Leonidas

H09

Ondersteuning

Aankomende speelronde

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 DSHC H2 22 53 17 2 3
2 Victoria H5 22 48 15 3 4
3 Rijswijk H2 22 43 14 1 7
4 Derby H2 22 40 12 4 6
5 Roomburg H3 22 32 10 2 10
6 Pollux H2 22 31 9 4 9
7 Schiedam H4 22 30 9 3 10
8 Alecto H7 22 27 8 3 11
9 Berkel-Rodenrijs H3 22 25 7 4 11
10 Leonidas H8 22 22 7 1 14
11 Leonidas H9 22 18 5 3 14
12 HUDITO H5 22 12 4 0 18

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Roomburg H3 Pollux H2 (O) 2-2
Alecto H7 Rijswijk H2 (O) 0-1
Schiedam H4 Berkel-Rodenrijs H3 2-2
Leonidas H8 HUDITO H5 3-1
Derby H2 (O) DSHC H2 (O) 1-3
Victoria H5 Leonidas H9 5-4
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Berkel-Rodenrijs H3 Alecto H7 0-1
Leonidas H9 Roomburg H3 1-1
Pollux H2 (O) Schiedam H4 3-1
Rijswijk H2 (O) Leonidas H8 3-1
HUDITO H5 Derby H2 (O) 1-3
DSHC H2 (O) Victoria H5 1-4
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Alecto H7 Pollux H2 (O) 1-1
Leonidas H8 Berkel-Rodenrijs H3 2-2
Schiedam H4 Leonidas H9 1-4
Roomburg H3 DSHC H2 (O) 2-0
Victoria H5 Derby H2 (O) 2-0
Rijswijk H2 (O) HUDITO H5 2-1
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
HUDITO H5 Victoria H5 0-3
Leonidas H9 Alecto H7 3-3
Berkel-Rodenrijs H3 Rijswijk H2 (O) 3-7
Pollux H2 (O) Leonidas H8 3-1
DSHC H2 (O) Schiedam H4 5-1
Derby H2 (O) Roomburg H3 1-0
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Rijswijk H2 (O) Pollux H2 (O) 3-1
Berkel-Rodenrijs H3 HUDITO H5 5-2
Roomburg H3 Victoria H5 0-6
Schiedam H4 Derby H2 (O) 2-2
Leonidas H8 Leonidas H9 5-0
Alecto H7 DSHC H2 (O) 4-6
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Pollux H2 (O) Berkel-Rodenrijs H3 4-3
Derby H2 (O) Alecto H7 1-0
Victoria H5 Schiedam H4 6-1
DSHC H2 (O) Leonidas H8 5-2
Leonidas H9 Rijswijk H2 (O) 1-3
HUDITO H5 Roomburg H3 2-5
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Berkel-Rodenrijs H3 Leonidas H9 3-3
Pollux H2 (O) HUDITO H5 1-0
Schiedam H4 Roomburg H3 3-0
Leonidas H8 Derby H2 (O) 1-0
Rijswijk H2 (O) DSHC H2 (O) 5-4
Alecto H7 Victoria H5 1-1
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Leonidas H9 Pollux H2 (O) 2-1
HUDITO H5 Schiedam H4 1-3
DSHC H2 (O) Berkel-Rodenrijs H3 8-3
Derby H2 (O) Rijswijk H2 (O) 1-1
Victoria H5 Leonidas H8 5-0
Roomburg H3 Alecto H7 3-2
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Leonidas H8 Roomburg H3 1-0
Alecto H7 Schiedam H4 2-3
Berkel-Rodenrijs H3 Derby H2 (O) 4-2
Leonidas H9 HUDITO H5 3-1
Rijswijk H2 (O) Victoria H5 1-2
Pollux H2 (O) DSHC H2 (O) 3-3
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
DSHC H2 (O) Leonidas H9 4-2
