Leonidas

H13

Ondersteuning

Aankomende speelronde

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Barendrecht H3 22 55 18 1 3
2 DSHC H4 22 53 17 2 3
3 Alecto H4 22 41 12 5 5
4 Leonidas H12 22 38 12 2 8
5 Westland H2 22 35 11 2 9
6 Pollux H3 22 31 10 1 11
7 Leonidas H13 22 31 9 4 9
8 Rijswijk H3 22 31 9 4 9
9 Schiedam H5 22 22 6 4 12
10 Groen-Geel H5 22 15 4 3 15
11 Dopie H3 22 14 4 2 16
12 HUDITO H6 22 12 2 6 14

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Leonidas H12 DSHC H4 2-2
HUDITO H6 Schiedam H5 3-3
Alecto/Augustinus H4 Pollux H3 2-1
Leonidas H13 Rijswijk H3 1-3
Dopie H3 Barendrecht H3 0-9
Groen-Geel H5 Westland H2 (O) 2-7
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Pollux H3 Groen-Geel H5 3-1
Schiedam H5 Alecto/Augustinus H4 0-3
Barendrecht H3 Leonidas H12 2-3
Rijswijk H3 Dopie H3 7-2
Westland H2 (O) Leonidas H13 6-4
DSHC H4 HUDITO H6 1-0
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Dopie H3 Westland H2 (O) 2-5
Leonidas H13 Pollux H3 6-1
Alecto/Augustinus H4 DSHC H4 2-1
HUDITO H6 Leonidas H12 2-4
Rijswijk H3 Barendrecht H3 1-2
Groen-Geel H5 Schiedam H5 1-1
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
DSHC H4 Groen-Geel H5 8-0
Schiedam H5 Leonidas H13 1-1
Pollux H3 Dopie H3 3-1
Westland H2 (O) Rijswijk H3 3-3
Barendrecht H3 HUDITO H6 7-2
Leonidas H12 Alecto/Augustinus H4 1-0
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Leonidas H13 DSHC H4 3-4
Dopie H3 Schiedam H5 5-6
Groen-Geel H5 Leonidas H12 0-4
Alecto/Augustinus H4 HUDITO H6 3-0
Westland H2 (O) Barendrecht H3 0-4
DINSDAG 9 OKTOBER 2018
Pollux H3 Rijswijk H3 3-2
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Leonidas H12 Leonidas H13 1-2
HUDITO H6 Groen-Geel H5 1-2
DSHC H4 Dopie H3 11-1
Schiedam H5 Rijswijk H3 1-4
Pollux H3 Westland H2 (O) 2-5
Barendrecht H3 Alecto/Augustinus H4 5-1
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Leonidas H13 HUDITO H6 4-1
Westland H2 (O) Schiedam H5 1-0
Pollux H3 Barendrecht H3 1-4
Groen-Geel H5 Alecto/Augustinus H4 1-3
Rijswijk H3 DSHC H4 1-2
Dopie H3 Leonidas H12 2-1
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
HUDITO H6 Dopie H3 3-1
Leonidas H12 Rijswijk H3 8-1
DSHC H4 Westland H2 (O) 7-0
Schiedam H5 Pollux H3 0-1
Barendrecht H3 Groen-Geel H5 6-0
Alecto/Augustinus H4 Leonidas H13 3-0
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Rijswijk H3 HUDITO H6 7-1
Dopie H3 Alecto/Augustinus H4 0-2
Leonidas H13 Groen-Geel H5 3-1
Schiedam H5 Barendrecht H3 1-2
Pollux H3 DSHC H4 1-2
Westland H2 (O) Leonidas H12 2-3
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Leonidas H12 Pollux H3 3-4
