
Heren 19
Klasse: 5e klasse
Leeftijdsprofiel: 25 jaar of ouder
Gezocht: Diverse spelers, waarbij hockeyen hand in hand gaat met gezelligheid.
Meer informatie? Mail naar teamindeling@leonidas.nl

Dames 14
Klasse: 3e klasse
Leeftijdsprofiel: 23 jaar of ouder
Gezocht: Keeper: Houd jij de ballen uit ons net? Leukste Team van Nederland 2022 en allerleukste team van Leo zoekt een keeper.
Meer informatie? Mail naar teamindeling@leonidas.nl

Heren 45-1
Klasse: Hoofdklasse
H45-1 is de afgelopen 3 jaar, 2 keer kampioen geworden en heeft al 4 keer meegestreden op het NK Veteranen Hockey.
We spelen Hoofdklasse en zoeken nieuwe spelers!
Wie zoeken we?
· Ben jij 40 jaar of ouder, fit en heb je vroeger op een redelijk niveau gehockeyd?
· Kun je op donderdag trainen en wil je op regelmatig op zondag meespelen?
· Lijkt het je leuk om in een sportief én sociaal sterk team mee te draaien?
Neem dan contact met ons op — we verwelkomen je graag!

Dames 8
Klasse: 2e klasse
Leeftijdsprofiel: mix van 23 t/m 30 jaar
Dames 8 is op zoek naar nieuwe speelsters. We zijn een fanatieke en gezellige ploeg die serieus traint, op zondag graag naar de TD gaat en actief is naast het veld. Denk hierbij aan teamuitjes waar we lekker borrelen, picknicken en gaan varen!
We zoeken teamgenoten die houden van lekker hockeyen én gebrand zijn om te winnen!
Een keer meetrainen? Of meer informatie? Mail naar teamindeling@leonidas.nl of stuur een DM (@leonidas.dames8)

Heren 7
Klasse: 2e klasse
Wij zoeken versterkingen voor ons team in de tweede klasse! Afgelopen seizoenen hebben we 1e klasse gespeeld en we willen snel weer de weg omhoog vinden!
Op dit moment bestaat ons team uit 15 man tussen de 22 en 35 jaar. We zijn minimaal nog op zoek naar 3 spelers van het niveau 1e klasse/2e klasse. Ben je een fanatieke hockeyer en op zoek naar een team met een goede balans tussen hockey en plezier dan ben jij de ideale match!
Wat hebben we te bieden?
We zijn een leuke mix van serieus hockeyen op het veld en plezier maken buiten het veld.
- We zijn geroemd om onze 3e helft na training en wedstrijd.
- Meerdere teamweekenden weg/activiteiten per jaar (borrels, bbq’s, etc).
- Trainingsblok op woensdagavond van 19:30 t/m 21:00.
Lijkt het je leuk om met ons mee te trainen stuur dan een bericht/e-mail naar teamindeling@leonidas.nl

Heren 13
Klasse: 3e klasse
Word jij onze nieuwe teamgenoot bij Leonidas?
Wij zijn een fanatiek maar vooral gezellig hockeyteam op zoek naar versterking! Hockeyen op niveau, maar altijd met een grote glimlach – dat is waar wij voor staan.
* Vier legendarische teamavonden per jaar – met eten, drankjes en goede verhalen. En natuurijk present op TD
* Privetrainsters – want we willen wél blijven winnen.
* Padelcompetitie op zaterdagmiddag – voor wie nooit genoeg krijgt van sport.
* Roddeluur na het padellen – met of zonder witbier, maar altijd goed gezelschap.
Klinkt dit als jouw ideale trainingsavond/zondag? Kom eens meetrainen of drink er eentje met ons mee. Stuur ons een berichtje – we zien je graag op het veld!

Heren 10
Klasse: 2e klasse
Wij zoeken versterkingen voor ons team in de tweede klasse!
Op dit moment bestaat ons team uit 16 man tussen de 23 en 35 jaar.
We zoeken een aantal versterkingen die voor de gezelligheid hockeyen maar wel elke week willen winnen!
Op het veld willen we serieus hockeyen maar daarnaast gaat de knop meteen om.
- Na elke training en wedstrijd worden er altijd gezellig meerdere drankjes gedronken.
- Er zijn meerdere teamuitjes/BBQs's per jaar
- Er zelfs het plan gezamenlijk op wintersport te gaan
Tijdens het seizoen trainen we op woensdagavond van 19.30 tot 21.00.
De hele zomer trainen wij op dinsdag om 19:30, dus lijkt het je leuk om bij ons in het team te komen, train een keertje mee!
Wil jij nu gelijk meetrainen om te kijken of het klikt: mail dan naar: teamindeling@leonidas.nl