Derby H2 (O) Pollux H2 (O) 2-0
Roomburg H3 Rijswijk H2 (O) 3-2
Schiedam H4 Leonidas H8 3-1
Alecto H7 HUDITO H5 2-0
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
Pollux H2 (O) Victoria H5 3-0
Leonidas H9 Derby H2 (O) 0-1
HUDITO H5 DSHC H2 (O) 0-6
Rijswijk H2 (O) Schiedam H4 5-2
Leonidas H8 Alecto H7 1-5
Berkel-Rodenrijs H3 Roomburg H3 1-5
ZONDAG 3 MAART 2019
Victoria H5 Berkel-Rodenrijs H3 4-1
ZONDAG 10 MAART 2019
Rijswijk H2 (O) Alecto H7 7-2
Pollux H2 (O) Roomburg H3 0-2
Leonidas H9 Victoria H5 2-3
DSHC H2 (O) Derby H2 (O) 2-1
HUDITO H5 Leonidas H8 2-0
ZONDAG 17 MAART 2019
Schiedam H4 Pollux H2 (O) 1-2
Roomburg H3 Leonidas H9 4-2
Victoria H5 DSHC H2 (O) 2-3
Alecto H7 Berkel-Rodenrijs H3 4-1
Derby H2 (O) HUDITO H5 3-1
Leonidas H8 Rijswijk H2 (O) 3-6
ZONDAG 24 MAART 2019
DSHC H2 (O) Roomburg H3 5-0
Derby H2 (O) Victoria H5 1-1
Pollux H2 (O) Alecto H7 3-2
HUDITO H5 Rijswijk H2 (O) 3-4
Berkel-Rodenrijs H3 Leonidas H8 2-3
Leonidas H9 Schiedam H4 3-2
ZONDAG 31 MAART 2019
Victoria H5 HUDITO H5 2-1
Rijswijk H2 (O) Berkel-Rodenrijs H3 6-2
Alecto H7 Leonidas H9 5-2
Roomburg H3 Derby H2 (O) 3-5
Schiedam H4 DSHC H2 (O) 1-4
Leonidas H8 Pollux H2 (O) 2-0
ZONDAG 7 APRIL 2019
Derby H2 (O) Schiedam H4 5-2
HUDITO H5 Berkel-Rodenrijs H3 1-3
Victoria H5 Roomburg H3 7-3
DSHC H2 (O) Alecto H7 5-0
Pollux H2 (O) Rijswijk H2 (O) 7-3
Leonidas H9 Leonidas H8 1-2
ZONDAG 14 APRIL 2019
Alecto H7 Derby H2 (O) 1-3
Schiedam H4 Victoria H5 4-4
Leonidas H8 DSHC H2 (O) 1-3
Roomburg H3 HUDITO H5 8-4
Berkel-Rodenrijs H3 Pollux H2 (O) 3-2
Rijswijk H2 (O) Leonidas H9 3-1
WOENSDAG 17 APRIL 2019
Berkel-Rodenrijs H3 Schiedam H4 1-3
ZONDAG 5 MEI 2019
Leonidas H9 Berkel-Rodenrijs H3 2-6
HUDITO H5 Pollux H2 (O) 4-1
DSHC H2 (O) Rijswijk H2 (O) 7-1
Roomburg H3 Schiedam H4 5-6
Derby H2 (O) Leonidas H8 2-1
Victoria H5 Alecto H7 4-2
ZONDAG 12 MEI 2019
Berkel-Rodenrijs H3 DSHC H2 (O) 2-2
Leonidas H8 Victoria H5 2-9
Rijswijk H2 (O) Derby H2 (O) 1-2
Schiedam H4 HUDITO H5 1-2
Pollux H2 (O) Leonidas H9 1-3
Alecto H7 Roomburg H3 2-1
ZONDAG 19 MEI 2019
DSHC H2 (O) Pollux H2 (O) 7-1
Derby H2 (O) Berkel-Rodenrijs H3 0-2
HUDITO H5 Leonidas H9 3-2
Victoria H5 Rijswijk H2 (O) 7-2
Schiedam H4 Alecto H7 2-1
Roomburg H3 Leonidas H8 2-1
ZONDAG 26 MEI 2019
Leonidas H8 Schiedam H4 1-4
HUDITO H5 Alecto H7 1-5
Pollux H2 (O) Derby H2 (O) 0-0
Berkel-Rodenrijs H3 Victoria H5 5-3
Leonidas H9 DSHC H2 (O) 0-2
Rijswijk H2 (O) Roomburg H3 3-1
ZONDAG 2 JUNI 2019
DSHC H2 (O) HUDITO H5 5-3
Alecto H7 Leonidas H8 2-1
Derby H2 (O) Leonidas H9 3-0
Schiedam H4 Rijswijk H2 (O) 2-1
Roomburg H3 Berkel-Rodenrijs H3 5-1
Victoria H5 Pollux H2 (O) 3-4