HUDITO H6 Westland H2 (O) 3-4
Alecto/Augustinus H4 Rijswijk H3 2-2
Leonidas H13 Barendrecht H3 1-4
DSHC H4 Schiedam H5 3-3
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
Barendrecht H3 DSHC H4 3-2
Rijswijk H3 Groen-Geel H5 2-2
Westland H2 (O) Alecto/Augustinus H4 1-5
Pollux H3 HUDITO H6 2-4
Schiedam H5 Leonidas H12 0-5
Dopie H3 Leonidas H13 1-2
ZONDAG 2 DECEMBER 2018
Groen-Geel H5 Dopie H3 0-0
ZONDAG 10 MAART 2019
Barendrecht H3 Dopie H3 1-3
Rijswijk H3 Leonidas H13 2-0
DSHC H4 Leonidas H12 7-1
Pollux H3 Alecto/Augustinus H4 4-4
Schiedam H5 HUDITO H6 3-2
Westland H2 (O) Groen-Geel H5 6-3
ZONDAG 17 MAART 2019
Leonidas H12 Barendrecht H3 6-2
HUDITO H6 DSHC H4 2-4
Alecto/Augustinus H4 Schiedam H5 2-1
Groen-Geel H5 Pollux H3 0-2
Leonidas H13 Westland H2 (O) 3-0
Dopie H3 Rijswijk H3 1-2
ZONDAG 24 MAART 2019
DSHC H4 Alecto/Augustinus H4 4-3
Schiedam H5 Groen-Geel H5 3-0
Barendrecht H3 Rijswijk H3 10-2
Pollux H3 Leonidas H13 0-2
Westland H2 (O) Dopie H3 5-2
Leonidas H12 HUDITO H6 4-0
ZONDAG 31 MAART 2019
Dopie H3 Pollux H3 0-1
Leonidas H13 Schiedam H5 2-1
Groen-Geel H5 DSHC H4 0-5
Alecto/Augustinus H4 Leonidas H12 2-0
HUDITO H6 Barendrecht H3 1-4
Rijswijk H3 Westland H2 (O) 2-3
ZONDAG 7 APRIL 2019
HUDITO H6 Alecto/Augustinus H4 1-1
Leonidas H12 Groen-Geel H5 5-0
DSHC H4 Leonidas H13 3-1
Schiedam H5 Dopie H3 2-1
Barendrecht H3 Westland H2 (O) 4-1
Rijswijk H3 Pollux H3 3-4
ZONDAG 14 APRIL 2019
Rijswijk H3 Schiedam H5 4-0
Westland H2 (O) Pollux H3 6-3
Alecto/Augustinus H4 Barendrecht H3 2-2
Groen-Geel H5 HUDITO H6 2-1
Leonidas H13 Leonidas H12 1-1
Dopie H3 DSHC H4 0-5
ZONDAG 5 MEI 2019
Alecto/Augustinus H4 Groen-Geel H5 2-3
HUDITO H6 Leonidas H13 3-3
Leonidas H12 Dopie H3 (5-1)TEMP_RESULT
DSHC H4 Rijswijk H3 7-1
Barendrecht H3 Pollux H3 4-1
Schiedam H5 Westland H2 (O) 1-4
ZONDAG 12 MEI 2019
Dopie H3 HUDITO H6 1-1
Leonidas H13 Alecto/Augustinus H4 4-4
Groen-Geel H5 Barendrecht H3 1-7
Pollux H3 Schiedam H5 2-3
Westland H2 (O) DSHC H4 3-5
Rijswijk H3 Leonidas H12 2-1
ZONDAG 19 MEI 2019
Groen-Geel H5 Leonidas H13 1-3
Alecto/Augustinus H4 Dopie H3 2-3
HUDITO H6 Rijswijk H3 0-0
Leonidas H12 Westland H2 (O) 6-0
Barendrecht H3 Schiedam H5 8-1
DSHC H4 Pollux H3 5-1
ZONDAG 26 MEI 2019
Schiedam H5 DSHC H4 0-4
Pollux H3 Leonidas H12 5-3
Westland H2 (O) HUDITO H6 3-3
Rijswijk H3 Alecto/Augustinus H4 3-5
Barendrecht H3 Leonidas H13 2-1
Dopie H3 Groen-Geel H5 2-3
ZONDAG 2 JUNI 2019
Groen-Geel H5 Rijswijk H3 0-4
Alecto/Augustinus H4 Westland H2 (O) 3-1
HUDITO H6 Pollux H3 3-4
Leonidas H12 Schiedam H5 1-3
DSHC H4 Barendrecht H3 1-3
Leonidas H13 Dopie H3 1-3