkel-Rodenrijs DJ2 Thor DJ1 (O) D2 1-3
ZONDAG 31 MAART 2019
HDS DJ2 Leonidas DJ4 (D23) 2-1
Thor DJ1 (O) D2 Noordwijk DJ1 (D3) 1-0
Hudito DJ3 (D9) Berkel-Rodenrijs DJ2 0-3
Klein Zwitserland DJ1 (D4) Leiden-Leidse Studs DJ2 (D11) 5-2
Zoetermeer DJ2 Schoonhoven DJ1 0-1
ZONDAG 7 APRIL 2019
Noordwijk DJ1 (D3) Hudito DJ3 (D9) 2-2
Berkel-Rodenrijs DJ2 Victoria DJ2 (D11) 1-6
Leiden-Leidse Studs DJ2 (D11) HDS DJ2 2-0
Schoonhoven DJ1 Leonidas DJ4 (D23) 7-0
Zoetermeer DJ2 Thor DJ1 (O) D2 0-1
VRIJDAG 12 APRIL 2019
Berkel-Rodenrijs DJ2 HDS DJ2 2-3
ZONDAG 14 APRIL 2019
Klein Zwitserland DJ1 (D4) Berkel-Rodenrijs DJ2 7-3
Thor DJ1 (O) D2 Schoonhoven DJ1 1-3
Victoria DJ2 (D11) Noordwijk DJ1 (D3) 6-3
Hudito DJ3 (D9) Zoetermeer DJ2 0-1
Leonidas DJ4 (D23) Leiden-Leidse Studs DJ2 (D11) 1-7
ZATERDAG 4 MEI 2019
Noordwijk DJ1 (D3) Klein Zwitserland DJ1 (D4) 3-3
ZONDAG 5 MEI 2019
Zoetermeer DJ2 Victoria DJ2 (D11) 2-1
Schoonhoven DJ1 Leiden-Leidse Studs DJ2 (D11) 1-2
Thor DJ1 (O) D2 Hudito DJ3 (D9) 3-2
ZONDAG 12 MEI 2019
Hudito DJ3 (D9) Schoonhoven DJ1 1-6
Leonidas DJ4 (D23) Berkel-Rodenrijs DJ2 4-2
HDS DJ2 Noordwijk DJ1 (D3) 1-3
Klein Zwitserland DJ1 (D4) Zoetermeer DJ2 6-1
Victoria DJ2 (D11) Thor DJ1 (O) D2 0-5
ZONDAG 19 MEI 2019
Berkel-Rodenrijs DJ2 Leiden-Leidse Studs DJ2 (D11) 3-4
Noordwijk DJ1 (D3) Leonidas DJ4 (D23) 3-1
Thor DJ1 (O) D2 Klein Zwitserland DJ1 (D4) 3-2
Hudito DJ3 (D9) Victoria DJ2 (D11) 2-1
ZONDAG 26 MEI 2019
Schoonhoven DJ1 Victoria DJ2 (D11) 5-0
HDS DJ2 Thor DJ1 (O) D2 0-1
Leonidas DJ4 (D23) Zoetermeer DJ2 1-4
Klein Zwitserland DJ1 (D4) Hudito DJ3 (D9) 4-1
Leiden-Leidse Studs DJ2 (D11) Noordwijk DJ1 (D3) 3-11
WOENSDAG 29 MEI 2019
Zoetermeer DJ2 HDS DJ2 0-1
ZONDAG 2 JUNI 2019
Hudito DJ3 (D9) HDS DJ2 0-2
Thor DJ1 (O) D2 Leonidas DJ4 (D23) 3-0
Zoetermeer DJ2 Leiden-Leidse Studs DJ2 (D11) 0-1
Berkel-Rodenrijs DJ2 Schoonhoven DJ1 4-2
Victoria DJ2 (D11) Klein Zwitserland DJ1 (D4) 1-11