Leonidas

Organisatie

Bestuur
Fred Nederlof Voorzitter
Diederik ten Cate Penningmeester
Maarten Baardse Hockeytechnische zaken
Annemieke Dijkhuizen Hockeytechnische zaken
Maarten van Rossum Secretaris
Bert van Drongelen Facilitaire Zaken
Clubmanagement
Jorien Gast Verenigingsmanager
Carolina van Soest Technisch Coordinator Jeugd
Freek Baart Horecamanager
Jan Burggraaf Financieel manager
Cors van Greuningen Manager Techniek & Facilitaire zaken
Jacqueline Wilmink Ledenadministratie
Jacqueline Wilmink Assistent penningmeester ( contributie-inner)
Phebe ten Cate Communicatie
G hockey commissie
Nicole Coolen Lijncoordinator
Katherine van Poppel Technisch coördinator
Nicole Borkens Lijncoordinator
Jeugdcommissie
Patricia Abrantes Voorzitter
Carolina van Soest Technisch coördinator
Katarina Engelkens-Schultz Wedstrijdsecretaris
Katarina Engelkens-Schultz Wedstrijdtafel junioren zaterdag coördinator
Gerrit Jan Blakborn Secretaris
Nicolette van Velden Lijncoördinator JA
Nicolette van Velden Lijncoördinator JB
Rien van der Sluijs Lijncoördinator JC
Leon Moor Lijncoördinator JD
Hans Bouts Lijncoördinator MA
Nicole Rasenberg Lijncoördinator MB
Sander van der Togt Lijncoördinator MD
Carolina van Soest Keeperscoördinator
Sander van der Togt Evenementen
Patricia Abrantes Evenementen
Patricia Abrantes Sancties
Katarina Engelkens-Schultz Zaalcommissaris
Jongste Jeugdcommissie
Annemieke Dijkhuizen Voorzitter
Emily Verhage - van Muyden Secretaris
Sandra van der Togt Hockeyschool
Sandra van der Togt Funkey
Sandra van der Togt Voetbalhockey
Katarina Engelkens-Schultz Wedstrijdsecretaris
Annemieke Dijkhuizen Keepersmaterialen
Annelous van der Klauw Zaalcommissaris
Sandra van der Togt Communicatie
Tom Witte Trainers coördinator
Michael Boonman 2e jaars F-lijn (jongens en meisjes)
Jorgo Lugthart 1e jaars E-lijn (E6 jongens en meisjes)
Hans Bakker 1e jaars E-lijn (E6 jongens en meisjes)
Astrid Brandse-kosta 2e jaars E-lijn (E8 jongens en meisjes)
Hugo von Aesch 2e jaars E-lijn (E8 jongens en meisjes)
Ledenadministratie
Jacqueline Wilmink Ledenadministratie
PR commissie
Saskia Spinhoven Communicatie
Scheidsrechterscommissie
Desiree de Vries Lid
Margonda Eillebrecht Lid
Erik Wolthuis Lid
Mira van Ingen Opleiding CS
Seniorencommissie
Bram van der Doelen Voorzitter
Marc Lenting Voorzitter
Marnix Moor Team indeling
Michiel van Horssen Zondagcoördinator
Irene Klom Keeperscoördinator
Desiree Stolk Keeperscoördinator
Erik van Leeuwen Keepersmaterialen
Robin Renkema Zaalhockey
Esmée van den Heuvel Zaalhockey
Eric Schroder Veteranen
Inge Winnen Lucas Veteranen
Erik van Dongen Beheerder fluitpoule
Sportiviteit en Respect
Maarten van Rossum Lid
Monique Lander Lid
Toernooicommissie
Bas Bleijenberg Voorzitter
Bas Bleijenberg Penningmeester
Bas Bleijenberg Bron Luijke D Toernooi Breedte
Arjan Boer Bron Luijke C Toernooi Breedte
Charlotte Schuurmans Stekhoven Bron Luijke D/C Toernooi Prestatie
Tophockey
Martijn Schakel Voorzitter
Margit van Paridon Dames 1 en dames 2
Stephane Arkenbout Heren 1 en heren 2
Caroline van Nieuwenhuijze Lid
Claire Verhage Lid
Carolina van Soest Technisch Coordinator Jeugd
Tuchtcommissie
Susanne ten Berge Voorzitter
Vertrouwenspersoon
Margriet Westerink Vertouwenspersoon
Monique Lander Vertouwenspersoon
Webmaster
Alwyn de Bruijn Lid
Wedstrijd secretariaat
Katarina Engelkens-Schultz Jongste Jeugd en Junioren
Annelous van der Klauw Senioren